Naprednjaci objavili tonski snimak Nate Mesarevic, Nata uhvacena u lazi

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
SNS traži ostavku Nate Mesarović

21. april 2010. | 13:53 -> 17:53 | Izvor: B92, Tanjug
Aleksandar Vučić (Tanjug)

Beograd -- Naprednjaci traže od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku jer njena tvrdnja da ne zna ko je Vladimir Cvijan nije istinita.

Srpska napredna stranka traži od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku, jer je, kako navode, "govorila neistinu kada je tvrdila da ne zna ko je Vladimir Cvijan". Naprednjaci su kao potvrdu toga na konferenciji za novinare pustili tonski snimak razgovora Mesarovićeve i Cvijana.

“Ako koza laže, rog ne laže” - tim rečima je zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vućić započeo konferenciju za novinare.

Nakon što je citrao izjavu Nate Mesarović da ne zna ko je Vladmir Cvijan, pustio je audio-snimak koji, kako veruje, dokazuje suprotno. “Očekujemo da Nata Mesarović sada podnese ostavku”, rekao je Vučić.

Snimak je, kako tvrde naprednjaci, deo tonskog zapisa u trajanju od tri sata. Vladmir Cvijan kaže da se sa Natom Mesarović susreo 10. marta u zgradi Kasacionog suda u Resavskoj 22 i to na njenu inicijativu.

Na primedbu da na snimku ništa ne ukazuje da je Mesarovićeva, deo, kako su govorili, “pravosudne mafije”, naprednjaci kažu da će ti dokazi kasnije biti prezentovani.

Prema Vučićevim rečima, SNS prikuplja obiman materijal o korupciji u pravosuđu, koji će, kako je rekao, potkrepiti nedavne Cvijanove navode o tome, a koji će takođe dostaviti Tužilaštvu.

"Što se tiče sadržine razgovora, neka se nadležni bave time", rekao je Vučić.

Naprednjaci odbijaju da kažu odakle im snimak, a na pitanje da li je krivično delo neovlašćeno snimanje predsednica suda, Aleksandar Vučić kaže da je to zamena teza.

"Traka mi je pala s neba i nemam nameru bilo kome da kaže ko mi je dostavio. Ja odgovaram za to, ja znam odakle je traka, ali neću da kažem, mogu da me muče, ali neći reći ime čoveka koji mi je dostavio snimak. Spreman sam da za to odgovaram", rekao je Vučić.
 
SNS traži ostavku Nate Mesarović

21. april 2010. | 13:53 -> 17:53 | Izvor: B92, Tanjug
Aleksandar Vučić (Tanjug)

Beograd -- Naprednjaci traže od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku jer njena tvrdnja da ne zna ko je Vladimir Cvijan nije istinita.

Srpska napredna stranka traži od predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović da podnese ostavku, jer je, kako navode, "govorila neistinu kada je tvrdila da ne zna ko je Vladimir Cvijan". Naprednjaci su kao potvrdu toga na konferenciji za novinare pustili tonski snimak razgovora Mesarovićeve i Cvijana.

“Ako koza laže, rog ne laže” - tim rečima je zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vućić započeo konferenciju za novinare.

Nakon što je citrao izjavu Nate Mesarović da ne zna ko je Vladmir Cvijan, pustio je audio-snimak koji, kako veruje, dokazuje suprotno. “Očekujemo da Nata Mesarović sada podnese ostavku”, rekao je Vučić.

Snimak je, kako tvrde naprednjaci, deo tonskog zapisa u trajanju od tri sata. Vladmir Cvijan kaže da se sa Natom Mesarović susreo 10. marta u zgradi Kasacionog suda u Resavskoj 22 i to na njenu inicijativu.

Na primedbu da na snimku ništa ne ukazuje da je Mesarovićeva, deo, kako su govorili, “pravosudne mafije”, naprednjaci kažu da će ti dokazi kasnije biti prezentovani.

Prema Vučićevim rečima, SNS prikuplja obiman materijal o korupciji u pravosuđu, koji će, kako je rekao, potkrepiti nedavne Cvijanove navode o tome, a koji će takođe dostaviti Tužilaštvu.

"Što se tiče sadržine razgovora, neka se nadležni bave time", rekao je Vučić.

Naprednjaci odbijaju da kažu odakle im snimak, a na pitanje da li je krivično delo neovlašćeno snimanje predsednica suda, Aleksandar Vučić kaže da je to zamena teza.

"Traka mi je pala s neba i nemam nameru bilo kome da kaže ko mi je dostavio. Ja odgovaram za to, ja znam odakle je traka, ali neću da kažem, mogu da me muče, ali neći reći ime čoveka koji mi je dostavio snimak. Spreman sam da za to odgovaram", rekao je Vučić.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
BRAAAAAVOOO!
 
U pravu je Nata sa tom konstatacijom " Ko je taj Cvijan ? " , do pre dve nedelje niko u Srbiji nije cuo za njega , a sada odjednom ispade neki do jaja bitan lik , od koga sve zavisi i koji se ne skida sa medija ...:think:
mada je posebno komicno sto Pussy pusta neke snimke i hvata u lazi , posle one epske bruke kada je groktao kako nikad nije bio za One granice velike Srbije , pa ga isto tako snimak ali video demantovao ... ko o cemu qurva o ... :hahaha:
 
Reci ako imas muda, da li je ovde (izmedju ostalog) lagao ili ne?
Skupi muda i reci, mada sumnjam, vi radikali kako god da se zovete, ih nemate, DOKAZANO!!!!
On je bre borac za istinu , a protiv lazi !:rtfm: A ovo je lagao samo da bi video i naucio kako neprijatelj tj. lazov razmislja i efikasnije se borio za istinu . :mrgreen:
 
Reci ako imas muda, da li je ovde (izmedju ostalog) lagao ili ne?
Skupi muda i reci, mada sumnjam, vi radikali kako god da se zovete, ih nemate, DOKAZANO!!!!

Ево ја ћу да ти кажем, нисам ни СНС ни СРС - то да је Вучић лагао, то је евидентно, али он је политичар а то да је лагала Ната Месаревић је такође евидентно али ОНА ЈЕ ПРЕДСЕДНИК САВЕТА ВРХОВНОГ СУДА - значи моментално та треба да поднесе оставку јер какви су остали ако је она ОБЕЛОДАЊЕНИ ЛАЖОВ... :evil: зар ће таква особа да "сређује судство"...:roll: о с т а в к а !!!!!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sto?! Pa isto ste... pardon, radikali bas i nisu izdali KUMA, a ovi tzv.sns sto kazu da nikad i nisu bili radikali JESU! Malo vise postujem "jedine prave radikale", oni nisu izdali, pice svoju pricu i zabole ih q**c... a oovim lazovima necu vise da trosim tastaturu!

To bi otprilike bio i moj stav :klap:
Ko zayebe kuma, zayebaće i narod :whistling:
 

Back
Top