Zora Dobričanin-Nikodinović-dežurni branilac svih ubica i zlotvora !

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Zora Dobričanin je sada advokat ovih dijabola što su ubili onog Francuza prošle godine. I gledam je na TV kako lupa gluposti i kaže da je on ušetao u Urgentni centar i priča nešto kao da on nije umro zato što su ga dijabole i degenerici otkinuli od batina ! A od čega je umro onda ? Da ga nisu možda lekari ubili u bolnici ? :dash:

Ako se sećate, ta ista advokatica Zora je branila ubice koji su pobili one SPO-ovce na Ibarskoj magistrali, bivšeg šefa beogradskog DB i još nekog i sećam se da je i tad provaljivala neke gluposti na suđenju, čak je izazvala i neki incident, čini mi se na završnoj reči ili tako nešto kad ju je napala rodbina ubijenih. Sećam se da sam čitao to tada i ima sigurno na netu ali me mrzi da tražim sada.

Uglavnom, ona je dežurni advokat i branilac ubica, zlotvora, nasilnika i propaliteta ! Kako je samo nije sramota ?
 
Сва та назовиправничка багра је унаказила један јако битан сегмент живота у Србији и једну професију која би требала да донесе ред а не циркус и уништила било какву веру обичних грађана у право.Свако од њих је постао бог права за себе и надам се да ће почети да страдају од тога што чине нама.
 
Zora Dobričanin je sada advokat ovih dijabola što su ubili onog Francuza prošle godine. I gledam je na TV kako lupa gluposti i kaže da je on ušetao u Urgentni centar i priča nešto kao da on nije umro zato što su ga dijabole i degenerici otkinuli od batina ! A od čega je umro onda ? Da ga nisu možda lekari ubili u bolnici ? :dash:

Ako se sećate, ta ista advokatica Zora je branila ubice koji su pobili one SPO-ovce na Ibarskoj magistrali, bivšeg šefa beogradskog DB i još nekog i sećam se da je i tad provaljivala neke gluposti na suđenju, čak je izazvala i neki incident, čini mi se na završnoj reči ili tako nešto kad ju je napala rodbina ubijenih. Sećam se da sam čitao to tada i ima sigurno na netu ali me mrzi da tražim sada.

Uglavnom, ona je dežurni advokat i branilac ubica, zlotvora, nasilnika i propaliteta ! Kako je samo nije sramota ?

Radi zena svoj postao.

A ta rodbina ubijenih sa montiranih procesa je tek svoja prica.
 
Posao joj je da brani ubice, krvoloke, degenerike i zlotvore ? Pa je**m ti takav posao !

Zašto? ...pa i oni moraju da imaju branioca na sudu... ako nemaju da plate, onda po službenoj dužnosti... i krivi su tek kada se donese presuda... takav je zakon... a, realno, ima i mnogo gorih poslova... :) ... ovaj je bar elegantan, i dobro plaćen. :) ... a i nije rizičan, tj. neće da te roknu k'o tužioca... :lol:
 
Posao joj je da brani ubice, krvoloke, degenerike i zlotvore ? Pa je**m ti takav posao !

Можда да покушаш да гледаш на посао са друге стране.
Шта ако су окривљени невини? Не мислим на конкретне случајеве, него уопштено.
С друге стране, не брани она било кога зато што заиста мисли да је невин, замисли када би право на одбрану имали само стварно невни, сви имају право на одбрану.. А имаш и тужиоце које ретко ко од лаика напада, а најчешће се у монтираним процесима уопште не појављују на главном претресу. А они су примили кинту да се све заташка. Неко има желудац да се бави разним пословима којима ти не би..
 
Izvini ti, ali jedno od najvaznijih nacela krivicnog postupka je nacelo odbrane. Da ti koji su ubili Tatona nemaju odbranu citav bi postupak bio nezakonit... Smanji dozivljaj jer ona mora tako da prica. I zna i ona da to nije istina, znamo i mi i znaju sudije. Ne postoje nikakvi dokazi da je Taton umro zbog bilo kog drugog razloga (makar ih javnost ne zna).

Ali da, ruzno je sto sve te zlotvore brani jedna osoba.
 

Back
Top