Pripreme

Pa,nemoj da se deres bre :rtfm:
kad je strast u pitanju nema posebnih priprema(higijena se podrazumeva)


pa kada me ocigledno ne razumes,odnonsno ne cujes bako...:lol:
a znaci ipak obavljas pripreme...:think: a sta ako ti se pripisa,a taman si se sredila za jedno lizanje..:rumenko:


uvek sam cist, a sto se tice psihe, to cemo kroz par vlaznih poljubaca, malo vatanja... i eto.


pa ne mozes uvek biti cist.teorijski nije mogutcje...:think:ali kako par poljubaca mogu da te psihicki pripreme za sex?:eek:


Pranje prstica :manikir:
noznih naravno:rumenko:

bravo stevane.bonica za ovaj,ali nisi odgovoriJo na glavno pitanje.kako se psihicki pripremas?:think:
 
pa kada me ocigledno ne razumes,odnonsno ne cujes bako...:lol:
a znaci ipak obavljas pripreme...:think: a sta ako ti se pripisa,a taman si se sredila za jedno lizanje..:rumenko:





pa ne mozes uvek biti cist.teorijski nije mogutcje...:think:ali kako par poljubaca mogu da te psihicki pripreme za sex?:eek:




bravo stevane.bonica za ovaj,ali nisi odgovoriJo na glavno pitanje.kako se psihicki pripremas?:think:


Popijem zelu tablu vijagre i nema da mislim :manikir:
 
Koliko ozbiljno pristupate sexu?Da li vrsite neke pripreme pre istog ili bez istih stupate u isti?
:think:



samo sam se jednomu zhivotu temeljno pripremala i moram priznati oduzelo mi je 10 dana od kojih sam devet mozgala -sta raditi? kako raditi? da li pipati ili ne pipati? gledati ili ne gledati? ugasiti svjetlo ili upaliti?

pred ogledalom sam uvidjela neko salo koje je samo postojalo u mom pogledu e onda sam trenirala danima zhivela od dve jabuke i ne gazirane vode trcala i kad je doshao dan to jest vece kad se trebalo obaviti i taj prvi put zaspala sam ko lala, od umora i silnih priprema!
 

Back
Top