OTVOREN FOND MILA---otvorio B-92

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
el tebe neko tjera da uplatis sredstva u taj fond?

covek ti na drugaciji nacin objasnjava da su par stotina hiljada izbeglica i jos toliko gladnih okolo i naokolo - manje vredni u vestima nego jedna kerusa.


znas, neke stvari se kapiraju uz malo mentalnog napora i u ovom topiku si kiksnula da to obavis pa se cesto diskusije svode na objasnjavanje necega sto je jasno.

5 dolara si mi duzna za ovo objasnjenje.
 
covek ti na drugaciji nacin objasnjava da su par stotina hiljada izbeglica i jos toliko gladnih okolo i naokolo - manje vredni u vestima nego jedna kerusa.


znas, neke stvari se kapiraju uz malo mentalnog napora i u ovom topiku si kiksnula da to obavis pa se cesto diskusije svode na objasnjavanje necega sto je jasno.

5 dolara si mi duzna za ovo objasnjenje.

eto sad ne moram da repliciram...
toliko dece,izbeglica i ostale sirotinje po srbiji...citave porodice gore zive od keruse...koliko li su oni povredjeni i kako li se osecaju posle ove lakrdije...
 
covek ti na drugaciji nacin objasnjava da su par stotina hiljada izbeglica i jos toliko gladnih okolo i naokolo - manje vredni u vestima nego jedna kerusa.


znas, neke stvari se kapiraju uz malo mentalnog napora i u ovom topiku si kiksnula da to obavis pa se cesto diskusije svode na objasnjavanje necega sto je jasno.

5 dolara si mi duzna za ovo objasnjenje.


ne znam bas; naime, tko tebi i kolegi brani da...otvorite fond
te uplatite sredstva za bilo koji cilj koji vam je bitan?
kasnije mozete i topic postaviti...
evo, uplaticu vam tih 5 dolara...nije problem...:)
 
eto sad ne moram da repliciram...
toliko dece,izbeglica i ostale sirotinje po srbiji...citave porodice gore zive od keruse...koliko li su oni povredjeni i kako li se osecaju posle ove lakrdije...

pa naravno. a tek invalidi rata, oni bedni prosjaci koje niko da se seti.

nisu toj kerusi ni dorasli ocigledno.


a ti vragana, duzna si ti vise od tih 5 dolara.
i to ne meni nego sebi.

za zlobu i neznanje nema opravdanja
 

naravno i to ne samo deci...i ne samo hranu...ali o tome se ne prica valjda....
a sto se dzukela po ulici tice o njima mislim sve najgore...ne mogu da zaboravim uzas svoga sina koji je pre 15-tak godina posao u vrtic i kupio kiflu za dorucak...i moj i supruzin kad smo videli sa terase copor pasa koji skace za kiflom i jedan pas uzima celu kiflu i detetetovu ruku
usta...jos vidim i cujem uzasan krik deteta i znam koliki je stres dozivelo...znam i suprugin stres koliki je bio...svoj necu da komentarisem....da sam video jos jednom tog psa rasporio bih ga...ali nije samo on kriv vec i predsednik opstine....
zakonom je jasno precizirano kako se drze domace zivotinje...sve lutalice treba unistavati bez pardona...sramota je da se za azil za pse daje 8 miliona dinara...dok je manjak vrtica u beogradu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top