Treba pomoć...!!

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.594
joj,ljudi pomagajte...
E ovako,drug mi narezao Prison Break igru.
Sve je u redu bilo,znači,bez problema se instalirala,i sve to...
Ali kad pokušam da je pokrenem,uvek piše "Insert DVD Prison Break!"
iako sam ja stavila dvd.....
Kontam da treba da je krekujem,ali se ne razumem u to, skoro uopšte,može li mi neko možda objasniti postupak....ili ako ima neki link sa nekom pomoći....
Please...:rumenko:
 
Potreban ti je Crack (obicno se nalazi na disku igre,tako da pogledaj,kada nadjes Crack iskopiraj ga na lokaciji gde si instalirala igru),a ako nije na disku,pretrazi na google nacices sigurno,samo budi pazljiv/a prilikom downloada,drug tako trazio Crack za neku igru i na kraju je skinuo neki virus koji mu oborio sistem :confused: .
 
Taj cudan fajl . . . da nije mozda dvm.dll? Ako jeste, kopiraj samo njega, onda pronadji fajl sa tim istim nazivom u folderu gde si instalirala igru i u tom folder-u paste-ujes. Onda ce ti verovatno izbaciti jedan novi mali prozor; tu kliknes na Yes ili Copy and replace (u zavisnosti od OS-a, jel). I to bi trebalo da bude to.
 
e uspelo je.tj.prekopirala sam fajl u folder sa igrom i sve to...
ALI...opet,kad pokušam da igram,izadje nešto violation....bla,bla....Ukratko- radi se o nekom minimal crash report - u.
I opet neće da radi zbog toga!:sad2:
zna li neko nešto o ovome.....?
 
joj,ljudi pomagajte...
E ovako,drug mi narezao Prison Break igru.
Sve je u redu bilo,znači,bez problema se instalirala,i sve to...
Ali kad pokušam da je pokrenem,uvek piše "Insert DVD Prison Break!"
iako sam ja stavila dvd.....
Kontam da treba da je krekujem,ali se ne razumem u to, skoro uopšte,može li mi neko možda objasniti postupak....ili ako ima neki link sa nekom pomoći....
Please...

e uspelo je.tj.prekopirala sam fajl u folder sa igrom i sve to...
ALI...opet,kad pokušam da igram,izadje nešto violation....bla,bla....Ukratko- radi se o nekom minimal crash report - u.
I opet neće da radi zbog toga!
zna li neko nešto o ovome.....?
23.04.2010. 04:12

Da li si u fajlovima za igricu dobila program alcohol 120?
Ovako zigleda:
alcohol120.png


Ukoliko ga ima, pokusaj da mountujes igricu:
Instaliraj alc. 120, ako ga nisi instalirala.U veliko praznom prozoru koji je gore, desni klik,
Dobices nekoliko komandi, i klikni na add images.
Otvorice ti se prozor sa svim folderima i programima.
Idi na dvd drive, tamo gde ti se nalazi igrica, kada nije instalirana.
Kad ti se pojave folderi vezani za igricu kliknes na open, u donjem delu prozora.Mozda ce biti potrebno jos nekoliko puta..Ukoliko ti se prikazu crveni dokumenti na njih klikni 2 puta, ili klik pa onda ono open.
I to je to.

Ukoliko nije prisutan alcohol 120 i nema foldera za mountovanje, udji u folder crack i iskopiraj sadrzaj.Pastuj u local disk C(verovatno ti je tamo instalirana) ili u neki disk u kome si je instalirala.

Ukjoliko nece, crack nije dobar.Igriac ne valja.
Vrati igricu, i downloaduj je sa torrent search engine.

Downloaduj prvoj utorrent(po meni je on najbolji), da bi mogla da skidas program sa torrenta.
Zatim idi na torrent:
www.torrentz.com/

U ptazno polje ukucaj zeljenu igricu, i klikni enter il search.
Dole ce ti se pojaviti ponude.
Gledaj da imaju i seeds i leeches.
Da ne komplikujemo vise, evo ti direktnog sajta ge mozes downloadovati igru;
http://www.torrenthound.com/hash/7e.../torrent-info/Prison-Break-The-Conspiracy-PC-

Imas dole direct download ili download torrent.
Kliknes na download torrent.Pojavice ti se mali prozor.Klikni system default, pa run.
Zatim tamo gde je instalirana torrent verzija klikni i otvorice ti se torrent prozor sa igricom.Tu ce se skinuti cela igra.To je to.

Ali zapamti, ptvo moras downloadovati utorrent.Ima i drugih, ali on je najbolji po meni.
 

Back
Top