SESTRE I BRACO...!!!

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
ne mogu vise da gledam propast srbije...ucinio sam sve da ostanem hladnokrvan od momenta prvog posta na krstarici...svima sam stavio do znanja da onog momenta kad budem kaznjen ili banovan napustam krstaricu....sve sam ucinio da budem hladnokrvan...ali ovo vise ne vodi nicemu...politickoekonomska situaija me u zemlji ubi...vecina zna da sam bivse profesionalno lice u vojsci---ne znam vise koje zemlje da navedem...ucesnik sam svih nesreca balkanskih naroda...ratni vojni invalid sam----stidim se svakim danom svog skromnog zivota---gledajuci kako mi prijatelji i poznanici svakim danom propadaju...ne mogu vise da gledam kako vecina od njih menja svoje karakterne osobine zbog nemoci da nesto promene i da nahrane decu....molim vas---ko je istog misljenaj kao ja da pocnemo da se organizujemo protiv politike koja vodi zemlju u propast....napominjem da nisam aktivista ni jedne partije.....nek me zovu u pomoc mucenici koje ne ne zanima partija...vec kojima je satalo do opsteg dobra zemlje...krajnje je vreme doslo da se organizuju apoliticki ljudi---domacini...kojima je vise stalo do srbije nego dosebe...
 
ne mogu vise da gledam propast srbije...ucinio sam sve da ostanem hladnokrvan od momenta prvog posta na krstarici...svima sam stavio do znanja da onog momenta kad budem kaznjen ili banovan napustam krstaricu....sve sam ucinio da budem hladnokrvan...ali ovo vise ne vodi nicemu...politickoekonomska situaija me u zemlji ubi...vecina zna da sam bivse profesionalno lice u vojsci---ne znam vise koje zemlje da navedem...ucesnik sam svih nesreca balkanskih naroda...ratni vojni invalid sam----stidim se svakim danom svog skromnog zivota---gledajuci kako mi prijatelji i poznanici svakim danom propadaju...ne mogu vise da gledam kako vecina od njih menja svoje karakterne osobine zbog nemoci da nesto promene i da nahrane decu....molim vas---ko je istog misljenaj kao ja da pocnemo da se organizujemo protiv politike koja vodi zemlju u propast....napominjem da nisam aktivista ni jedne partije.....nek me zovu u pomoc mucenici koje ne ne zanima partija...vec kojima je satalo do opsteg dobra zemlje...krajnje je vreme doslo da se organizuju apoliticki ljudi---domacini...kojima je vise stalo do srbije nego dosebe...

Ne mucis se samo ti, nikom nije svejedno sto se ovo desava Srbiji, ali ilegala nije resenje, to je priznavanje poraza.
 
opusteno, tranzicija, sansa je velika da srbija bude sigurna i dobra drzava, ali pogresni je vode, smisljaju sebi zakone, sudstvo propada takoda nemoze ni zakonski da ih kaznis, ovo su osmislili tako da bi krali sledecih 20 godina. Svako posten gradjanin to zeli, samo posteni ne razmisljaju na njihov taj kvaran nacin, tako da i nemogu ih tako lako spreciti.
Resenje je samo nov zakon vrha vlasti, da ono sto obecaju ispune ili smena, da sudstvo i policija ima vecu vlast od njih, i vrlo brzo ono zasta si dao glas bi bilo realizovano, ali vrh menja zakon, a oni to nezele.
Samim tim, da bude dostupno javnosti ko finansira stranke dovoljno bi bilo da vidis kome dajes i vlast, za koga ce i da se oni bore, kome vracaju dug....
Naravno velike kazne mediskim kucama za laz i izvratanje istine najgrublje kaznjavati, naravno finansiski izvestaj ko njih finansira.....
Korupcija, zatvor po hitnom postupku.
Ove glupe cetiri stvari bi promenile tako srbiju da je ne bih prepoznao za vrlo kratak period, samo da jos nedrze politicari nas kljuc za buducnost.
Ovo treba neko pametan da prosledi skupi potpise za smenu zakona, i podrzati stranku koja je realizuje, posle par godina borbe ljudi bi videli sansu i ovo bi se resilo.
 
Poslednja izmena:
Ili kraca vezija, po cika darkovom metodi batine batine batine, ja sam za, bilo kakva ideja ima nacina, postavio sam temu, kako spreciti politicare da kradu nijednu ideju nisam procitao, mislim da je ova gore jedna jedina moguca
 
Poslednja izmena:
opusteno, tranzicija, sansa je velika da srbija bude sigurna i dobra drzava, ali pogresni je vode, smisljaju sebi zakone, sudstvo propada takoda nemoze ni zakonski da ih kaznis, ovo su osmislili tako da bi krali sledecih 20 godina. Svako posten gradjanin to zeli, samo posteni nerazmisljaju na njihov taj kvaran nacin, tako da i nemogu ih tako lako spreciti.
Resenje je samo zakon vrha vlasti, da ono sto obecaju ispune ili smena, da sudstvo i policija ima vecu vlast od njih, i vrlo brzo ono zasta si dao glas bi bilo realizovano, ali vrh menja zakon, a oni to nezele.
Samim tim, da bude dostupno javnosti ko finansira stranke dovoljno bi bilo da vidis kome dajes i vlast, za koga ce i da se oni bore, kome vracaju dug....
Naravno velike kazne mediskim kucama za laz i izvratanje istine najgrublje kaznjavati, naravno finansiski izvestaj ko njih finansira.....
Korupcija, zatvor po hitnom postupku.
Ove glupe cetiri stvari bi promenile tako srbiju da je ne bih prepoznao za vrlo kratak period, samo da jos nedrze politicari nas kljuc za buducnost.

sve ti sto pricas je bilo dovoljno vremena da se resi i razresi----svim dobronamernim gradjanima srbije je jano da od toga nema nista.....i pozicija i opozicija na gluposti i inertnosti naroda zivi decenijama....razbacuju se parama i takvim svotama para da svi srpski domacini nemaju sanse da to zarade u nekoliko generacija....

ako neko jos gaji nadu da ce neko iz vladajuce garniture da promeni---ali i iz opozicije---vara se...i jednii drugi zive na grbaci ovog jadnog naroda....zaduzuju se u ime naroda----i zaduzeno trose po sopstvenoj zelji....

dosta je bilo...ajde narode u promene....kome nije logicno da 1/8naroda zivi na grbaci ostaku naroda---napred....
 
nema druge nego da se organizujemo----izaberemo ko ce da nas predvodi----i nemoj da se lazemo...ovo stanje samo revolucija moze da prekrati...dosta nam je vise lazi...kradja ...nameta...prevara...podmetanja...laznih iluzija...neizvesnosti....prodaje drzavne imovine...nacionalnih resursa....unistavanja drzavnih institucija....vreme za 1804---je juce doslo....
 
strpi se još malo.
Vreme odgovara našim neistomišljenicima jer sada su cene uglavnom proevropske, a standard...ima li ga uopšte.
preživeće ovaj narod i ova vlast ovo proleće i leto, ali kad zagudi,kad bude trebao ogrev,
izgleda da ćemo se opet grejati kao nekada, na ulici u šetnji.


Jeste u pravu si;
ogrev, zimnica i skolski pribor garant obaraju vlast!!
 
ne mogu vise da gledam propast srbije...ucinio sam sve da ostanem hladnokrvan od momenta prvog posta na krstarici...svima sam stavio do znanja da onog momenta kad budem kaznjen ili banovan napustam krstaricu....sve sam ucinio da budem hladnokrvan...ali ovo vise ne vodi nicemu...politickoekonomska situaija me u zemlji ubi...vecina zna da sam bivse profesionalno lice u vojsci---ne znam vise koje zemlje da navedem...ucesnik sam svih nesreca balkanskih naroda...ratni vojni invalid sam----stidim se svakim danom svog skromnog zivota---gledajuci kako mi prijatelji i poznanici svakim danom propadaju...ne mogu vise da gledam kako vecina od njih menja svoje karakterne osobine zbog nemoci da nesto promene i da nahrane decu....molim vas---ko je istog misljenaj kao ja da pocnemo da se organizujemo protiv politike koja vodi zemlju u propast....napominjem da nisam aktivista ni jedne partije.....nek me zovu u pomoc mucenici koje ne ne zanima partija...vec kojima je satalo do opsteg dobra zemlje...krajnje je vreme doslo da se organizuju apoliticki ljudi---domacini...kojima je vise stalo do srbije nego dosebe...
Stvarno je težak raspad...Nije lako nikome...Brutalna diferencijacija...Uništenje srednje klase...Pravljenje srednje klase siromašnima + oni raniji siromašni i s druge strane kriminalno-tajkunska-ratno-anti-ratno profiterska kamarila:cool:
 
nema druge nego da se organizujemo----izaberemo ko ce da nas predvodi----i nemoj da se lazemo...ovo stanje samo revolucija moze da prekrati...dosta nam je vise lazi...kradja ...nameta...prevara...podmetanja...laznih iluzija...neizvesnosti....prodaje drzavne imovine...nacionalnih resursa....unistavanja drzavnih institucija....vreme za 1804---je juce doslo....

AJDE VEC JEDNOM, EVO JA SAM ZA.....:bye:
 

Back
Top