,,Castle''

castle-show.jpg
 
i meni se baš dopada... prvo me iritirala agresivna reklama pred emitovanje, i izbegavala sam da je gledam neko vreme, a onda sam digla ruke od izbegavanja, i shvatila da sam grešila :) sad mi je skroz super serija :)
 
Uhvatih je par puta na RTS-u, i navukoh se, pošto počinje kad se vratim iz druge smene. Još više mi se svidja jer je Stana Katić poreklom Srpkinja, i jako je lepa glumica.
Serija ima dobrih doskočica, mada kao krimi serija mi se više svidjaju ,,Poroci Majamija", mada likovi u ,,Kaslu" su simpatičniji i samim tim mi je cela serija lepša.
Kada reditelj reši da ne omane, on počne da muva glavne likove, ali nikako da ih smuva ( Molder i Skali fazon)
 
Serija je odlicna ja sam je isto uhvatio slucajno na fox crime-u pa na rts-u.Pa je dotle doshlo da skidam trecu sezonu.Kako se koja epizoda u americi prikaze ja na torent.
kod nas su emitovali 2 sezone,u americi emituju trecu.Sutra je tj vec danas epizoda 20.
I mogu reci da su treci serijal josh bolje uradili,kvalitetnije,vishe kinte i josh bolje ideje,a stana katic,uuuuuuu:ok::ok:
 
Serija je odlicna ja sam je isto uhvatio slucajno na fox crime-u pa na rts-u.Pa je dotle doshlo da skidam trecu sezonu.Kako se koja epizoda u americi prikaze ja na torent.
kod nas su emitovali 2 sezone,u americi emituju trecu.Sutra je tj vec danas epizoda 20.
I mogu reci da su treci serijal josh bolje uradili,kvalitetnije,vishe kinte i josh bolje ideje,a stana katic,uuuuuuu:ok::ok:

Stana!<3
 
koja sezona sad ide na fox crime, zna li neko?
ja videla najavu u aprilu, al ne znam kad je pochela...
ide petkom u pola 10(valjda), pochela sam gledati pre 3 nedelje pa ne znam koliko sam propustila:(
 
Nisi nista propustila, pre tri nedelje su i poceli da je emituju (ili cetiri nisam sigurna jer sam prvu epizodu propustila)... Prva epizoda ovog novog ciklusa na Fox Crime je kada njega osumnjice za ubistvo...
 
Nisi nista propustila, pre tri nedelje su i poceli da je emituju (ili cetiri nisam sigurna jer sam prvu epizodu propustila)... Prva epizoda ovog novog ciklusa na Fox Crime je kada njega osumnjice za ubistvo...

e nisam onda gledala prvu i mozda drugu:think:
koji je serijal?
i kako se on vratio opet u prichu?
jer koliko sam skontala na kraju prethodnog serijala, on je kao hteo da se odmori malo od Niki Hiit...
a nisam ni poslednju odgledala, ne znam zashto...mama mi preprichala
 

Back
Top