ajmo da se "svadjamo"

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
...evo ovako: sedim ja kod drugarice u radnji, parfimerija je u pitanju, s obzirom da vec dugo radi upoznala je vecinu svojim musterija, sto mana sto osobina, da skratim...sedi jedan par u kaficu..kaze mi ona vidis onaj par tamo.....e on je tamo neki a ona mu je ljubavnica, ima fantasticnu zenu i preslatku cerkicu....pogledam ih, i zapitah se.....sto sta mu fali: ima dobar posao, radi za neke novine, ne bitno, ima prica se mnogo lepu i fantasticnu zenu i preslatku cerkicu, sigurno je zdrav i prav.....pa cemu onda ta neka druga?
Nije to samo sa njima primer....po njenim pricama...skoro svaki drugi muskarac kupuje svojim ljubavnicama parfeme......zasto ili ovako, otkud ta potreba da imate jos neku devojku/zenu pored svoje devojke/supruge?
Ako vam taj neko ne odgovara, ma i da je seks ili komunikacija u pitanju pa idite.....ko vam je rekao da MORATE da budete sa tim nekim, sto se jednostavno ne rastanete ili raskinete (mislim pricam u mnozini i mislim i stojim iza toga da nisu svi muskarci takvi), ali eto zanima me......sto to radite, po meni je to KLASICNO PONOZAVANJE I NE POSTOVANJE TE DRUGE STRANE!!!!!!!!!!!!
Mozda zvucim kao feministkinja,...ali otkud "vama" pravo da se poigravate sa nasim emocijama......imate tu vise pitanja i tema pa ajde da vidimo sta to ne funkcionise pa dolazi do tih duplih veza i prevara....samo nemojte one fore da osvezite vezu i slicno....kao sto vi to uvek radite :wink:
 
A vi ste inače cvećke mirisne, i o ženskom švrljanju samo čujete u španskim serijama, toga nema u životu.
To o čemu ti pričaš nije svojstveno samo nama, već je to univerzalna kategorija, oduvek je bilo i uvek će je biti.

Pozdrav svima...
 
devojcurak:
...ali otkud "vama" pravo da se poigravate sa nasim emocijama......

1. dobrodosla u svet odraslih,
2. ti si neki predstavnik zenskog roda?

Ako ima poigravanja sa osecanjima - onda je to stvar te ili tih osoba, sto si ti tu pogodjena? Jedino ako nisi sigurna da i tvoj partner nije takav. Ali niti svi muskarci niti sve zenskinje saraju okolo.

Sreca nasa da ti drugarica ne radi kao medicinski radnik...

Pzdrv
 
Milojko Vasic:
devojcurak:
...
Ako vam taj neko ne odgovara, ma i da je seks ili komunikacija u pitanju pa idite.....ko vam je rekao da MORATE da budete sa tim nekim, sto se jednostavno ne rastanete ili raskinete ...

U tome i jeste poenta. Nama odgovara i ta prva. Ali i ova druga. Logično, zar ne ?

A nekada i treća i četvrta i peta, a život samo jedan i ...takoooo :wink:
Ume to da bude i težak i zahtevan posao, ne može to svako 8)
 
DEVIL:
Dokle ce ljudi otvarati ovakve teme :cry: ? dokle?

A zasto vi zene imate ljubavnike? :shock:


DOKLE GOD..ne naucimo prvo da postujemo druge, tu mislim i na sebe......svega sam svesna da zene i te kako nisu cvecke, mada postanu prave kucke i to sa razlogom = kad vi nesto zestoko zabrljate :evil: :twisted: :shock: !!!!!!!!!!..pitajte svoje prijateljice, drugarice, sestre, kad i zasto to rade.....svaka ce reci volela sam ga, prevario me je ili ko zna sta li vec.......ako moze on mogu i ja .....i tako sve u krug........eto to je neko moje misljenje, nece ni jedna zena da svrlja ako joj nesto "skripi" sa njenim muzem/deckom, a onda je to opet ono pitanje STO JE OSTALA SA NJIM.....ako vam kaze zbog dece.....e pa i tu laze.......... :oops: :shock: :wink:
 
Bad_Wolf:
devojcurak:
...ali otkud "vama" pravo da se poigravate sa nasim emocijama......

1. dobrodosla u svet odraslih,
2. ti si neki predstavnik zenskog roda?

Ako ima poigravanja sa osecanjima - onda je to stvar te ili tih osoba, sto si ti tu pogodjena? Jedino ako nisi sigurna da i tvoj partner nije takav. Ali niti svi muskarci niti sve zenskinje saraju okolo.

Sreca nasa da ti drugarica ne radi kao medicinski radnik...

Pzdrv


ja sam predstavnik same sebe......... :wink:
 
Sreca nasa da ti drugarica ne radi kao medicinski radnik...

Pzdrv[/quote]







ma da, i meni je tako nešto palo na pamet, toliko o profesionalnosti i poštovanju mušterija.
već sam zamislio njih dvije kako sjede u radnji, srču kaficu i uljudno se smješkaju mušterijama jedva čekajući da ova/ovaj izađe pa da ih mogu ogovarati.
 
Eh, devojčice, mislim da tražiš odgovor koji ne postoji... i ja sam slično pokušala u temi ''neverstvo u krvi'', pa mi nije bilo mnogo jasnije. Jedino nam preostaje da prihvatimo da NEKI muškarci varaju žene (devojke) i bez nekog posebnog razloga, a pogotovo bez namere da ih ostave.
Takvi muškarci i takvo varanje ne znači da su nezadovoljni svojom ženom, ili svojom vezom, oni čak ne dovode ni u kakvu vezu njihovu ljubav prema ženi sa time što imaju švalerke, niti mogu da shvate šta je u tome ponižavajuće za ženu, i gde je tu nedostatak poštovanja... Kao, npr. neko ide na pecanje, nego u kafanu sa drugarima, a neko ima švalerku. Nešto kao hobi...
Jednostavno, nekima je to u krvi.
 
mackica ns:
Eh, devojčice, mislim da tražiš odgovor koji ne postoji... i ja sam slično pokušala u temi ''neverstvo u krvi'', pa mi nije bilo mnogo jasnije. Jedino nam preostaje da prihvatimo da NEKI muškarci varaju žene (devojke) i bez nekog posebnog razloga, a pogotovo bez namere da ih ostave.
Takvi muškarci i takvo varanje ne znači da su nezadovoljni svojom ženom, ili svojom vezom, oni čak ne dovode ni u kakvu vezu njihovu ljubav prema ženi sa time što imaju švalerke, niti mogu da shvate šta je u tome ponižavajuće za ženu, i gde je tu nedostatak poštovanja... Kao, npr. neko ide na pecanje, nego u kafanu sa drugarima, a neko ima švalerku. Nešto kao hobi...
Jednostavno, nekima je to u krvi.

cemu toliki strah od neverstva? ako si okej devojka, nikad vas tip nece varati. a vas je problem sto se pri odabiru odlucujete za takve.
 
mackica ns:
Eh, devojčice, mislim da tražiš odgovor koji ne postoji... i ja sam slično pokušala u temi ''neverstvo u krvi'', pa mi nije bilo mnogo jasnije. Jedino nam preostaje da prihvatimo da NEKI muškarci varaju žene (devojke) i bez nekog posebnog razloga, a pogotovo bez namere da ih ostave.
Takvi muškarci i takvo varanje ne znači da su nezadovoljni svojom ženom, ili svojom vezom, oni čak ne dovode ni u kakvu vezu njihovu ljubav prema ženi sa time što imaju švalerke, niti mogu da shvate šta je u tome ponižavajuće za ženu, i gde je tu nedostatak poštovanja... Kao, npr. neko ide na pecanje, nego u kafanu sa drugarima, a neko ima švalerku. Nešto kao hobi...
Jednostavno, nekima je to u krvi.
Jednostavno, neki su varalice, i tačka :roll:
 
jednom mi je drugar iz osnovne pojasnio svoj stav na tu temu. Elem, njemu je mnogo lakse da svrlja kada ima stalnu vezu, tj devojku sa kojom je neko duze vreme. Tad ima neki osecaj sigurnosti (pruza ga stalna devojka), pa moze opusteno da se zeza sa strane a da se ne uzdrma preterano ako negde omane. Kad je sam (bez stalne devojke), onda se mnogo teze upusta u flert, muvanje, sex i sl. Nema "ledja" pa mu frka.

Da l' je ova teorija nekom pojasnila stvari?
 
Ja sve ovo mogu da shvatim samo kao najgoru idiotariju.
Naravno da dolazi do prevara kada nema dovoljno emocija izmedju parova.
Svi misle da znaju da vole onog drugog,ali oni zapravo vole svoj odraz kroz njega/nju, i nikako ne nalaze potpuno zadovoljstvo u toj vezi.Otuda proistice da im je potrebna sveza krv kako bi navodno razbili monotoniju ljubavnog zivota (sto bih ja ipak nazvao nepoznavanje samog subjektivnog pojma Ljubavi).Ako sam ja sa mojom zenom toliko vremena i ako svaki dan uranjam u nju,ako IMAM VOLJE da je upoznam jos vise,i da smatram da je ona nepresusni izvor,ako smatram da je ona moj centar sveta koji je postao i deo mene samoga,Ja licno nemam zelju niti volju da prevarim moju M.
Testirao sam sebe sta osecam prema drugim devojkama,nekim lepoticama,da li mogu da me privuku,ali nisam mogao da verujem da se kod mene napokon usadila hladnoca i samo tup komentar kada nas dvoje setamo ulicom i kada kazem "Vidi onu devojku,kako ti se cini?" To pitam zato sto na toj osobi vidim nesto lepo,ne kao objekat pozude,nego samo prisutnu lepotu na koju ja nemam pravo jer ja nisam ulagao u tu nepoznatu lepoticu na ulicu nego upravo i samo u svoju zenu.Odatle i taj osecaj da mi nijedna druga nije pala na pamet,da pozelim ili mastam o nekoj drugoj.
Svi nevernici,nije bitan pol,svi ti odvratni fasisticki idioti koji pristupaju na plitak nacin lepoti i samom pojmu emocije koja se zove Ljubav,nikada nisu spremni za dubinu sa samo jednom osobom,zato sto su kukavice da sebe daju samo jednoj jedinoj,nego rasipaju uzalud sebe okolo,deleci na parcice prave vrednosti.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ja sve ovo mogu da shvatim samo kao najgoru idiotariju.
Naravno da dolazi do prevara kada nema dovoljno emocija izmedju parova.
Svi misle da znaju da vole onog drugog,ali oni zapravo vole svoj odraz kroz njega/nju, i nikako ne nalaze potpuno zadovoljstvo u toj vezi.Otuda proistice da im je potrebna sveza krv kako bi navodno razbili monotoniju ljubavnog zivota (sto bih ja ipak nazvao nepoznavanje samog subjektivnog pojma Ljubavi).Ako sam ja sa mojom zenom toliko vremena i ako svaki dan uranjam u nju,ako IMAM VOLJE da je upoznam jos vise,i da smatram da je ona nepresusni izvor,ako smatram da je ona moj centar sveta koji je postao i deo mene samoga,Ja licno nemam zelju niti volju da prevarim moju M.
Testirao sam sebe sta osecam prema drugim devojkama,nekim lepoticama,da li mogu da me privuku,ali nisam mogao da verujem da se kod mene napokon usadila hladnoca i samo tup komentar kada nas dvoje setamo ulicom i kada kazem "Vidi onu devojku,kako ti se cini?" To pitam zato sto na toj osobi vidim nesto lepo,ne kao objekat pozude,nego samo prisutnu lepotu na koju ja nemam pravo jer ja nisam ulagao u tu nepoznatu lepoticu na ulicu nego upravo i samo u svoju zenu.Odatle i taj osecaj da mi nijedna druga nije pala na pamet,da pozelim ili mastam o nekoj drugoj.
Svi nevernici,nije bitan pol,svi ti odvratni fasisticki idioti koji pristupaju na plitak nacin lepoti i samom pojmu emocije koja se zove Ljubav,nikada nisu spremni za dubinu sa samo jednom osobom,zato sto su kukavice da sebe daju samo jednoj jedinoj,nego rasipaju uzalud sebe okolo,deleci na parcice prave vrednosti.

Priberi se......
 
apotekarka:
Dont_Break_The_Oath:
Ja sve ovo mogu da shvatim samo kao najgoru idiotariju.
Naravno da dolazi do prevara kada nema dovoljno emocija izmedju parova.
Svi misle da znaju da vole onog drugog,ali oni zapravo vole svoj odraz kroz njega/nju, i nikako ne nalaze potpuno zadovoljstvo u toj vezi.Otuda proistice da im je potrebna sveza krv kako bi navodno razbili monotoniju ljubavnog zivota (sto bih ja ipak nazvao nepoznavanje samog subjektivnog pojma Ljubavi).Ako sam ja sa mojom zenom toliko vremena i ako svaki dan uranjam u nju,ako IMAM VOLJE da je upoznam jos vise,i da smatram da je ona nepresusni izvor,ako smatram da je ona moj centar sveta koji je postao i deo mene samoga,Ja licno nemam zelju niti volju da prevarim moju M.
Testirao sam sebe sta osecam prema drugim devojkama,nekim lepoticama,da li mogu da me privuku,ali nisam mogao da verujem da se kod mene napokon usadila hladnoca i samo tup komentar kada nas dvoje setamo ulicom i kada kazem "Vidi onu devojku,kako ti se cini?" To pitam zato sto na toj osobi vidim nesto lepo,ne kao objekat pozude,nego samo prisutnu lepotu na koju ja nemam pravo jer ja nisam ulagao u tu nepoznatu lepoticu na ulicu nego upravo i samo u svoju zenu.Odatle i taj osecaj da mi nijedna druga nije pala na pamet,da pozelim ili mastam o nekoj drugoj.
Svi nevernici,nije bitan pol,svi ti odvratni fasisticki idioti koji pristupaju na plitak nacin lepoti i samom pojmu emocije koja se zove Ljubav,nikada nisu spremni za dubinu sa samo jednom osobom,zato sto su kukavice da sebe daju samo jednoj jedinoj,nego rasipaju uzalud sebe okolo,deleci na parcice prave vrednosti.

Priberi se......

Rikoshetira...
 

Back
Top