program za obradu i pravljenje videa

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
znam,znam...ima vec puno ovakvih tema...ali
nijedna nije kao ova,ili je ja nisam nasao...ako postoji izvinjavam se,dajte link...

ovako...
treba mi program sa kojim cu moci da obradjujem video klipove
tj. da pravim klipove...ali da imam npr:
mogucnost da ubacim neki tekst koji ce da stoji odredjeno vreme i da se izgubi na odredjeni nacin...
evo ovde se vide neki primeri:
PS: pesmu nikad cuo...
 
Windows Movie Maker koji dobijaš uz Windows ti je najjednostavniji. Ako imaš vremena i želje da temeljno radiš onda skini Adobe Premier i Adobe After Effects.
Za video kao ovaj što si dao za primer ti je sasvim dovoljan Windows Movie Maker, ovo je u njemu rađeno ... trebaće ti maksimum pola sata da ga provališ kako radi.
 
Ма можете ви да му набрајате програме до сутра, али као што је то увек до сада и било, проблем је како одрадити то и то са неким од тих програма, дакле упутство. Није проблем у програмима него у непознавању руковања са истим. А сад, ко има времена и стрпљења на претек, може то и до у детаље да му објашњава.
 
Ма можете ви да му набрајате програме до сутра, али као што је то увек до сада и било, проблем је како одрадити то и то са неким од тих програма, дакле упутство. Није проблем у програмима него у непознавању руковања са истим. А сад, ко има времена и стрпљења на претек, може то и до у детаље да му објашњава.

Slažem se....potpuno si u pravu.....
 

Back
Top