MODNI CASOPISI
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: MODNI CASOPISI

Aktivan član Ulice (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano MODNI CASOPISI

Da li ih citate i koje...

Legenda >Annabel Lee< (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: MODNI CASOPISI

Ne citam ih bas cesto, ali volim da ih prolistam kad imam vremena...
    Obicno kupujem Elle, Cosmopolitan, Glamour, Vogue, In Style...
    Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje!

Zaslužan član krasuljak (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4592

Citat Original postavio Ulice Pogledaj poruku
    Samo kad nabasam na njih (najčešće kod frizera), inače ih ne kupujem. Novac radije trošim na knjige.Visoka moda me ne zanima, nekako mi je snobovska. Modne trendove pratim retko, kad su u skladu s mojim ukusom.

Zaslužan član smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Prestala sam da dajem pare na to od kad imam kablovsku, pa gledam Fashion tv.
    I jare i pare.

Elita
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne kupujem redovno... ali kada sam lepo raspoložena i pri novcu, kupim, uglavnom italijanske, ponekad i vog, ali ređe... uglavnom volim francuske ili italijanske, jer te jezike ne govorim, i onda proveravam koliko razumem - tj. u mom izvođenju (mašti) su ti tekstovi bolji nego stvarno... kupujem naravno zbog fotografija.
    a kupim i jednom mesečno neki ženski časopis, naravno...kada se ponorim u taj svet kozmetičkih preparata i lepote, raspoloženje me drži bar dva-tri dana, baš se onako trudim, masiram bradu i prostor oko očiju ... i posle naravno batalim, i živim svoj život... do sledećeg izdanja

Ističe se sensimilija (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

citam svaki koji mi dodje pod ruku, a kupujem uglavnom Elle, Vogue.. od nasih redovno Faar..
    lilac wine

Zaslužan član medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Nijedan, dozlogrdilo mi da bacam pare na 70 strana reklama i 30 strana tekstova o celulitu i dijetama.
    Kupujem samo Politikin zabavnik

Ističe se Eoja (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    Nijedan, dozlogrdilo mi da bacam pare na 70 strana reklama i 30 strana tekstova o celulitu i dijetama.
    Kupujem samo Politikin zabavnik
    =)

Uglavnom idem na modne blogove i to mi je dosta =)
    Bad people wear fur.

Elita cecilija64 (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Kupujem samo one tipa Burda, Mia Boutique, Diana heklanje i slično, gde ima krojeva i šema za rad, pa to iskoristim.
    Ono što kod nas od tih časopisa nema nađem na netu, pa prelistam onlajn ili "skinem".
    Idem na neke modne sajtove i blogove i gledam povremeno Fashion TV.
    Ne lipši magarče do zelene trave...

Ističe se VanZandt (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Ne kupujem, prelistam kod frizera i svaki put kazem sebi 'odlicno sto ne dajes pare za ovo'. Pa tamo su skoro sve reklame. Sta znam, meni to dosadno.

Ističe se Eoja (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Onaj Cosmopoitan je gori od CKM, samo cu to da kazem =/
    Bad people wear fur.

Legenda
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...uh...ja sam okoreli ljubitelj...kupujem Elle, britanski Vogue mi donose, Graziu, navika jos pokupljena od bake se odnosi na Bazar, Travel, volim i britanski Marie Claire...ah da, imam pretplatu na britanski Glamur...kada sracunam novac meni zbilja nije puno...Elle + Grazia + Bazar + Travel = 1200 dinara mesecno a kupujem ih od malena i oni predstavljaju deo mog bica...nije sve samo moda, ima puno knjiga, muzike, pametnih clanaka, putopisa....deo su kulture pa zasto da ne onda...polovina moje informisanosti vuce korene iz raznih casopisa...jedino ne volim Cosmopoliten, nije mi po ukusu osnovna nit tog magazina...volim da pogledam Kucu stil, Bravo casa, Yachting, Photo ali njih redje kupujem...pre ih maznem u kaficu i prelistam...

Elita
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E, ne preteruj - pametnih članaka u tim novinama nema Inače razumem tvoju ovisnost, ali pametnih članaka - nema. Jednom godišnje poneki od tih časopisa ima duži i detaljnije istražen i napisan članak (naročito se sećam jednog o raznim zanatima koji učestvuju u stvaranju modela za francusku visoku modu - stručnjaci za čipku, perje i slično) ali na žalost iako su ti časopisi o modi, malo kada idu dalje od fotografija trendova, revija, ili reklama. Filmovi koje preporučuju su uglavnom teški mejnstrim i komercijala, a ni sa knjigama ne stoje bolje... I da, neki malo savesniji (ili licemerniji) ubace po neki jeziv članak o patnji žena u islamskim zemljama, ili gladnoj deci...

Legenda
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Muvalo imas stav i ja ga postujem...medjutim zavisi sta je za koga pametno.

Ja volim putovanja i pisanije o istim, u Ellu obozavam gospodju Vesnu Brzev i sve sto iz njenog mozga izadje, u Bazaru Trebjesnina kao i psihijatra koji je meni licno pomogao oko nesanice jer u svakom broju objasnjava po jedan fenomen, volim Marinu Kosanovic, prija mi Mademoisalle u Ellu, Djukanovic u Travel-u, Harry koji je zvanicno bio u svim zemljama UN u Travel-u, Nikolic koji pise o raznim svetskim flotama, volim da procitam exluzivce kao sto su Pistalo, Srbljanovic, Riha...nisu svi oni "pih" ljudi, daleko od toga....

...zavisi ko koju novinu kupi, zavisi sta procita, zavisi sta ga zanima...pa i ako pogledam nove nacine vezbanja nije steta, zapravo je mnogo pohvalinije nego izgladnjivanje, ne vidim da je nesto lose i biti informisan o kreatorima, nedeljama mode, arhitektama, aktuelnostima...sve je to vid kulture i kvalitetu unutrasnjeg zivota...manje vise ja citam svasta pa zato i jesam ovakva kakva jesam, nije dokaz suve pameti i prezira prema potrosackom drustvu ako covek nece da kupi Elle, evo upravo sam procitala u novom divan clanak o moralu Biljane Srbljanovic, o "antologijskim" scenama domaceg filma, o socijalistkinji i humanistkinji Magi Magazinovic, o bluz gitaristkinji Ani Popovic, o ravnopravnosti Svetislava Basare, o hrabrosti Antonele Rihe...ako su svi oni budale i sve sto su napisali je glupost...ok...ljudi su onda razliciti...samo ne znam gde se nalaze "pametne" stvari...no nevazno, ja nikoga nisam napadala niti vredjala vec iskreno kazala sta kupujem...ako bi trebalo trenda radi da kazem da ih listam kod frizera a inace citam suvu eksperimentalnu literaturu to bi bila laz a ja ne lazem...ovo je istina i to je sve.

Elita
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    Muvalo imas stav i ja ga postujem...medjutim zavisi sta je za koga pametno.

Ja volim putovanja i pisanije o istim, u Ellu obozavam gospodju Vesnu Brzev i sve sto iz njenog mozga izadje, u Bazaru Trebjesnina kao i psihijatra koji je meni licno pomogao oko nesanice jer u svakom broju objasnjava po jedan fenomen, volim Marinu Kosanovic, prija mi Mademoisalle u Ellu, Djukanovic u Travel-u, Harry koji je zvanicno bio u svim zemljama UN u Travel-u, Nikolic koji pise o raznim svetskim flotama, volim da procitam exluzivce kao sto su Pistalo, Srbljanovic, Riha...nisu svi oni "pih" ljudi, daleko od toga....

...zavisi ko koju novinu kupi, zavisi sta procita, zavisi sta ga zanima...pa i ako pogledam nove nacine vezbanja nije steta, zapravo je mnogo pohvalinije nego izgladnjivanje, ne vidim da je nesto lose i biti informisan o kreatorima, nedeljama mode, arhitektama, aktuelnostima...sve je to vid kulture i kvalitetu unutrasnjeg zivota...manje vise ja citam svasta pa zato i jesam ovakva kakva jesam, nije dokaz suve pameti i prezira prema potrosackom drustvu ako covek nece da kupi Elle, evo upravo sam procitala u novom divan clanak o moralu Biljane Srbljanovic, o "antologijskim" scenama domaceg filma, o socijalistkinji i humanistkinji Magi Magazinovic, o bluz gitaristkinji Ani Popovic, o ravnopravnosti Svetislava Basare, o hrabrosti Antonele Rihe...ako su svi oni budale i sve sto su napisali je glupost...ok...ljudi su onda razliciti...samo ne znam gde se nalaze "pametne" stvari...no nevazno, ja nikoga nisam napadala niti vredjala vec iskreno kazala sta kupujem...ako bi trebalo trenda radi da kazem da ih listam kod frizera a inace citam suvu eksperimentalnu literaturu to bi bila laz a ja ne lazem...ovo je istina i to je sve.
    Ma nisam htela da te napadnem ni vređam, izvini ako je tako zvučalo. I ja kupujem dosta časopisa (napisala sam gore) i takođe ih čitam, i jesu informativni. Mislim da smo se zakačile oko termina - složila bih se da u svim časopisima može da se sazna ponešto, ali ja kada kažem 'pametan' nekako mislim na malo detaljnije tekstove, a u modnim časopisima ili tim časopisima o životnom stilu su informacije često površne... Evo šta želim da kažem: ako u Ellu čitaš neki članak o putovanju, oni ti uz njega daju fotografiju neke lepe plaže ili hotela, napišu šta je za doručak, šta u blizini može da se obiđe, i kakvi tretmani se nude... što nije loše, ali 'pametan' časopis bi po meni nešto rekao i o političkoj i ekonomskoj situaciji o toj zemlji, kako u njoj žive domaći ljudi - ma znaš šta hoću da kažem ... dosta čitaš i znaš razliku između ozbiljnog pisanja i zabavnog štiva...

Obećava
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ulice Pogledaj poruku
    Ranije, kad se nadjem u inostranstvu, kupim poneki Vogue.

Danas ne, jer mi je takva visoka moda pomalo neprilicna i nemastovita, a osim toga pola prostora zauzimaju reklame.

Iz istih razloga prestala sam da kupujem i nasu "Lepotu i zdravlje".

Pa niko ne moze biti savrsen, niti ima toliko novca da ide na sve te tretmane (gipsane bermude, laserski tretmani protiv celulita, "procera" tehnika za vestacke zube i sl.)

Aktivan član B@mbi (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    37

COSMOLITAN....<3
    “Sloboda za kojom tragamo je sloboda da koristimo nas vlastiti um i telo, da zivimo svoj vlastiti zivot, umesto zivot koji pripada sistemu uverenja.” -Miguel Ángel Ruiz

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Graziu i Cosmo prelistam kod frizera...ne kupujem.Elle redovno kupujem i citam,Vogue i Marie Claire kupujem na aerodromima,dakle ne bitna mi je edicija ali je dobro ako je britanski ili francuski..
    Kupujem Elle decor,Art&Decoration,Brava Casu italijansku i domacu,Travel ponekad...ali to nisu modni casopisi...
    Sad ili nikad ! Nikad naravno ne dolazi u obzir.

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    85

prestala sam da bacam pare na to odavno

i ovako i onako na kraju zavrse u kanti

Domaćin
    Učlanjen
    09.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Vogue,to kupuje moja mama pa i ja chitam...

Legenda
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

(Obozavam) ELLE

Legenda
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Rodjendanski broj (300 strana!!!) me je odusevio

Zainteresovan član Вeštija (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Citat Original postavio muvalo Pogledaj poruku
    E, ne preteruj - pametnih članaka u tim novinama nema Inače razumem tvoju ovisnost, ali pametnih članaka - nema. Jednom godišnje poneki od tih časopisa ima duži i detaljnije istražen i napisan članak (naročito se sećam jednog o raznim zanatima koji učestvuju u stvaranju modela za francusku visoku modu - stručnjaci za čipku, perje i slično) ali na žalost iako su ti časopisi o modi, malo kada idu dalje od fotografija trendova, revija, ili reklama. Filmovi koje preporučuju su uglavnom teški mejnstrim i komercijala, a ni sa knjigama ne stoje bolje... I da, neki malo savesniji (ili licemerniji) ubace po neki jeziv članak o patnji žena u islamskim zemljama, ili gladnoj deci...
    Citat Original postavio muvalo Pogledaj poruku
    Ma nisam htela da te napadnem ni vređam, izvini ako je tako zvučalo. I ja kupujem dosta časopisa (napisala sam gore) i takođe ih čitam, i jesu informativni. Mislim da smo se zakačile oko termina - složila bih se da u svim časopisima može da se sazna ponešto, ali ja kada kažem 'pametan' nekako mislim na malo detaljnije tekstove, a u modnim časopisima ili tim časopisima o životnom stilu su informacije često površne... Evo šta želim da kažem: ako u Ellu čitaš neki članak o putovanju, oni ti uz njega daju fotografiju neke lepe plaže ili hotela, napišu šta je za doručak, šta u blizini može da se obiđe, i kakvi tretmani se nude... što nije loše, ali 'pametan' časopis bi po meni nešto rekao i o političkoj i ekonomskoj situaciji o toj zemlji, kako u njoj žive domaći ljudi - ma znaš šta hoću da kažem ... dosta čitaš i znaš razliku između ozbiljnog pisanja i zabavnog štiva...
    potpis...
    E=mc2

Početnik DexXxaNS (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

fensi mala nije na forumu
    "Nikad nismo tako slabo zasticeni od patnje,kao onda kada volimo."