SAN

kadet

Obećava
Poruka
92
DALI JE MOGUCE VOLETI SVE ZENE KOJE TI SE DOPADNU NA PRVI POGLED? SVAKODNEVNO VIDIM BAR 5 ZENA KOJE BI POZELIO BAR ZA JEDAN PUT ALI NARAVNO TO MI NEPOLAZI ZA RUKOM. NEMOGU SE POHVALITI DA SAM IMAO VELIKI BROJ ZENA ALI NEGDE OKO 20 NISAM TACNO BROJAO ALI SVE I JEDNU VOLIM TJ. MOGAO BI PONOVO SA NJIMA VODITI LJUBAV SA ISTOM STRASCU KAO PRVI PUT A TO MI SE DESILO 5 PUTA A I DALJE ZELIM JOS NOVIH POZNANSTAVA.MOZDA CE NEKO DA KAZE DA SAM BOLESTAN ALI STVARNO UMEM DA SE KONTROLISEM.ZANIMA ME DALI SE JOS NEKOM SLICNO DESAVA?
 
A sta tu ima cudno!
Covek moze da ima sex sa svakom osobom.Ali je pitanje dali svaku moze voleti.Nauci da razlikujes,ljubav od snosaja i shvatices da tu postoji velika razlika.
 
Bustura:
A sta tu ima cudno!
Covek moze da ima sex sa svakom osobom.Ali je pitanje dali svaku moze voleti.Nauci da razlikujes,ljubav od snosaja i shvatices da tu postoji velika razlika.
Pa zar stvarno mislis da ovo napamet pisem ili da mozda nisam sve to preispitao kod sebe pa mi je to cudno i velim da napisem mozda se nekom isto desava.
 
kadet:
DALI JE MOGUCE VOLETI SVE ZENE KOJE TI SE DOPADNU NA PRVI POGLED? SVAKODNEVNO VIDIM BAR 5 ZENA KOJE BI POZELIO BAR ZA JEDAN PUT ALI NARAVNO TO MI NEPOLAZI ZA RUKOM. NEMOGU SE POHVALITI DA SAM IMAO VELIKI BROJ ZENA ALI NEGDE OKO 20 NISAM TACNO BROJAO ALI SVE I JEDNU VOLIM TJ. MOGAO BI PONOVO SA NJIMA VODITI LJUBAV SA ISTOM STRASCU KAO PRVI PUT A TO MI SE DESILO 5 PUTA A I DALJE ZELIM JOS NOVIH POZNANSTAVA.MOZDA CE NEKO DA KAZE DA SAM BOLESTAN ALI STVARNO UMEM DA SE KONTROLISEM.ZANIMA ME DALI SE JOS NEKOM SLICNO DESAVA?


Nemoj da seres! Ili si neki napaljeni klinac ili psihopata! Ne seri!
 
Nemoj da seres! Ili si neki napaljeni klinac ili psihopata! Ne seri![/quote] Zao mi je sto imamo vremenske razlike pa nemogu u tom trenutku odgovoriti ali nema veze! Nisam napaljeni klinac i nisam psihopata i ovo sto kazem mislim da nemam problem cak mi je drago da nemrzim osobu sa kojom sam bio pa smo se razisli iz nekih razloga da ih sada ne objasnjavam. Mene je konkretno zanimalo dali se jos nekom slicno desava! Ovo je bilo skraceno receno ali imalo bi se tu jos sta reci ali samo da je to osoba koja slicno misli!
 
kadet:
DALI JE MOGUCE VOLETI SVE ZENE KOJE TI SE DOPADNU NA PRVI POGLED? SVAKODNEVNO VIDIM BAR 5 ZENA KOJE BI POZELIO BAR ZA JEDAN PUT ALI NARAVNO TO MI NEPOLAZI ZA RUKOM. NEMOGU SE POHVALITI DA SAM IMAO VELIKI BROJ ZENA ALI NEGDE OKO 20 NISAM TACNO BROJAO ALI SVE I JEDNU VOLIM TJ. MOGAO BI PONOVO SA NJIMA VODITI LJUBAV SA ISTOM STRASCU KAO PRVI PUT A TO MI SE DESILO 5 PUTA A I DALJE ZELIM JOS NOVIH POZNANSTAVA.MOZDA CE NEKO DA KAZE DA SAM BOLESTAN ALI STVARNO UMEM DA SE KONTROLISEM.ZANIMA ME DALI SE JOS NEKOM SLICNO DESAVA?
Plako KADET,porašćeš i kada tom broju od dvadeset dodaš nule,shvatićeš da si nesrećan i da bi najveća sreća bila da možeš sve njih da daš za jednu.Al' ne može sinak...ostaće ti samo slike u glavi koje te muče...galerija likova koju bi dao za jednu sliku. :wink: 8)
 
kadet:
DALI JE MOGUCE VOLETI SVE ZENE KOJE TI SE DOPADNU NA PRVI POGLED? SVAKODNEVNO VIDIM BAR 5 ZENA KOJE BI POZELIO BAR ZA JEDAN PUT ALI NARAVNO TO MI NEPOLAZI ZA RUKOM. NEMOGU SE POHVALITI DA SAM IMAO VELIKI BROJ ZENA ALI NEGDE OKO 20 NISAM TACNO BROJAO ALI SVE I JEDNU VOLIM TJ. MOGAO BI PONOVO SA NJIMA VODITI LJUBAV SA ISTOM STRASCU KAO PRVI PUT A TO MI SE DESILO 5 PUTA A I DALJE ZELIM JOS NOVIH POZNANSTAVA.MOZDA CE NEKO DA KAZE DA SAM BOLESTAN ALI STVARNO UMEM DA SE KONTROLISEM.ZANIMA ME DALI SE JOS NEKOM SLICNO DESAVA?

ako istrchi$ 100m za manje od 10sec to ne znachi da si nenormalan (makar ti njih 20 na forumu napisalo da jesi) zato hrabro u nove yeebachke pobede...
 

Back
Top