Rimski kult

Vitez991

Obećava
Poruka
86
Izvinjavam se ako je ova tema trebala da se stavi u podforum misterije.Negde sam citao da je postojao neki obicaj da se u odredjeno vreme izabere dobrovoljac koji mesec dana znaci moze da radi one radnje sa kim ili kojom hoce i posle mesec dana ga ubiju i nesto kao kuvaju njegovu lobanju i proricu nesto e sad ako neko zna vise o ovom kultu ili obicaju
 
Е мој теча баш пре неки дан причао о том Римском култу коментаришући неке обичаје, а иначе како сам ја провалио зна доста о томе. Каже да се доста обичаја код Влаха у источној Србији заснива на управо том култу, пошто је радио тамо неко време као доктор. Случајно сам видео тему, па ме подсети баш, питаћу га кад га видим баш за ово , мада ми делује невероватно , ал шта све људи раде....
 
Е мој теча баш пре неки дан причао о том Римском култу коментаришући неке обичаје, а иначе како сам ја провалио зна доста о томе. Каже да се доста обичаја код Влаха у источној Србији заснива на управо том култу, пошто је радио тамо неко време као доктор. Случајно сам видео тему, па ме подсети баш, питаћу га кад га видим баш за ово , мада ми делује невероватно , ал шта све људи раде....

Bolje nemoj. Ima Vlasi da vas omadjijaju. :mrgreen:
 
Bolje nemoj. Ima Vlasi da vas omadjijaju. :mrgreen:

Маџије :hahaha: да они баш фурају мистицизам :) Чуо сам да они имају неке ноћи кад се скупљају у некој кући и онда се свако са сваким "нахвата" у мраку. То је по неким селима и има везе са магијским практиковањем.
 
Poslednja izmena:
Маџије :hahaha: да они баш фурају мистицизам :) Чуо сам да они имају неке ноћи кад се скупљају у некој кући и онда се свако са сваким "нахвата" у мраку. То је по неким селима и има везе са магијским практиковањем.
Jok.
Nema veze sa magijom nego je preteča savremenog "predbračnog ugovora", biraju se partneri pažljivo, obično na panadjuru, obavezno po danu i obavezno devojku prati osoba iz kuće( majka, baba)..da se ne pretera.Običaj se zove "strndžanje"..

Ostatke rimskih kultova ne treba tražiti uopšte u Srbiji, pa Romljani su bili okupatori, sećate se:dash:..ali treba ih tražiti u doslednim naslednicima romejskoga carstva- Vatikanu i EZ.

u odredjeno vreme izabere dobrovoljac koji mesec dana znaci moze da radi one radnje sa kim ili kojom hoce
Čovek lepo pita..priprema se parada...radi se propaganda....
Dakle, konačnan odgovor : tražiti u Vatikanu i EZ.

Е мој теча баш пре неки дан причао о том Римском култу коментаришући неке обичаје, а иначе како сам ја провалио зна доста о томе
Nema šanse da je pedere za bogomoijački kult sreo medju Vlasima.
 
Poslednja izmena:
Jok.
Nema šanse da je pedere za bogomoijački kult sreo medju Vlasima.

Не знам , не разумем те баш сад око педера и тог култа.

Ово за Ватикан се потпуно слажем, мислим да се врло мало променило до сада. Чак су им и звања иста
 
Не знам , не разумем те баш сад око педера и тог култа.

Ово за Ватикан се потпуно слажем, мислим да се врло мало променило до сада. Чак су им и звања иста

Vitez 991je opisao taj rimski kult tako da se u "odredjeno vreme izabere dobrovoljac koji mesec dana znaci moze da radi one radnje sa kim ili kojom hoce", znači i sa muškima i sa ženskima, možda je preciznije da kazem "biseksualno"..
 
Vitez 991je opisao taj rimski kult tako da se u "odredjeno vreme izabere dobrovoljac koji mesec dana znaci moze da radi one radnje sa kim ili kojom hoce", znači i sa muškima i sa ženskima, možda je preciznije da kazem "biseksualno"..

У *** нисам уопште тако сконтао, да да, ма иди...
 

Back
Top