Kad vam pozli od novca

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?
 
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?

:lol::lol::lol:...ne boj se nećeš dobiti otkaz, ima da ti se obraduje.Doduše, malo će te sumnjičavo gledati:think:.... ali dobro.... šta te briga.:cool:
 
Brateeeeeeeeee, samo se OZENI !!! Uskoro ces ici popodne sa zidarima raditi privatno...::hahaha:
Idi bre, molim te...visak para ?! ZIVI covece...posle napisi knjigu. Jooooj da je meni tako, al' bi znao.
Sretno !!!
 
E ovo jos nisam video... ljudi kukaju za novcem, a ovaj kuka zbog novca. :eek: :confused:
Znas kako? mogu ti dati moj broj tekuceg pa uplati na njega taj visak novca koji imas (tako ces resiti svoj problem + ucinices jednu humanu stvar). ;)
A kako imati slabije placen posao, pa izostani par dana sa posla i nemoj doneti nikakvu papirologiju da bi opravdao tvoje odsustvo... sigurno ces dobiti manje placen posao... u najgorem slucaju, neces ga imati nikako.:ok:


Savet:
Cuvaj novac, jer ce doci vreme kada ce ti trebati! Zivot je pun izlaznih i silaznih putanji tako da, ako ti danas novac nije potreban i ne znas gde ga potrostiti, ne znaci da ti ni sutra nece trebati. Sam ces videti i shvatiti gde ce ti novac trebati...
A svima je poznato pa i tebi da je mnogo teze zaraditi novac nego li ga trositi.
 
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?
Upoznas mene i neces imati nikad previse novca! hahaha
 
Stekaj lovu i ne pricaj nikome da je imas. Novac ne pozajmljuj ni prijateljima i neprijateljima nego kad budes imao povecu svotu kupi neku nekretninu.Investiraj pametno pa ces doci u situaciju da ce novac raditi za tebe a ti se onda posveti uzivanciji i blagodetima koje ti taj novac moze priustiti.
Drzi na distanci razne lesinare koji ce tada obletati oko tebe.
Uspesni ljudi su uvek na meti prevaranata koji bi da ih ocerupaju i docepaju se njihovog novca.
To je vestina koju obilno koriste.Zato pamet u glavu sad kad imas novca cuvaj ga.
 
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?

Daj taj visak meni :) obrati mi se na PP da ti posaljem ziro racun na koji da uplacujes viskove... :D :D :D :zcepanje:

Eto,ubices dve muve jednim udarcem,em ces uciniti dobro delo,em ces se resiti tolikih para :hahaha:
 
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?

Ja se bojim da je tebi pozlilo od kirije. :per:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13714028&postcount=1
 
Kako imati slabije placen posao?

Sta napraviti ako ste ceo zivot ziveli dosta skromno i naglo dobili jako dobro placen posao i tako niste u stanju trositi taj novac, jer na njega niste navikli a nigde niste dobili uputstvo kako se trosi veliki novac.

E sad ja bi zadrzao radno mesto ali da mi smanje platu, pa me zanima kako doci direktoru sa pricom da zelite manje novca, a da on ne pomisli da ste ludi i da vam zbog toga otkaz?
Daj direktoru pare,pocasti ga da i malo njemu osvane,tek onako za neki trosak.Ispunice ti zelju,ali nece promeniti misljenje.Mislice i dalje da si kretino imbecile.
 
....jel ima toga u Srbiji...da neko neće pare...da mu ne trebaju....i da ne može da ih
potroši.....
....mora da si dobio neki Loto..ili šta već...pa se malo zezaš ideš na posao tek da ubiješ
vreme....
....ima raznih načina da se pare potroše...ili sačuvaju za svoje mlađe naraštaje, ako ih
tenutno nemaš ne znači da ih nećeš nikad imati...tako da je moj savet...čuvaj te pare
kad ih već imaš...
...ili kupi neke stvari deci bez roditelja..pa lepo učiti dobro delo...i odnesi tamo..njima nikad
nije višak....
 
....jel ima toga u Srbiji...da neko neće pare...da mu ne trebaju....i da ne može da ih
potroši.....
....mora da si dobio neki Loto..ili šta već...pa se malo zezaš ideš na posao tek da ubiješ
vreme....
....ima raznih načina da se pare potroše...ili sačuvaju za svoje mlađe naraštaje, ako ih
tenutno nemaš ne znači da ih nećeš nikad imati...tako da je moj savet...čuvaj te pare
kad ih već imaš...
...ili kupi neke stvari deci bez roditelja..pa lepo učiti dobro delo...i odnesi tamo..njima nikad
nije višak....
Afrodita!Sta mislis da nama to da.Malo samo,tek onako,za jedan dobar godisnji.Klincima sam obecao Barcelonu zbog Mesija,pa kad bi on bio toliko ljubazan i dobar....
 
Afrodita!Sta mislis da nama to da.Malo samo,tek onako,za jedan dobar godisnji.Klincima sam obecao Barcelonu zbog Mesija,pa kad bi on bio toliko ljubazan i dobar....

Vidi nije ti loša ideja, ja mojim nisam ništa obećavala, velike su i znaju da nisam
baš u situaciji....i ne očekuju ništa, ali ima mnogo stvari koje bi se rešile tim viškom
novca....:think:...ali ne nadaj se...ništa od toga...ostaviće on to direktoru, koji će ili
da misli da je šenuo..ili da troši umesto njega....:confused:
 
....ipak mene interesuje nešto praktičnije...koja je to firma, treba li im
radnika...meni baš ne moraju da daju toliko da mi pozli...meni treba
samo da mogu pristojno da živim kad platim račune...ništa više od
toga...
...eto ajde Simke..da vidim hoćeš li reći gde je to....:think::confused:
 

Back
Top