Saveti za dobar i uzbudljiv sex :D

Ne pronalazim se u ovome "sa puno iskustava", ali kada je u pitanju intima sa voljenom osobom, volim da mu priredjujem iznenadjenja i on me inspirise da budem kreativna :heart:


U krevetu je najlepsa spontanost, ali da bi se realizovala neka ideja, ona mora i da se isplanira :heart:

Uzbudjenje je najbolje postici pozitivnom tenzijom prilikom razdvojenosti: sms-ovi, mms-ovi, pisamce ili skrivene porucice tu i tamo koje nagovestavaju neku zelju ili opisuju san ili mastariju... Sve to moze biti suptilan i provokativan podsticaj da se otkrije nesto novo o partneru i vise uziva u intimnim odnosima :heart: Nekada mi treba da napravimo prvi korak.

Npr., zenske osobe mogu iznenaditi partnera tako sto ce, kada im skine staru trenerku, ispod nje biti zanimljiv ves koji nije ocekivao, ni video do tada... Ja zaista mislim da je faktor prijatnog iznenadjenja jako bitan i osvezavajuci, a samim tim, ako naviknemo decka na to, on ce sledeci put jedva cekati da videti sta ga to novo cekuje...
Muske osobe mogu vise paznje i vremena posvetiti predigri i malo duze zavoditi partnerku pre samog cina, jer odlaganje muci, ali su te muke slatke, i samim tim je intenzivniji dozivljaj vodjenja ljubavi kasnije.

Medjutim, nista nije lepse od mazenja koje spontano predje u nesto vise. Nikada nije dva puta isto, svaki put je poseban za sebe. Ne moramo se opterecivati detaljima i napinjati se da smislimo kako da stvorimo drugaciju atmosferu svaki put, ako to ne zelimo. Ne treba siliti sebe na eksperimentisanje ni u kakvom smislu, sve sto se desi izmedju dvoje treba da bude samo iz ljubavi i zelje njih oboje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top