Sve dok nas novac ne rastavi

Bas sada se ovde daje jedna simpaticna meksicka novela koja se zove: "Sve dok nas novac ne rastavi"...

Novac je u zivotu uvek problem: i kada ga ima i kada ga nema. Verujte mi na rec.

A najveci je problem kada se okolnosti tako sloze da zena, nakon vise godina braka, igrom slucaja i spleta okolnosti, odjednom pocne zaradjivati vise od muza...

Tada se sve menja, pocinju ozbiljni problemi i diskusije...

Kod zena se javlja sindrom "nove bogatasice" koji se cesto zavrsava sa onim cuvenim: "Ja te izdrzavam!"
Momentalno se zaboravlja sta je i kako bilo par godina ranije...

Zato smatram da nije dobro za brak da zena zaradjuje vise od muza, makar i na sasvim kratak rok....

Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena.

Ne znam kako kod vas stoji ta stvar? :think:

To je zato što si kompleksaš.
 
Neeeee....Ne...

Jednom sam posejao dva hektara kukuruza....

Ulozio sam u to dosta (mojih) para..

Rezala je tada: "Taj TVOJ agrobiznis sa hebenim kukuruzima, mogla sam za te pare kupiti..."

Kada mi je kukuruz bio do pupka, pitala me je: "Kako izgleda NAS kukuruz?"

Kada sam konacno obrao i prodao kukuruz - docekala me je nervozno: "Gde su pare od MOG kukuruza!?" :mrgreen:

Takve ste vi zene u GLOBALU. :lol:


jao pa i vi muskarci ste takvi u globalu...mislim da su to opste ljudske osobine, koje na zalost ne pristaju zenama, zar ne? :mrgreen:

ali nema sta da raspravljam s tobom imas stav po pitanju zena koji se vidi na svim tvojim temama....
 
Neeeee....Ne...

Jednom sam posejao dva hektara kukuruza....

Ulozio sam u to dosta (mojih) para..

Rezala je tada: "Taj TVOJ agrobiznis sa hebenim kukuruzima, mogla sam za te pare kupiti..."

Kada mi je kukuruz bio do pupka, pitala me je: "Kako izgleda NAS kukuruz?"

Kada sam konacno obrao i prodao kukuruz - docekala me je nervozno: "Gde su pare od MOG kukuruza!?" :mrgreen:

Takve ste vi zene u GLOBALU. :lol:



ispucao sam bone,ali imas sledeci put za ovaj post od mene..:ok::worth:



jok.
:lol::lol::lol::lol::lol:

ja samo mislim da moj rad i skola i znanje itd treba da se plati....kad su mi nudilui platu 40000 nisam znala d ali da im se smejem ili sta da rdaim.....kako da platim carape od tih para...a da ne pominjem hranu, prevoz, lak za nokte i frizera..kad sedis kuci nemas takav trosak...moja kuma radi za 30000 kaze da joj ej posao veci trosak od toga...:lol:




to kao u onom filmu "Kad porastem,bicu kengur"..:lol:
Ja nemam ni prihoda,lai nemam ni rashoda,a sto sto jede i pije i pusi,to kao nisu rashodi..:lol::rotf:


Frey, mali, kuš...pu pu pu

ok teto..:cmok:
 
Blajbi, opet pocinjes istu pricu?.......Davno nisi:D

Imate li vi muskarci negu drugu temu za razgovor, osim zena? I da kukate kako ste jadni i neshvaceni?:roll:

I ugrozeni "emancipacijom":D

E da je meni neki koji ce da zaradjuje vise od mene.......okruzena sam nekima koji samo pricaju kako su muskarcine...a u stvari su kamen oko vrata. Ne vidim ni jednog drugacijeg.

Eto, bas o tome pricam....:per:

Mora biti da si tvom bar jedno 250 puta nabila na nos "Ja te izdrzavam dembelanu jedan...!"
 
Ne mora muskarac da zaradjuje vise...

Ali zena treba da shvati da je normalno i kad ona zaradjuje vise...

A to malo zena ispravno shvata.

Odmah se ispoljava teznja za dominacijom, mnogo jace i zesce izrazeno nego kod muskaraca.

ne, muškarac to treba da shvati, a ne da se odma oseća uvređeno i inferiorno i nesposobno i da se ne ljuti na ženu, žena nije kriva
jer ko što sam reče, to je sasvim normalno
 
Eto, bas o tome pricam....:per:

Mora biti da si tvom bar jedno 250 puta nabila na nos "Ja te izdrzavam dembelanu jedan...!"

Ali ja ne pricam o tome...

Pricam o situaciji kad se zaradjuje isto ...a njegove plate nigde. Hoces da kazes muskarac ne treba da ucestvuje u troskovima, nego da cuva platu za dzeparac, a dete nema cipele? Pa nije ni cudo sto su te ostvaile tolike zene
 
Bas sada se ovde daje jedna simpaticna meksicka novela koja se zove: "Sve dok nas novac ne rastavi"...
Novac je u zivotu uvek problem: i kada ga ima i kada ga nema. Verujte mi na rec.
A najveci je problem kada se okolnosti tako sloze da zena, nakon vise godina braka, igrom slucaja i spleta okolnosti, odjednom pocne zaradjivati vise od muza...
Tada se sve menja, pocinju ozbiljni problemi i diskusije...
Kod zena se javlja sindrom "nove bogatasice" koji se cesto zavrsava sa onim cuvenim: "Ja te izdrzavam!"
Momentalno se zaboravlja sta je i kako bilo par godina ranije...
Zato smatram da nije dobro za brak da zena zaradjuje vise od muza, makar i na sasvim kratak rok....
Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena.
Ne znam kako kod vas stoji ta stvar? :think:

nema to veze s mozgom što ti pišeš...muškarci su sujetni, pogotovo ovi kod nas, kada je žena obrazovanija ili ne daj Bože da više zarađuju od njih...retki su oni kojima je svejedno...eto i ti si jedan od takvih kojima to smeta...umesto da ćutiš i uživaš ti si se nakurčio zato što ti žena više zarađuje od tebe a kao opravdanje si stavio kako je ona tebe nipodištavala u šta sumnjam.Ti si jedan obični ženomrzac a to kažem jer sam se mogla uveriti kroz par tvojih tema koje si postavio a sve u negativnom tonu prema ženama.
 
jaoj. ja kapiram problem i frustarciju kad nema para. al kad ih ima (a kad neko više zarađuje, znači da osetno više zarađuje, u odnosu na neki prosek, da ne dužim...znači da para ima) šta je problem bilo joji partner da zarađuje više... pretpostavimo da drugi nije mrcina i da ne radi ništa ili baš da je extremno inferioran na svim poljima (mada de s etakvi nalaze)... pa šta je problem... to može da bude sam politika sponzoruša (oba pola), udavača (isto) isl...
 
Blajb, sta ti je to , zaboga, uradila ta zena :sad2:
salim se, naravno :cmok2:
Ali, gresis.
Zasto bi zena koja zaradjuje vise od svog muskarca imala bilo kakav sindrom?
Ne razumem stvarno
Opet, sta znam, nisam u braku :confused:, ali rekla bih da u tim situacijama nije problem u novcu, vec ne stima nesto drugo, pa mu novac dodje kao neki izgovor.
Tamo gde se ljudi postuju i brak je dobar, logicno je da ljubav nece pobeci kroz prozor kada nemastina udje na vrata.
 
E baš me zabole da li on zarađuje manje ili više, bitno je da ja zarađujem dovoljno da mogu porodici u svakom trenutku da obezbedim krov nad glavom i hranu na stolu makar.
(mada, bolje je više, ne b' se žalila)
Ebg, muža možeš da imaš, pa da ga nemaš, i niko neće da te pita imaju li tvoja deca šta da jedu.
Daklem, logičan zaključak je da žene i treba da zarađuju više :mrgreen:
 
Ne valja kad se neko pokondiri jer je stekao pare, svejedno da li je musko ili zensko.
ç

Poenta teme je u tome da se ZENA MENJA KADA VISE ZARADJUJE OD MUZA i tada ispoljava ono sto ranije nije ispoljavala: karakter da DOMINIRA u braku, svuda i na svakom mestu.

Zene imaju MNOGO VECU TEZNJU ZA DOMINACIJOM JEDNE STRANE (naravno svoje) OD MUSKARCA!

Tada (pojedine) zene ne zele vise ZAJEDNICKO ODLUCIVANJE u braku, vec zele da one same SVE odlucuju.

Od kupovina stvari u kuci, vaspitanja dece - do toga kakvu ce muskarac garderobu nositi......

I tada obicno, strada brak...
 
226.gif
 
Neeeee....Ne...

Jednom sam posejao dva hektara kukuruza....

Ulozio sam u to dosta (mojih) para..

Rezala je tada: "Taj TVOJ agrobiznis sa hebenim kukuruzima, mogla sam za te pare kupiti..."

Kada mi je kukuruz bio do pupka, pitala me je: "Kako izgleda NAS kukuruz?"

Kada sam konacno obrao i prodao kukuruz - docekala me je nervozno: "Gde su pare od MOG kukuruza!?" :mrgreen:

Takve ste vi zene u GLOBALU. :lol:

U globalu bas si baksuz.Umjesto da te tetosi i mazi sto tako tesko rintas, ona tako.Ma malo joj prebroji rebarca, da se zna ko je glavni.Sta ima ona da zvoca.Vidim da su to tvoje mastarije.:manikir:
 
E baš me zabole da li on zarađuje manje ili više, bitno je da ja zarađujem dovoljno da mogu porodici u svakom trenutku da obezbedim krov nad glavom i hranu na stolu makar.
(mada, bolje je više, ne b' se žalila)
Ebg, muža možeš da imaš, pa da ga nemaš, i niko neće da te pita imaju li tvoja deca šta da jedu.
Daklem, logičan zaključak je da žene i treba da zarađuju više :mrgreen:

Ma u pravu si.A Blajbi malo neka razmisli.
 

Back
Top