Problemi...

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
imam nekoliko problema...
ajde da pocnemo...
1.Dok sam bio mladji imao sam salo...sad sam skinuo ali je ostala koza...i sada kad se sagnem ta koza se savije na 10000000 mesta...e sad kad radim trbusnjake to se isto desava...i zbog tolikog presavijanja javljaju mi se crte po stomaku(tu gde se koza presavija)...
moje pitanje je:
kako da se otarasim tih crta...

2,trbusnjaci mi se sada vide...ali su lose rasporedjeni...
evo ovako otprilike izgledaju moji:
six-pack-abs-img_1692.jpg


a ja bi voleo da izgledaju ovako:
abs-6-pack.jpg


ili

6-pack-abs.jpg

kako da ih rasporedim???


3.Grudi...
koje vezbe da radim da bi razvio grudi...

...
imam jos pitanja ali za sad je ovo dosta...

hvala na odgovorima...unapred...
 
4.Lose je raditi vezbe pred spavanje...
tacno-netacno

5.uf...
da li moze neko da mi napise nedeljni plan za ishanu...i nedeljni program za vezbanje...
cilj mi nije da nabijem masu...nego da izdefinisem telo...
a da...imam samo dva manja tega i jedan veci od 27kg,kosu klupu i vratilo...
 
Ja da ti kazem za te trbusnjake
Vidis ta prva slika sto si stavio tog sa tim nepravilnim rasporedom trbusnjaka to ti je brate moj ili genetika(u vecini slucajeva) ili neka nesreca aksidant itd
Ti brate ako izgledas kao taj tako, ostaces tako nema sanse da ti sebi pomeris misice,bar ja cuo nisam :confused:

Za grudi brate pa i vrapci znaju vise sta treba da se radi idi na yutube i kucaj chest trening i imas gomilu ti izaberi 4 vezbe za definiciju ili 3 ako radis masu
Manja kilaza i vise ponavljanja znas to vec za definiciju


Pred spavanje meni nije lepo trenirati jer sam brate posle treninga kao posle sexa (sex pred spavanje moze i treba ) znaci ne spava mi se,srce lupa oci otvorene treba mi 2 sata posle treninga da me stigne umor za spavanje
Ti brate probaj vidi jedan dan pa ako ti nista ne fali ti teraj


Za program ne mogu da ti pomognem
A za hranu brate samo kuvano nista przeno izbaci secere posle 15h mast svinjetinu znaci sve minimalac brate sto vise cistih proteina
 
hvala sto si se javio...poludeo bi da je prosao jos jedan dan a da se niko ne javi...

ako treba ja cu da stavim i moju sliku...
naravno,moji nisu bas toliko razvijeni ali se ipak vide...

u kojoj hrani ima najvise proteina...
 
ljudi pisite...
ludim...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
imam nekoliko problema...
ajde da pocnemo...
1.Dok sam bio mladji imao sam salo...sad sam skinuo ali je ostala koza...i sada kad se sagnem ta koza se savije na 10000000 mesta...e sad kad radim trbusnjake to se isto desava...i zbog tolikog presavijanja javljaju mi se crte po stomaku(tu gde se koza presavija)...
moje pitanje je:
kako da se otarasim tih crta...

2,trbusnjaci mi se sada vide...ali su lose rasporedjeni...
evo ovako otprilike izgledaju moji:


a ja bi voleo da izgledaju ovako:

ili


kako da ih rasporedim???


3.Grudi...
koje vezbe da radim da bi razvio grudi...

...
imam jos pitanja ali za sad je ovo dosta...

hvala na odgovorima...unapred...


Eeeeee nema nista dok bRu zLi ne dodje na forum! Sreca vasa sto mi pustili opet internet!!!!!!

Odgovori :
1 - Od crta ne treba da se otarasis one su posledica samo, treba da se otarasis uzroka - koze! Koza se siri i skuplja! Ali mnogo brze siri nego sto se posle skuplja, kada se siri ona se siri toliko brzo da se cepa tj javljaju se strije! Sve sto je veca koza teze ce se smanjiti posle tj skupiti!Na tebi je da odrzavas struk veoma tankim, puno trcis, radis trbusnjake iz svih mogucih uglova i to i gornje i donje i teze i lake i da samo cekas da se ta koza vremenom smanji i zategne.....Drugi izbor je plasticna hirurgija

2 - Ovo pod 2 je genetika tu nista ne mozes.....Trbusnjaci sluze da cuvaju stomak i organe od spoljasnje sile tj udarca i da savijaju i pokrecu ceo gornji trup a ne da stoje simetricno u cm kao six pack da bi ti lepio avatare po forumu da ti se glupe klinke dive a ****** masturbiraju na tebe......Ako su ti ruzni trbusnjaci onda bolje da ti se ne vide uopste tj da imas ravan stomak samo a gruvaj ruke ramena i ledja sta si se uvaio za trbusnjake i grudi kao oni gej manekeni......Sta vam to znaci stvarno ne znam.....Jos samo fali da pocnete da radite maximus gluteus iliti dupe....

3 - Sta bre?? Koje vezbe da radis za grudi???
Ok da si pitao koje vezbe da radis za musculus sternokleidomastoideus pa i ajde ali za grudi??????
You must be kidding us all!!!!!!!

Ti kazes da ludis!!!!! A nisi pomislio mozda i mi ludimo kad vidimo da neko postavlja neko pitanje koje je milion puta postavljeno i sto je jos gore na koje je milion puta odgovoreno!
Prvo se iscitaju sve moguce teme gogla se jedno 8 sati i youtube jedno 2 dana pa TEK AKO TAD NISTA NE URADIS TEK ONDA POSTAVIS OVDE PITANJE i to ne neko opste tipa "kako se uraditi" nego neko konkretno npr koje su izometrijske vezbe za zadnje rame ili kako uraditi superseriju za biceps i to za gornju glavu itd....
Nije ni cudo sto nece nko da ti odgovori!
Ne bih ni ja ali sam se iznervirao!
A najgori su ovi koji niti odgovore niti ne odgovore a hoce kao da pomognu kao da ti odgovore pa napisu glupost MA SAMO TI CUTI I RADI PUSTI SAVETE SAMO KAO OVCA CUTI I PASI TRAVU I SVE CE BITI DOBRO!

Najvise mrzim ovakve komentare! Kad neko ne zna sta da napise i kad ne zeli da se potrudi da odgovori on napise MA NE FILOZOFIRAJ SAMO CUTI I RADI (VEZBAJ) i sad je on kao pametan i odgovorio ti....

Nema tu mnogo velike filozofije - VEZBE ZA GRUDI ZNAJU SE KOJE SU - 1 - BENDZ PRESS, KOSI BENDZ RAZVLACENJE BUCICAMA, PEK DEK , KROS MASINA ZA DOPUMPAVANJE NA KRAJU, PULOVER....
To ti je to......Prve dve vezbe od oko 8 ponavljanja sa sto vecom tezinom! Ako imas 80 kila onda treba da dignes 100 ako imas 90kg onda 110.....ako imas 70 kila onda da dignes 90 iz bendza itd......
Ne postoje gluposti "masa" i definicija" to je izmisljeno od neznalica......Sve je to je jedno.....Masa i def ne postoje! Postoje samo kosti , misici, salo i koza! A masa i definicija ne postoje niti se mogu pravilno definisati! Nije veliki misic masa a mali misic definicija.....Moze biti i mali mrsavi covek sa malim misicima a opet sa salom preko njih i sta sad on nema definiciju a nema ni masu, pa sta je on onda???????
A imas i 130 kila teske bildere koji su odrani do kosti i imaju body fat 6-10%, tj definisaniji su od Brus Lija!!!!! Znaci oni nemaju masu nego definiciju, tj imaju i jedno i drugo!
Ali ako cemo po fizici svi imaju masu? Sta je masa? I perce ima neku masu???
Sta je definicija misica? Definicija misica ne postoji! Misici su definisani tj separisani jedan od drugog cim se plod napravi u majcinom stomaku! Ono sto jedino sprecava da se ti misici vide golim okom spolja je salo koje je preko njih! Znaci definicija bi se mogla definisati kao NEPOSTOJANJE POTOKZNOG SALA IZNAD MISICA!
definicija nema ama bas nikakve veze sa misicima i sa velikim brojem ponavljanja, ONA IMA VEZE SA SALOM I SA KARDIO VASKULARNIM TRENINGOM!

mALO SAM ODLUTAO ALI ako hoces da razvijes grudi ZAPAMTI NIKADA TO NECES URADITI SKLEKOVIMA I NEKIM LAKIM TEZINAMA + NEARTIKULISANA JUNK ISHRANA!
To je isto kao da ja hocu da postanem bolji od boxer od Muhameda Alija i Tajsona zajedno a umesto u tvrd dzak udaram u balon! I sad trazim po forumima neki savet da mi neko da tehniku udaranja u balon na naduvavanje za decu.....Nije fazon u tehnikama i vezbama vec baci balonce i kupi dzak i rukavice!

Poenta price je da Koje god vezbe radio neko za grudi - NEKO CE DA NAPREDUJE A NEKO NECE! Sve je to individualno i ima 100 faktora koji deluju na to sve....Ali opet postoje neke osnovne zakonitosti - jedi proteine sto vise radi kardio bar 3 puta nedeljno dizi sto vece tezine pravilno od 8-10 puta! I garancija je uspeh - manje vise.....E sad neko ima slabe grudi, neko slab triceps neko slabe noge a ogromna ledja sve je to genetika ali da se srediti....Ja sam imao uvek mala i smesna ramenca a danas guram za potisak za rame 110 kila i radim letenje za rame sa bucicama od 30 kila.....Sve se da srediti....
 
4.Lose je raditi vezbe pred spavanje...
tacno-netacno

5.uf...
da li moze neko da mi napise nedeljni plan za ishanu...i nedeljni program za vezbanje...
cilj mi nije da nabijem masu...nego da izdefinisem telo...
a da...imam samo dva manja tega i jedan veci od 27kg,kosu klupu i vratilo...

4 - Ja mislim da i babe koje cuvaju ovce znaju da pred spavanje se ne treba nista fizicki raditi niti piti kafa ili proizvodi sa kofeinom!
Zasto?
Pa ja mislim da svi znaju!
Uvece se telo priprema za fazu sna - umiruju se emocije, luce se hormoni koji dovode telo u stanje pospanosti, mentalne funkcije slabe, snizava se krvni pritisak,usporava srcani rad, usporava rad zeluca i creva, misici se opustaju, temperatura tela opada, uopste usporavaju se sve vitalne funkcije kako bi organizam usao u mini hibernaciju 8 sati....Bazalni metabolizam se usporava...Zato covek i moze da izdrzi da ne jede tih 8 sati a neko cak i duze cak i ne doruckuje - A RADI TI CELO TELO KAO I KAD SI BUDAN - a nisi gladan....Probaj preko dana da ne jedes 8 sati - ima da pregladnis....Zasto je to tako - pa zato so se nocu sve te funkcije smanjuju i telo radi nekim minimumom......Sve je to evoluciono namesteno.....
To je kao da je organizam iz 5 brzine polako oko 9 uvece ubacio u 3. pa oko 11 sati u 2. a u 12 je vec u prvoj brzini i podigao je rucnu za parkiranje.....

Prema tome ako treniras pred spavanje radis totalno sve suprotno za sta se priprema tvoje telo - dizes sebi pritisak,ubrzavas srcani rad, dizes adrenalin pred spavanje, dizes temperaturu itd itd......Treba da se prati prirodan put a ne da se radi protiv prirode jer moze da se totalno zayebes i da napravis ako ne nista onda bar insomiju iz koje posle proizlazi 1001 bolest....

Eto nadam se da ti je sad jasno ZASTO NE TREBA DA SE RADI UVECE, plus sto je mnogo bitno da se legne i zaspi pre 12 jer se samo tada i nikada vise luci neki hormon ili enzim tako nesto zaboravio sam kao i serotonin hormon srece pa JE MOZDA TO I POKAZATELJ ZASTO SU MLADI DANAS PREKO CELOG DANA NESTO NADR KANI, SHIZE, LUDE, NERVOZNI SU ITD!

5. Nema tu plan neki posebni kao carobni napiak koji ce tebe da pretvori u manekena sa six pack gay trbusnjacima...Sve su to gluposti koje se prodaju da bi se uzele pare....Evo i ja se razmisljam da napisem knjigu na tu foru i da mi je izda PINK na trafici kao tajne srpskog dzet seta pa je kupi....
Znaci ne postoji tu "tamo neki plan i program" koji deluje kao carobni napitak a ostalo je nedelotvorno......Znaci samo TVRD DUG KONTINUIRAN RAD I BRDO SUZA ZNOJA I KRVI! ( dobro ne krvi ali zvucnije je kad tako kazem haha)
NO PAIN NO GAIN!
Koliko das toliko dobijes!

Jos jednom da te podsetim nema tu MSE I DEFINICIJE!
Sve je to jedna stvar!
Moras da dizes sto teze tezine kako bi misici bili sto veci (a nema sanse da ti budu veliki jer je to toliko tesko da retko ko uspe....A ko uspe on je Svarceneger) da radis bar 3 puta kardio nedeljno zasebno, da jedes sto vise proteina i redukcija UH (procitaj moje odgovore na temama za ishranu i planove i programe)

E tek kad to sve uradis dobices rezultate.....Nema tu mase i definicije.....Sta je masa??? Sto je za nekog veliko za nekog je malo a za nekog srednje......Pretpostavljam da ne zelis da imas 140 kg ciste odrane misicne mase sa 4,5 % telesne masnoce....Eee iako ovo ne zelis ipak ces morati da dizes bar 90 kila iz bendza i da trcis po 40 min lagano bez prestanka da bi lepo izgledao......

Znaci nema tu program za masu i program za definiciju STO SE TICE DIZANJA TEGOVA pa sad broj 16 ponavljanja je magican broj i on radi definiciju a broj 7 je Milan Tarot magican broj i on radi masu....hahahah ali ako odradis 8 ili 6 e onda nisi uradio broj 7 i odma telo nece da pravi masu jer je po TAROTU MILANU BROJ 7 ZA MASU (HAHAHAHAHAH e trba neko da mu se javi da ga malo izpoprckuje Milan Tarot)....

Dizati sto vece tezine jer je to fizika - veci misic je jaci misic koji dize vise! veliki misic je veliki misic - skinuti salo sa misica SAMO KARDIOM A NIKAKO POVECANIM BROJEM DIZANJA TEGOVA i eto rezultata

Slusaj ovako - TI OVDE LEPIS NEKE PROFESIONALNE LIKOVE KOJI CEO ZIVOT VEZBAJU PROFESIONALNO I MOZDA SU I NA HEMIJI I ZELIS TAKO DA IZGLEDA A IMAS 2 SMESNE ZENSKE LAKE BUCICE I JEDNU "MALO TEZU" BUCICU I JEDNU KLUPU???
SMESNO. A zelis da imas six pack i grudi kao da si Mr Olimpije???
Pa ne moze to tako, koliko das toliko dobijes - vec sam ti rekao....Smesna ti je oprema sa njom neces nista ozbiljno uraditi nikad....Upisi se u teretanu bolje...Sta mislis ja sam lud sto godinama bacam pare u teretanu kao i milione drugih??? A imam i ja kuci i vratilo i bucice i neke federe i 300 cuda.... - Eeee sve su to klinacke igrace.....nema nista dok ne dignes 100 kila iz bendza 200 kila cucanj 100 kila mrtvo dizanje i T sipku i ramena potisak 100 kila......Sve ostalo je zanosenje i suludo nadanje da ce dobro da izgledas!
 
hvala sto si se javio...poludeo bi da je prosao jos jedan dan a da se niko ne javi...

ako treba ja cu da stavim i moju sliku...
naravno,moji nisu bas toliko razvijeni ali se ipak vide...

u kojoj hrani ima najvise proteina...[/U]


Odgovoreno je mali milion puta tako da je stvarno sramota da ovo pitas!
Za ovo pitanje sam te prijavio moderatoru i rekao je da ce da te banuje na 6 dana jer i njega ovo nervira!

salim se
 
Ja da ti kazem za te trbusnjake
Vidis ta prva slika sto si stavio tog sa tim nepravilnim rasporedom trbusnjaka to ti je brate moj ili genetika(u vecini slucajeva) ili neka nesreca aksidant itd
Ti brate ako izgledas kao taj tako, ostaces tako nema sanse da ti sebi pomeris misice,bar ja cuo nisam :confused:

Za grudi brate pa i vrapci znaju vise sta treba da se radi idi na yutube i kucaj chest trening i imas gomilu ti izaberi 4 vezbe za definiciju ili 3 ako radis masu
Manja kilaza i vise ponavljanja znas to vec za definiciju



Pred spavanje meni nije lepo trenirati jer sam brate posle treninga kao posle sexa (sex pred spavanje moze i treba ) znaci ne spava mi se,srce lupa oci otvorene treba mi 2 sata posle treninga da me stigne umor za spavanje
Ti brate probaj vidi jedan dan pa ako ti nista ne fali ti teraj


Za program ne mogu da ti pomognem
A za hranu brate samo kuvano nista przeno izbaci secere posle 15h mast svinjetinu znaci sve minimalac brate sto vise cistih proteina

ooooooo ne ne ne - gresis gresi i to MNOOOOOGO!!!!!!!:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

Ali meni nije jasno kao neko se prolupi sa nekom NAJVECOM NEBULOZOM IKADA I odjednom svi pocinju da ponavljaju tu glupost kao papagaji BEZ UKLJUCIVANJA MOZGA BAR 10%?:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

i ETO KAKO TO IDE SA KOLENA NA KOLENO - ti si bio isto neki klinac koji trazio glupe savete na forumu i kome je neki malo stariji i malo gluplji klinac ovo rekao i eto sad ti mislis da znas pa i ti tako redom pricas novim klincima i to ce tako da traje jos milion godina ako covecanstvi malo ne evoluira mozak misljenje i zakljucivanje nabolje!

nE POSTOJE VEZBE ZA MASU I VEZBE ZA DEFINICIJU!!!!!
A najgora recenica je - Manja kilaza i vise ponavljanja znas to vec za definiciju!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Zasto pricas gluposti????
Ovo ne zavisi od vezbanja sa tegovima vec od kardio treninga i to fat burn zona treninga i od ISHRANE!

Sta sad ja dizem bucicu od 10 kila npr 8 puta onda cu da budem svarceneger a ako je dizem 30-40 puta onda cu da budem definicija kao Brus Li????
Kako ja mogu da se izdefinisem sa manjom kilazom i vecim brojem ponavljanja ako jedem kao svinja sve zivo???

Znaci sve to su gluposti! Definicija (tj skidanje potkoznog masnog tkiva sa misica a definicija ne postoji) se radi tako sto se radi kardio trening u fat burn zoni jer on koristi salo kao gorivo + ishrana sa manje UH a vise proteina koji izgradjuju misice + dizanje velikih tezina jer velika tezina= veliki misic i sve sto su misici veci oni vise strce pa se i "definicija" vise nazire.....Cak znam neke likove koji imaju brz metabolizam oni i ne rade kardio samo teski snagaski trening i paze sta jedu i imaju 90-100 kila izdefinisanog tela..

A pod 2 imam drugara koji je dizao teske tezine i to tesja tezina malo ponavljanja i onda je imao povredu ramena i onda je 2 godine dizao samo malecke tezine a puno ponavljanja NE DA BI SE IZDEFINISAO NEGO ZATO STO NIJE MOGAO VISE OD BOLA A NIJE HTEO DA NE TRENIRA DA NE IZGUBI SVE ZA STA SE MUCIO....

I sta mislis jel se izdefinisao od toga????

NIJE :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Samo mu se smanjili misici i isti je kao sto je i bio samo vizuelno manji i slabiji!

ZNACI MALE TEZINE I VELIKI BROJ PONAVLJANJA NISU ZA DEFINICIJU A OBRATNO ZA MASU!

Ovo samo mogu da izjave sarlatani koji razmenjuju savete sa neobrazovanim klincima drugarima i koji su proveli u teretani maximalno 7 meseci......
A tu su i one sirovine koje imaju IQ=broj cipela pa nije ni cudo zasto ne napreduju....
 

Back
Top