Najznacajnija licnost u istoriji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema veze sa pricom, ali moram da se zalim! Covjek je IZABRAO temu za maturski? Ja sam ucila 112 lekcija, da bih na maturskom izvukla listicu sa tri idiotska pitanja. Ali najidiotskija koja sam mogla dobiti. :cry: Da sam mogla da biram, izabrala bih ili Napoleona ili Hitlera, mada je zanimljiv i Martin Luter. Mislim da su veoma znacajni po istoriju svijeta.
 
HEBEHA:
Nema veze sa pricom, ali moram da se zalim! Covjek je IZABRAO temu za maturski? Ja sam ucila 112 lekcija, da bih na maturskom izvukla listicu sa tri idiotska pitanja. Ali najidiotskija koja sam mogla dobiti. :cry: Da sam mogla da biram, izabrala bih ili Napoleona ili Hitlera, mada je zanimljiv i Martin Luter. Mislim da su veoma znacajni po istoriju svijeta.

Sta da ti radimo, to je samo jos jedna od prednosti gimnazije, umesto da bubas za maturu ko lud, sve je cista formalnost, a ti se posvetis spremanju prijemnog za fax i uopste se ne opterecujes glupostima!
 
AKHENATON:
HEBEHA:
Nema veze sa pricom, ali moram da se zalim! Covjek je IZABRAO temu za maturski? Ja sam ucila 112 lekcija, da bih na maturskom izvukla listicu sa tri idiotska pitanja. Ali najidiotskija koja sam mogla dobiti. :cry: Da sam mogla da biram, izabrala bih ili Napoleona ili Hitlera, mada je zanimljiv i Martin Luter. Mislim da su veoma znacajni po istoriju svijeta.

Sta da ti radimo, to je samo jos jedna od prednosti gimnazije, umesto da bubas za maturu ko lud, sve je cista formalnost, a ti se posvetis spremanju prijemnog za fax i uopste se ne opterecujes glupostima!
NARAVNO! Jos da se radi u ostalim gimnazijama kao sto se radilo u mojoj ihaaa...........
 
AKHENATON:
HEBEHA:
Nema veze sa pricom, ali moram da se zalim! Covjek je IZABRAO temu za maturski? Ja sam ucila 112 lekcija, da bih na maturskom izvukla listicu sa tri idiotska pitanja. Ali najidiotskija koja sam mogla dobiti. :cry: Da sam mogla da biram, izabrala bih ili Napoleona ili Hitlera, mada je zanimljiv i Martin Luter. Mislim da su veoma znacajni po istoriju svijeta.

Sta da ti radimo, to je samo jos jedna od prednosti gimnazije, umesto da bubas za maturu ko lud, sve je cista formalnost, a ti se posvetis spremanju prijemnog za fax i uopste se ne opterecujes glupostima!

Nema ti to veze sa gimnazijom. Ej, ja jesam zavrsila gimnaziju i upravo zato imala takav morbidan maturski, koji je sve sem obicna formalnost. Strucne skole (elektro tehnicka, fizioterapeutska, kuvarska...) biraju temu iz nekih stupidnih predmeta i svi dobiju petice. A ovdje su jos ukinuli prijemni, pa ce se svi silni odlikasi iz trgovacke, koja je bizarno smijesna, upisati a gimnazijalci- laku noc!!! Ja idem u Bg da studiram. 8)
 
HEBEHA:
AKHENATON:
HEBEHA:
Nema veze sa pricom, ali moram da se zalim! Covjek je IZABRAO temu za maturski? Ja sam ucila 112 lekcija, da bih na maturskom izvukla listicu sa tri idiotska pitanja. Ali najidiotskija koja sam mogla dobiti. :cry: Da sam mogla da biram, izabrala bih ili Napoleona ili Hitlera, mada je zanimljiv i Martin Luter. Mislim da su veoma znacajni po istoriju svijeta.

Sta da ti radimo, to je samo jos jedna od prednosti gimnazije, umesto da bubas za maturu ko lud, sve je cista formalnost, a ti se posvetis spremanju prijemnog za fax i uopste se ne opterecujes glupostima!

Nema ti to veze sa gimnazijom. Ej, ja jesam zavrsila gimnaziju i upravo zato imala takav morbidan maturski, koji je sve sem obicna formalnost. Strucne skole (elektro tehnicka, fizioterapeutska, kuvarska...) biraju temu iz nekih stupidnih predmeta i svi dobiju petice. A ovdje su jos ukinuli prijemni, pa ce se svi silni odlikasi iz trgovacke, koja je bizarno smijesna, upisati a gimnazijalci- laku noc!!! Ja idem u Bg da studiram. 8)
Ako mislis na Bugarsku nije ti los izbor- istorijski fakultet tamo uopste nije za potcenjivanje (upoznata sam sa verovanjem da se u Bg lako studira- veruj mi,zavisi sta i u kom gradu studiras!!!). Dodji pa da budemo kolege!!! :wink:
A sto se tice mog maturskog ja sam takodje birala- Kubanska kriza
 
Najznacajnija licnost u Istoriji je Isus Hristos.

Doneo je totalnu revoluciju i zauvek promenio svet.
a nije vodio vojske i ratove. Ljubavlju i sasecanjem pokrenuo je planine.

...

A ako nije on, onda Dostojevski...
Zato sto je to najbolje razumeo i u potpunosti se slagao sa prethodnim pasusom.
 
John Lennon, Martin Luter King, John Fitzgerald Kennedy, Jack Nicholson, Mahatma Gandi, Andy Warhol, Edgar Allan Poe, Leonardo Da Vinci, Mocart, Isak Njutn, Sokrat, Homer, Perikle




a najgore licnosti

Josip Broz Tito, Staljin i cela ekipa ruskih primitivaca (komunista), ali ova budala na prvom mestu, Kim il Sung, Pol Pot, Ronald Reagan, Slobodan Milosevic...
 
teardrop:
Mislim da je Master_Chief u pravu. Djavola bi svi mi bili ovde, da nema struje ;)
ma i to,ali kad sam prochitao neke knjige o njegovim izumima u ONO doba kad je on ziveo...nisam mogao da verujem...mogu samo zamisliti sta bi taj chovek danas radio da josh uvek zivi.
I Anshtajn je ok,al dzaba mu kad ono sto je on radio mnogo dosadno,nikoga ne zanima,jednostavno je tako,a Nikola Tesla se bavio poslom koji je veoma zanimljiv i koji se primenjuje svaki dan medju ljudima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top