Tomb Raider Anniversary hitno!

Jao :lol:

Prvo imas walktrough na youtub-u samo ukucaj koja je "staza" ime igrice i sve ce ti se samo kasti.
A taj nivo se prelazi na sledeci nacin, treba da nerviras svakog kentaura pojedinacno, tj da ih pucas i ono kad ih iznerviras oni se uvek, zalete u tebi ti u tom momentu treba da se izmaknes (tu je obicno najvecei problem) jer nije klasican "izmak" nego neka kombinacija tastera , tu kentaur ima da zastane i to je prilika kada treba da bacis harpoon istrgnes mu stit iz ruku , e sad dotrcis do stita podignes ga i on u tom momentu baca onao zeleno sto kameni ti trebas da uperis stit u njega da bi njega skamenilo i kad ga skameni tu ga pucas i tako dva do tri puta, puta dva kentaura 4-6 puta uradis isto ... nije tesko kad se provali fazon .
 

Evo o cemu se radi, prvo ga pucas da ga izbegnes, tu se on zaleti u tebe ti treba da stojis mirno sve dok ne dodje kod tebe i tad da se izmaknes (cini mi se da je ovaj izmak nesto sa shift+ A (odnosno D) tako nesto davno sam igrao al se jos secam prsticja kako su mi stajali :lol: Ostalo je sve kako ide u videou i bice ti jasno ...
 
evo ja cu detaljno objasniti posto sam 1000 puta odigrao... Pucas u jednog kentaura dok ne pobesni. Onda, spustis oruzje kako te ne bi skamenio. Potom ponovo pucas u njega i onda ce se zaleteti u tebe - drzi ga na nisanu i pritisni shift+A ili shift+D. Kad nisan pocrveni pogodi ga u glavu i on ce da stane. Onda brzo aktiviraj graple (Q taster) i povuci mu stit. Isto uradi i za drugog kentaura. Sledeci put kad budu bacali zelenu svetlost na Laru, pridji stitu i podigni ga (pritisni E) i jedan ce se skameniti. Onda uzmi neko jace oruzje i pucaj kao manijak, posto ce kentaur biti skamenjen, imaces priliku da ga ubijes. Pucaj sa jacim oruzjem samo kad je skamenjen!! Kad ih oboje ubijes sledi filmic koji ce te odvesti uuuuuu... :heart: Egipat :heart:
 
Original iz 1996 je daleko bolji. Ovaj rimejk me je razocarao.
Kao prvo sama prica. lara trazi artefakt ne zbog svoje znatizelje, vec zbog svoje majke(i oca). Ona ovde juri neku pravdu i zeli da vrati nazad svoju majku i da povrati ocu ugled. Lara u originalu sve sto radi radi iz licne zabave i zato sto voli. Imam osecaj kao da je Lari 2007 uzet deo duse i da je pretvorena u samo jos jednog lika iz plejade onih koji za sve sto rade mojaju imati veliki motiv.
Igra: Komande za PC su vise nego lose, Lara nece da skoci sa stuba ni kada sve ispravno uradis i pokretni zidovi te zgnjece, i ako nesto promasis pa makar i za sekund,moras sve iz pocetka jer je save sistem na bazi kontrolnih tacaka. Ima inace previse zamki i igracu postaje dosadno da prelazi sive bezlicne koridore pune zamki da bi opet upao u sive bezlicne hodnike pune zamki.
Bitke su prilicno zanimljive ipak. Posebno ta sa kentaurima. Moja ocena> 3. Samo zato sto sam veliki fan Lare Kroft.
 
i ja sam zapela sa tim kentaurima čak prošle godine i prestala sam da se mučim a sada kada ste sve to fino objasnili pokušat ću ponovo inače sam prešla i legend koja mi se jako sviđa i Underworld koja je malo strašnija .......obožavam laru ,ako neko zna neke igre slične njoj neka napiše naslove.
 
Original iz 1996 je daleko bolji. Ovaj rimejk me je razocarao.
Kao prvo sama prica. lara trazi artefakt ne zbog svoje znatizelje, vec zbog svoje majke(i oca). Ona ovde juri neku pravdu i zeli da vrati nazad svoju majku i da povrati ocu ugled. Lara u originalu sve sto radi radi iz licne zabave i zato sto voli. Imam osecaj kao da je Lari 2007 uzet deo duse i da je pretvorena u samo jos jednog lika iz plejade onih koji za sve sto rade mojaju imati veliki motiv.
Igra: Komande za PC su vise nego lose, Lara nece da skoci sa stuba ni kada sve ispravno uradis i pokretni zidovi te zgnjece, i ako nesto promasis pa makar i za sekund,moras sve iz pocetka jer je save sistem na bazi kontrolnih tacaka. Ima inace previse zamki i igracu postaje dosadno da prelazi sive bezlicne koridore pune zamki da bi opet upao u sive bezlicne hodnike pune zamki.
Bitke su prilicno zanimljive ipak. Posebno ta sa kentaurima. Moja ocena> 3. Samo zato sto sam veliki fan Lare Kroft.

Ako te je anniversary razocarao,onda bolje ovaj zadnji deo "Lara Croft and the guardian of light" nemoj ni da probas...igrica je tezak krs.
 

Back
Top