OSTAVI TRAG > EKV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

De Mirel

Početnik
Poruka
41
Pozdrav svim postovaocima Milana Mladenovica i Ekatarine Velike. Grupa studenata je pokrenula inicijativu za preimenovanje Treceg bulevara u Bulevar Milana Mladenovica (instrumentalista, vokal, tekstopisac EKV-a). Ostvarenje pomenute ideje bi predstavljalo svojevrstan vid priznanja umetnickog rada naseg rok muzicara i pesnika. Svi vi koji ste zainteresovani da ulozite svoj trud u ovu akciju tako sto cete nam volonterski pomoci oko prikupljanja potpisa javite se na e-mail: akademacr@yahoo.co.uk
Ucinimo svet oko sebe lepsim i dajmo sansu kulturi. OSTAVI TRAG!
HVALA VAM!
 
Svima koji su nam se javili se zahvaljujemo na podrsci i divnoj zelji. Akcija je bila spremna, materijal spremljen, medijska podrska,moram pohvaliti i Ministarstvo kulture, koje nam je dalo podrsku, kao i ostali iz javnog i kulturnog zivota, ali akcija je stala. Milanovoj porodici bi ovo predstavljalo novo bolno evociranje uspomena i mi smo odlucili da postujemo tu odluku i ipak ne pokrenemo incijativu.

HVALA SVIMA JOS JEDNOM
 
Inace,potpisi maloletnika su takodje bili validni. Ostaje zal sto (kako sam nezvanicno saznao)ulica Milana Mladenovica postoji na periferiji Zemuna u naselju Altini. Priznajte da bi mnogo lepse i dostojnije bilo da jedan bulevar u kome je on ziveo ponese njegovo ime.
 
E bre mojne da smarate sa glupostima!!! Mislim zasto vam bre padaju glupe ideje na pamet, pa josh pokushavate da ih sprovedete u delo!!! Pa mislim DAAAAAAJ, mojne bre se blamirate.

Uh kako mi dobro!!!
 
yugoslav:
E bre mojne da smarate sa glupostima!!! Mislim zasto vam bre padaju glupe ideje na pamet, pa josh pokushavate da ih sprovedete u delo!!! Pa mislim DAAAAAAJ, mojne bre se blamirate.

Uh kako mi dobro!!!
a da ti malo prestanes sa tim...hm...u najmanju ruku NEPOTREBNIM zavrsecima svih svojih postova, pa da te podrzim na malobrojnim temama gde se slazem sa tobom??
 
Midnight Rambler:
yugoslav:
E bre mojne da smarate sa glupostima!!! Mislim zasto vam bre padaju glupe ideje na pamet, pa josh pokushavate da ih sprovedete u delo!!! Pa mislim DAAAAAAJ, mojne bre se blamirate.

Uh kako mi dobro!!!
a da ti malo prestanes sa tim...hm...u najmanju ruku NEPOTREBNIM zavrsecima svih svojih postova, pa da te podrzim na malobrojnim temama gde se slazem sa tobom??

Ma jok,,, mora neko da nadgleda,,, takve gluposti! Zamisli da veas neko ne kontrolishe,,,, pa ode sve u propast!!!

Jeeeeeeeeaaaaaaaaaa
 
yugoslav:
Midnight Rambler:
yugoslav:
E bre mojne da smarate sa glupostima!!! Mislim zasto vam bre padaju glupe ideje na pamet, pa josh pokushavate da ih sprovedete u delo!!! Pa mislim DAAAAAAJ, mojne bre se blamirate.

Uh kako mi dobro!!!
a da ti malo prestanes sa tim...hm...u najmanju ruku NEPOTREBNIM zavrsecima svih svojih postova, pa da te podrzim na malobrojnim temama gde se slazem sa tobom??

Ma jok,,, mora neko da nadgleda,,, takve gluposti! Zamisli da veas neko ne kontrolishe,,,, pa ode sve u propast!!!

Jeeeeeeeeaaaaaaaaaa
it's ok...samo ti nadgledaj. :lol: a kad si se ti prosvetlio?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top