Obozavatelji...

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)
 
Imao sam mnogo u osnovnoj i srednjoj skoli pa su mi posle iz cista mira priznali da su se lozili do besvesti..nista nasmejem se i pitam sto nisi rekla ybt..jesi svesna sta si propustila:lol:
 
Da li ste nekada u realnom životu imali tajnu obožavateljku,obožavatelja?
Gledam neko vece, neki film,kad njen tajni obozavaoc joj šalje cvece, pa slatka pisamca,bomnonjere.....,dakle nekoga ko Vas potajno voli,pa sasvim slučajno naknadno saznali o kome se radi,i kako ste reagovali na to? :heart:
Pa,da cujemo šta imate da kažete....:)

Mislim da svako od nas u toku zivota ima bar jednu osobu koju mozemo tako da nazovemo.I mi smo verovatno nekada to bili,bar u doba rane mladosti.
Meni je to bas cakano i trudila sam se da nikada ne povredim nekog takvog nakon saznanja da je zaljubljen u mene.
 
Mislim da svako od nas u toku zivota ima bar jednu osobu koju mozemo tako da nazovemo.I mi smo verovatno nekada to bili,bar u doba rane mladosti.
Meni je to bas cakano i trudila sam se da nikada ne povredim nekog takvog nakon saznanja da je zaljubljen u mene.

I meni je to cakano i slatko...pogotovo u doba kada smo svi bili tinejdzeri...:) Zato sam i postavila tu temicu...:)
 
Joj,što je to slatko..pisao ti je pisma? :)

Jeste, to je bilo "99. godine, bili smo drugovi, ratni drugovi...jooooj kad se setim, ja mislim da su mi ta 3 meseca najlepsa u zivotu, a bilo je sve neocekivano, i onaj cvet i ono "ajde zazmuri" dao mi je cvet, poljubio i pobegao....Boze blama :rumenka:... nisam ja smela na oci da mu izadjem, izbegavala sam ga maximalno...pa me posle tata video da se ljubimo...uh...kad se setim...
Sada mi je jako drag kao osoba i ako nemamo neki veci kontakt, ali to leto, ma u zivotu necu zaboraviti :heart::heart::heart::heart:
prelepe su te "decije" ljubavi
Ta pisma cuvam i dan danas a rekao mi je " Voleo bih da ih cuvas"....i sacuvala sam ih...
 
Ljudi...ajde dok smo bili u osnovnoj skoli..pa ok...slatko...ali sad kad imas nekoga takvog .....malo mi je to cudno

Što,draga moja kikitiki? Možda je taj neko stidljiv,pa dok čovek ne skupi hrabrosti,da malo dobije na vremenu..:)..ima raznih ljudi,nije svakome lako,odmah doći,pa reći :"Ti se meni dopadaš",na primer,nego možda nekome to daje vremena za neku uvertiru,dok se ne ne ohrabri malo i ne odvaži na takav poduhvat...:)
 
Realno su samo ti ljudi po meni koliko toliko ostali normalni da to sada mogu otvoreno reci..danas i u vezi ne sme covek reci uvek sta misli da se to ne iskoristi naknadno kao oruzje

:dash::dash::dash::dash: Ubicu se majki mi, sta fali reci nekom koliko ti je stalo, sta je lose u tome, cega se LJUDI plasite.....alooooo
Jer su nas sve donele rode, ili ste posatli toliko zli?!
 
Realno su samo ti ljudi po meni koliko toliko ostali normalni da to sada mogu otvoreno reci..danas i u vezi ne sme covek reci uvek sta misli da se to ne iskoristi naknadno kao oruzje

Pa dobro....ali zamisli samo...imas nekog ko ti salje srceparajuce poruke...ceka te posle posla,kao slucajno naisao..... gdje god da se pojavis vidis da te prati u stopu....mene malo jeza hvata...
 
Realno su samo ti ljudi po meni koliko toliko ostali normalni da to sada mogu otvoreno reci..danas i u vezi ne sme covek reci uvek sta misli da se to ne iskoristi naknadno kao oruzje

Kakvo oruzje?
Zasto se plasite da priznate da vam je stalo zar nije divno reci volim te,obozavam te,ti si mi sve na svetu?
Mislim kakva je to veza u kojoj ja moram da skrivam svoja osecanja? :sad2:
 
...ja sam glumila tajnu obozateljku ... lepo smo se druzili godinama a onda je on poceo da se pravi vazan i otkaci mene i mladjeg brata, pocne da pije pivo, izlazi po diskotekama ....kao mi smo klinci i nece vise da se druzi sa nama.... celo leto smo mu slali ljubavne sms poruke i predstavljali se kao tajna obozavateljka da mu se osvetimo...vratim se ja u bg a njegov mladji brat me zove i kaze da nas je provalio (nasao slucajno karticu) i da ga je premlatio i da je rekao da cu i ja dobiti batine kad dodjem...sta smo mu sve pisali, cak smo mu i zakazivali sastanke pa kao slucajno tuda prolazimo i pitamo koga ceka :hahaha:
 

Back
Top