Chance to desire

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad osecali da vam treba nova friska ljubav?

Da li mislite da nekim zenama treba dati drugu sansu?

Meni treba nova ljubav i mislim da nikad ne treba dati drugu sansu na pocetku, drugu sansu treba dati samo kad je duga veza, jer je duga veza sama po sebi zasluzila drugu sansu.
 
Potpuno se slazem, mada u nekim situacijama ipak mozda treba napraviti izuzetak od pravila.
Kada je u pitanju duga veza (ipak zavisi od situacije, ne moze se generalno ama bas sta god da je u pitanju uzeti obzir, ali opet, sve je individualno), ukoliko volimo osobu i nadamo se da ce umeti da ceni i iskoristi tu drugu sansu, svakako je treba dati.
 
Potpuno se slazem, mada u nekim situacijama ipak mozda treba napraviti izuzetak od pravila.
Kada je u pitanju duga veza (ipak zavisi od situacije, ne moze se generalno ama bas sta god da je u pitanju uzeti obzir, ali opet, sve je individualno), ukoliko volimo osobu i nadamo se da ce umeti da ceni i iskoristi tu drugu sansu, svakako je treba dati.

Pametnice moja uze mi reč iz tastature.:zag:
 
Ako me ozbiljno povredi, trebalo bi mu cudo da me vrati...
Ja mogu mnogo da volim, ali jednom tesko povredjena, odlazim. Ne smatram osobu cak ni toliko vrednu da joj u lice saspem bes koji osecam.
Dok se svadjam i pokazujem da se ljutim, dok zelim razgovor, cak i neprijatan, zna da je sve ok. Kada odem, sanse da se vratim su obeshrabrujuce.
 
Osetim s vremena na vreme ali za tu dugu vezu nekako nisam siguran..bilo je dosta vremena da se u njoj isprave greske ako je puklo nema nazad..lakse mi nesto krtatko ispraviti dok se jos uvek ne uhodamo
 
Ako me ozbiljno povredi, trebalo bi mu cudo da me vrati...
Ja mogu mnogo da volim, ali jednom tesko povredjena, odlazim. Ne smatram osobu cak ni toliko vrednu da joj u lice saspem bes koji osecam.
Dok se svadjam i pokazujem da se ljutim, dok zelim razgovor, cak i neprijatan, zna da je sve ok. Kada odem, sanse da se vratim su obeshrabrujuce.

...jer i ljutnja je emocija,koja pokazuje da ti je još stalo..kada nastupi ravnodušnost...e,to je onda gadno...:)
 
Potpuno se slazem, mada u nekim situacijama ipak mozda treba napraviti izuzetak od pravila.
Kada je u pitanju duga veza (ipak zavisi od situacije, ne moze se generalno ama bas sta god da je u pitanju uzeti obzir, ali opet, sve je individualno), ukoliko volimo osobu i nadamo se da ce umeti da ceni i iskoristi tu drugu sansu, svakako je treba dati.

Pametnice moja uze mi reč iz tastature.:zag:

Zar to nije egoistiocki stav?U prevodu to je:
-Volim te i ne zelim da ostanem bez tebe pa cu ti zato sve oprostiti samo da ostanes sa mnom .
:kafa:
Ne prastamo mi drugima njihove pogreske vec cinimo sve sto mozemo da nama bude ok
 
...jer i ljutnja je emocija,koja pokazuje da ti je još stalo..kada nastupi ravnodušnost...e,to je onda gadno...:)

Bas! Ravnodusnost nastupa u trenutku kada ti se u milisekundi u srcu sudare u veliki haos gomile i gomile negativnih emocija koje izazivaju gadjenje, nevricu, sokiranost. Toliko da ni ne patis i kao da si srecna na neki nacin sto znas sa kakvom osobom si (bila).
 
Zar to nije egoistiocki stav?U prevodu to je:
-Volim te i ne zelim da ostanem bez tebe pa cu ti zato sve oprostiti samo da ostanes sa mnom .

:kafa:
Ne prastamo mi drugima njihove pogreske vec cinimo sve sto mozemo da nama bude ok

Moze se svakako shvatiti, ali iz mog ugla, u prevodu to znaci:
Nadam se da znas da gresis i da ces oboma pokazati da ti zapravo nisi takva osoba, i da nasa ljubav nece dozvoliti da nadalje pati i trpi zbog takvih stvari.

Ne bih zazmurela ni na sta ignorisuci istinu.
 
Moze se svakako shvatiti, ali iz mog ugla, u prevodu to znaci:
Nadam se da znas da gresis i da ces oboma pokazati da ti zapravo nisi takva osoba, i da nasa ljubav nece dozvoliti da nadalje pati i trpi zbog takvih stvari.

Ne bih zazmurela ni na sta ignorisuci istinu.

Da,svako ima svoje vidjenje -prastanja..
Posle ovog iskustva koje imam ipak mislim da sve sto u zivotu cinimo,cinimo prvenstveno zbog sebe iako mozda tako svesno i ne mislimo
 

Back
Top