Nemoze da se podigne sistem

loznicanin

Zainteresovan član
Poruka
478
Na jednom kompjuteru crkao hard disk naso sam neki sa neke praistorijske konfiguracije 9 giga ali nemogu da podignem sistem prijavljuje mi neku gresku prvo sam mislio daje moj disk xp 2 neispravan pa sam probo u drugi ali tamo hoce.Pitanje je dali mozda hard ima neke veze sa tim da nece da primi XP2 nego da treba XP1
 
Na jednom kompjuteru crkao hard disk naso sam neki sa neke praistorijske konfiguracije 9 giga ali nemogu da podignem sistem prijavljuje mi neku gresku prvo sam mislio daje moj disk xp 2 neispravan pa sam probo u drugi ali tamo hoce.Pitanje je dali mozda hard ima neke veze sa tim da nece da primi XP2 nego da treba XP1
Мораш да нам напишеш коју ти тачно грешку пријављује... овако можемо само да нагађамо. Значи, запиши или усликај.
 
E sad ovako to je uredu stavljeno je na primarni.Pocinjem da sumnjam daje u mene instalacioni disk neispravan dva kompa ni na jednom nece da prodje isto mi izbaci imam tri harda na sva tri isto znaci po svemu sudeci sve je ispravno samo instalacioni disk ne valja.Ajde ako ko moze na pp dami da link odakle mogu skinuti instalacioni pa da probam i to.Ajte molim vas.
 
O tome ja pricam.. Na jednoj temi govori jedno, na drugoj drugo..

Necu ni ja vise spamovati :mrgreen:

ma sad mi se svidja ipak sam ga instalirao i video da je ustvari super cak po meni i bolji od windowsa
ono sto sam rekao to sam mislio i ozbiljno jer ako coveku nece da digne sistem a linux je besplatan neka ode na net i skine neku distribuciju da vidimo da li ce njega da digne ustvari potrebno je samo da ga digne sa live cd
 

Back
Top