Za iskusne poznavace mobilnih

E pa divno! Pre dva dana sam kupila K700i, fon je stvarno fantastican, ali...Ima li ovde neko ko se razume i ko mi moze pomoci?? Naime, radi se o mms(izmedju ostalog), primam ali ne mogu nikako da doprem do pisanja a nedaj boze do slanja mms-a :? Sta, gde, kako :?: :?: Ili je ovo samo naizgled jednostavan fon ili sam ja stvarno nepopravljivo glupa???
 
verba:
E pa divno! Pre dva dana sam kupila K700i, fon je stvarno fantastican, ali...Ima li ovde neko ko se razume i ko mi moze pomoci?? Naime, radi se o mms(izmedju ostalog), primam ali ne mogu nikako da doprem do pisanja a nedaj boze do slanja mms-a :? Sta, gde, kako :?: :?: Ili je ovo samo naizgled jednostavan fon ili sam ja stvarno nepopravljivo glupa???
znas kako taj fon je onako oputeno jednostavan i mocan zbog toga izgleda sve kao bogovski... procitaj uputstvo provalices vec ili cak idi u servis da ti pokazu...
 
POP Mare:
Zaima me koji bi vi teleon kupili od ovih ponudjenih...samsung d410,e800,e710;simens s65;motorola v600;SE k700i Stvarno mi treba strucno misljenje i obrazlozenje zasto bas taj fon.Hvala
e 710 ne,s65 ne,e 800 ne ...E sad pazi K700i bi moglo ako si vec koristio neke sony ericssone ,motorolu uzmi ako zelish neki nabudzen ali veoma glamoruzan fon,ali ako zelish nesto sto daje 1000% lepu sliku razmisli o samsungu d410 ...Prvo ima najvise boja sjajnu kameru ali ima manu to sto je klizni tj sto je tastatura klizna (malo se zezas i ode telefon u ljubicice) ali je fon ok...NAJVAZNIJE: OVI TELEFONI SE NERAZLIKUJU PUNO MEDJU SOBOM (osim nekih malih nevaznih sitnica) OVE STO SAM TI PREDLOZIO ONI IMAJU OPERATIVNI SITEM PA IH JE MALO TEZE ODRZAVATI ... SVI IMAJU KAMERU (1MEGA PIXEL ...) VIDEO...JAVA 2.0...MEMORIJSKE KARTICE DA MOZESH DA SACUVAS BRDO SLIKA...KOJI GOD UZMESH FON NECES SE RAZOCARATI....POZ
 
krak:
verba:
E pa divno! Pre dva dana sam kupila K700i, fon je stvarno fantastican, ali...Ima li ovde neko ko se razume i ko mi moze pomoci?? Naime, radi se o mms(izmedju ostalog), primam ali ne mogu nikako da doprem do pisanja a nedaj boze do slanja mms-a :? Sta, gde, kako :?: :?: Ili je ovo samo naizgled jednostavan fon ili sam ja stvarno nepopravljivo glupa???
znas kako taj fon je onako oputeno jednostavan i mocan zbog toga izgleda sve kao bogovski... procitaj uputstvo provalices vec ili cak idi u servis da ti pokazu...
Heh, procitaj ti uputstvo koje je na nemackom a ja ne znam da beknem taj glupi jezik!!! UH ma ja sam glupa !

U svakom slucaju hvala Karlo


:!: :!: :!: :!: :!: :?: :D
 
Hehe,kao prvo pocnimo od proizvodjaca.
Ja sam za Samsung zato sto imam Samsungove mobilne telefone 3 godine i nikad mi nisu pravili probleme.A npr. Sony ericsson telefoni su "nestabilni",komplikovani itd.

E kad smo kod Samsunga onda ja predlazem E800.Naravno ako covek voli dizajn...mobilni je odlican video sam testove od njega i jedan je od najboljih.
 
Svaki telefon koji je kodiran, odnosno dekodiran, moze biti problematican. Na zalost, takvih kod nas ima najvise. Sto se tice kupovine, uvek sam se rukovodio pravilom da nikad ne bih kupio televizor marke "Motorola" ili "Nokia", tako ne bi kupovao ni telefon marke "Sony", "Sharp", "Samsung"...
 
Nokia3660!Zato sto je najbolji,najjevtiniji,najpouzdaniji od svih smart telefona i zato sto je moj!Slusam muziku na njemu,gledam filmove,slikam,snimam,chatujem,igram igrice a malo i telefoniram i saljem poruke,kacim se na net,razne forume,itd.
 

Back
Top