Da li ste za zajednicku drzavu CG i Srbije?

Da li ste za zajednicku drzavu CG i Srbije?

  • Da - Ja sam Crnogorac i jesam za zajednicku drzavu

  • Ne - Ja sam Crnogorac i nijesam za zajednicku drzavu

  • Da - Ja sam Srbin i jesam za zajednicku drzavu

  • Ne - Ja sam Srbin i nijesam za zajednicku drzavu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Trenutno stanje:

Da - Ja sam Crnogorac i jesam za zajednicku drzavu 0 0%
Ne - Ja sam Crnogorac i nijesam za zajednicku drzavu 1 12,50%
Da - Ja sam Srbin i jesam za zajednicku drzavu 2 25,00%
Ne - Ja sam Srbin i nijesam za zajednicku drzavu 5 62,50

40% Srba je za zajednicku drzavu, dok je 100% Crnogoraca protiv zajednicke drzave.
 
Da, ja sam za Srpsku Federaciju, u kojoj bi bili Srbija, Crna Gora, Bosna,Hercegovina, Dalmacija, Lika, Kordun, Slavonija. :ok:
Opština Kikinda je površinski i po broju stanovnika veća od Korduna. Da li ti stvarno misliš da bi u toj tvojoj "srpskoj federaciji" Kordun trebao da bude ravnopravna federalna jedinica, sa svojih jedva 30000 stanovnika? :lol: eto kakve vi veštačke smešne predloge pravite :lol:
 
Opština Kikinda je površinski veća od Korduna. Da li ti stvarno misliš da bi u toj tvojoj "srpskoj federaciji" Kordun trebao da bude ravnopravna federalna jedinica, sa svojih jedva 30000 stanovnika? :lol: eto kakve vi veštačke predloge pravite :lol:

:super::super::super::super:
Da citiram i seselja od onomad kad je rekao Milu :"...moja opstina veca od tvoje republike...." :hahaha::hahaha::hahaha:
prim.aut. mislio je na Zemun!
 
ЦЦЦ,

Са једне стране ЕУРО интеграције,
а са друге, нећемо са Црногорцима ???

Прво, нико не размишља да причамо о истом народу у две Државе, кога је поделила дрчна врхушка ...
Друго, чуде ме присталице партија на власти и једне и друге Државе које од тога беже као Ђаво од Крста ...
Треће, Црна Гора се савршено уклапа у идеју Велике Србије, па не видим зашто би то било коме сметало ...

:per::per::per:
 

Back
Top