Колико пута сте прочитали Свето Писмо?

Колико пута сте прочитали Свето Писмо?

  • ниједном

  • 1

  • 2

  • 3

  • више пута


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А зашто да си нула? :dontunderstand:
Читала си, па претпостављам да си верница :)
Они који не верују су нуле.

Vidi ti nju i njenu tvrdnju. Kažeš da su oni koji ne veruju NULE. Pa zar stvarno misliš da je potrebno pročitati bibliju i tako automatski postati vernik. Ti si verovatno čitala bibliju kao vernica. Ali čitao sam je i ja kao neko ko nije vernik. A o bibliji onako malo ozbiljnije i detaljnije možemo da pričamo na temi biblija koliko znamo o njoj. I eto imaš poziv od mene kao jedne
NULE da predočiš svoje verničko znanje o bibliji. Naravno ako u tom smislu budeš imala dovoljno hrabrosti.:bye:
 
Vidi ti nju i njenu tvrdnju. Kažeš da su oni koji ne veruju NULE. Pa zar stvarno misliš da je potrebno pročitati bibliju i tako automatski postati vernik. Ti si verovatno čitala bibliju kao vernica. Ali čitao sam je i ja kao neko ko nije vernik. A o bibliji onako malo ozbiljnije i detaljnije možemo da pričamo na temi biblija koliko znamo o njoj. I eto imaš poziv od mene kao jedne
NULE da predočiš svoje verničko znanje o bibliji. Naravno ako u tom smislu budeš imala dovoljno hrabrosti.:bye:
Већ сам горе рекла везано за ово шта те је изнервирало :roll:
Како сте на овом пдф-у одмах расположени за расправу! :lol:
 
Није ми биланамера никог да вређам, само сам се надовезала на њен пост ;)
Свако има право на своје мишљење...

Дакле, не провоцирам, само сам поставила тему ;)

Ali, to si uradila. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali, to si uradila. ;)

Pretpostavljam da je ovakva postavka teme pokazatelj tvojih moždanih sposobnosti, s obzirom da si nehotice uvredila?
Надрндана жено, сјаши ми са грбаче!
Већ сам рекла везано за то, и немој да лечиш своје комплексе на мени! :roll:
 
Упути ме, нисам са овог пдф-а :think:
453e0ra.jpg

:mrgreen:
 
Већ сам горе рекла везано за ово шта те је изнервирало :roll:
Како сте на овом пдф-у одмах расположени за расправу! :lol:

Baš zanimljivo. Nekog definišeš kao NULU i očekuješ da se...čuti. Verujem da to nisi učinila iz neke zle namere već onako ...brzopleto...i sama neshvatajući blagu težinu toga. Na ovom pdf nikako nije suvišno razmisliti o svakoj napisanoj reči.:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top