Pisanije/kucanije

Zašto ne pišete ćirilicom na forumu? :think:
Navika. Jako dugo pisem latinicom i to je deo mene.

Zašto ne pišete latinicom na forumu?
Pisem kad god je potrebno ili mislim da je neophodno.

Zašto pišete engleskom abecedom umesto jednim od dva zastupljena pisma u Srbiji:?
Tastatura mi je, obicno, tako prilagodjena pa zbog foruma ne pravim promene. Mislim da se napisano razume.
 
[Don Juan DeMarco];13650081:
Kultna tema: :D

Zašto ne pišete ćirilicom na forumu? :think:

Zašto ne pišete latinicom na forumu? :idea:

Zašto pišete engleskom abecedom umesto jednim od dva zastupljena pisma u Srbiji:?:

1. mrzi me svaki čas da menjam
2.pa pišem srpskom latinicom
evo ti čćšđž
jel ti to dosta
 
[Don Juan DeMarco];13650081:
Kultna tema: :D

Zašto ne pišete ćirilicom na forumu? :think:

Zašto ne pišete latinicom na forumu? :idea:

Zašto pišete engleskom abecedom umesto jednim od dva zastupljena pisma u Srbiji:?:
zato sto je ne koristim irl, tj koristim jako rijetko i oduzelo bi mi vrijeme i zivce kada bih pocela na forumu

pisem

zato sto imam qwerty tastaturu i krstarica mi je jedina domaca lokacija tako da nisam navikla
ali napisem ako je neka nezgodna rijec u pitanju cisto da izbjegnem nesporazum
i koristim domace pismo kada radim seminarski i sl.
 
[Don Juan DeMarco];13650081:
Kultna tema: :D

Zašto ne pišete ćirilicom na forumu? :think:

Zašto ne pišete latinicom na forumu? :idea:

Zašto pišete engleskom abecedom umesto jednim od dva zastupljena pisma u Srbiji:?:

pišem na srpskom jeziku na latiničnom pismu. stoji mi dole na taskbaru SR i kad stavim miša piše Serbian (Latin, Serbia) :mrgreen:
nije mi potrebno ni funkcionalno ni lično da kucam ćirilično a i često mi treba nešto na engleskom i/ili latinici striktno da napišem i onda što da klikćem sto puta.
a i što ne bih kad smo obdareni sa dva pisma od kojih je jedno bazirano na optekorišćenom informatičkom pismu.
 

Back
Top