nepokazuje ime ko me zove za pojedine brojeve

izvini,a koja je marka tog krsa? verovatno je kinez

N79 nokija-orginalna, kupljena u prodavnici i pod garnacijom, odlican, ubacio sam garminovu navigaciju
zove me neko koga poznajem a ne pise ime, nego samo broj, ( nekad, ne uvek) e sada nekad mi za isti broj pokaze nekad ne, do sada sam imao samo soni erikson modele, ali sam presao na n seriju po preporuci, i sad se privikavam, tesko je menjati "smisao" menija...
 
N79 nokija-orginalna, kupljena u prodavnici i pod garnacijom, odlican, ubacio sam garminovu navigaciju
zove me neko koga poznajem a ne pise ime, nego samo broj, ( nekad, ne uvek) e sada nekad mi za isti broj pokaze nekad ne, do sada sam imao samo soni erikson modele, ali sam presao na n seriju po preporuci, i sad se privikavam, tesko je menjati "smisao" menija...

Znam,to ubija,taman te pričama navuku da je fon ekstra,a ti u prodavnici izvučeš baš onaj sa fabričkom greškom...Moj buraz je kupio dal se 6230 zove i imao je neku grešku,ali ne znam šta je bilo u pitanje a kupili smo ga na crno i nismo imali garanciju i nosio ga u servis i rekli su jedino da šalju nokiji pa oni da ga poprave pa da ga pošalju kroz nedelju dve,ali bi smo platili đavo i pol i zbog toga smo odustali od popravke...Ti ionako imaš garanciju,nosi ga u servis i baš te briga...
 
garant imas duplirane kontakte, nokia je poznata po tome

to moze da bude razlog, ali i ne mora.
Ja imam isti problem sa nokijom 6120 c, za dva broja nece da mi indetifikuje ime na displeju, stim sto je jedan broj nije nikada hteo da prikaze, a drugi je radio normalno 2 godine od kada posedujem ovaj telefon, a onda je prestao da ga prikazuje.
Cak sta vise uradio sam update softvera promenio produktni kod fonu (postupak da se ubaci recimo srpski u meni itd), ali to nije dalo efekta :roll:
 
duplirani kontakti su u pitanju. nadji u imeniku duplikat i obrisi ga i resen problem, 100000 %
pogotovo ako telefon cita imenik i sa telefonske memorije i sa sim kartice istovremeno

ma jok, prekontrolisao sam i to sto puta, godinu dana koristim telefon i nemogu da provalim zasto nemogu da nadjem ime po broju neznam ni ko me zove vise, stvarno mi ide na zivce....
 
Jel odredjena mreza u pitanju ili je nasumicno?
Probaj da ukucas +3816x / xxxx-xxx pa neka te taj pozove kome nije izbacilo ime

Stavljam na test pa ti javljam, ovo sam probao sa+3816 isto je


adje da kazem resenje mozda ce trebati nekome, radi se o telefonu kupljen u telekomu i 064 broj je, mora se upisati +38164 recimo i resen problem, kojaq glupost, jbm ti takav softer
ali je jos na testiranju......

Pre koliko meseci sam napisao resenje,al ga ocigledno nisi shvatio, X sam stavio posto nisam znao preko koje si mreze,ti si trebao da otkucas 4:roll:
 

Back
Top