Putin: Rusija izlazi iz krize

contradiction

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
244
20. april 2010. | 13:21 | Ekonomija Rusije se posle krize oporavlja brže nego u druge zemlje, mada je njen pad bio dublji, ukazao je premijer Vladimir Putin u Državnoj dumi.

On je, osvrćući se na rad vlade u 2009, predočio da je Rusija prošle godine bila spremnija na krizu nego ranije. "Za sobom smo imali 10 godina ekonomskog rasta i karaketr ruske ekonomije bitno se promenio. Rusija je reagovala na krizu kako priliči jakoj državi koja ne čeka da se sve samo od sebe promeni, reagovali smo snažno i odlučno", podvukao je Putin.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=20&nav_category=78&nav_id=425675


Evo nade za one pobornike mota '' Putine raširi nam butine '' :ok:
 
idx08-10-36.gif


Као што видите, руска берза се још увек није потпуно опоравила од кризе.
 
Da Rusija nema krizu u Ceceniji na Kavkazu ona bi odavno izasla iz krize i bila bi jedna od ekonomskih sila u svijetu.Mislim da su Srbi glupi ako odbiju savez sa Rusijom a prihvate NATO pakt.Time ce verifikovati neovisnost Kosova a time ce se udaljiti od brace pravoslavaca.Meni je sumnjiv sam ulazak Srbije u EU jer time se primorava Srbija da udje u NATO Pakt.
 
Samo vojno-tehnicki sporazum Srbije sa Rusijm, Srbiju spasava najezde NATO paktove politike i Srbija u tom slucaju nije obavezna davati svoje vojnike u sklopu NATO Pakta u zaracenim zonama gdje se gine.Ipak je Ruski buter broc bolji od Americkog hamburgera.
 
Samo vojno-tehnicki sporazum Srbije sa Rusijm, Srbiju spasava najezde NATO paktove politike i Srbija u tom slucaju nije obavezna davati svoje vojnike u sklopu NATO Pakta u zaracenim zonama gdje se gine.Ipak je Ruski buter broc bolji od Americkog hamburgera.

Rusija vec sprecava da Srbija udje u NATO,ruski ambasador je rekao da ce rusija priznati kosovo ako srbija udje u NATO, dakle od ulaska u nato nema nista
 

Back
Top