Moja desna ruka

pa da al u MTV Cribs su kuće da se izgubiš, a Sekina je u fazonu da 90% gastarbajtera ima bolje da ne pričam dalje... i ono kao maže se nutela na leba...

i koji pink?

*** pevaljka je već sebi digla cenu pa je sad u fazonu vidite me rajo al sam uspela

u osnovi to je ta ideja, samo onoliko prostija, koliko su naše "zvezde" jeftinije od američkih pevača...

...šta pink...? napisao sam pink...?
...never mind...nabasao sam na emisiju šaltajući kanale...e sad...koji tačno beše, nije ni važno...ionako sve ostale televizije u poslednje vreme posežu za kičerajem, kako bi postigli gledanost pinka, koja je moramo priznati velika...
 
Takodje se slazem da je deja za taj rialiti vrlo verovatno potekla od mtv emisija poput "My new bff" by Paris Hilton.

Imala sam prilike da vidim o cemu se radi i, kada sam nedavno po prvi put naletela na jednu epizodu na FOX-u, zadrzala sam se malo da vidim kakav je koncept.
Ne znam je li smesno ili tuzno, pa se opredeljujem za termin tragikomicno kao odgovarajuci opis.
Neko stvarno mora da bude ocajan da dobije posao da bi se prijavio za tako nesto, ubola sam termin kada je vise od jedne osobe uzastopno bilo zateceo na pitanje da li znaju sta znaci pr :roll:
Ne secam se tacno odgovora, ali znam da sam se zacenila od smeha...Nije strasno ne znati znacenje skracenice, ali zeleti da se bavis tim poslom i nemati blage veze... E, to je vec no comment... Bolje da su cutali...
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
A i da hocu ne mogu...o rejna peva uzivo jednom u 5 godina
Ali ovo postaje jk tema...seku sam slusao ...ima jedan od naj glasova
Jel je tebi pravo ime dejana...posto je meni dejan

Pa Seku sam i slusala uzivo! Za nju kazem da uzas peva!!! Ja se razocarala!!!Za JK ne bih gubila vreme...
Da, da, Dejana.... Drago mi je Dejane! :D
 

Mislim stvarno je mogla malo da se izblazira do početka rijalitija:mrgreen:
Mislim ok je i Vuitton,Chanel...bla,bla
al kapiram da ne biH znala pet pisaca da nabroji,pošto nema ni jednu knjigu u kući.
Courvoisier kao marinada za roštilj AAAAAAAAA,jel joj to Rijana dala recept,
mislim,koji prostakluk:roll:
 

Back
Top