Ја волим Стаљина (глобални пројакат)

Tреба ли српска просвета да прихвати овај пројекат?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Школски пројекат ''Ја волим Стаљина'' осмишљен је од стране две ученице из Хонг Конга Janice i Ooni.С обзиром на то да је Стаљинова популарност немерљива како у Русији,тако и у нама далекој Кини и Индији,сматрате ли да и Србија треба да подржи овај школски пројекат?

ВИДЕО:


:worth: :worth: :worth:

Јасно је да ми немамо Комунистичку Партију попут оних у Азији,које су веома јаке,организоване и на крају крајева владајуће.Међутим,може ли народ Србије да се одупре про-западном лудилу губитника,истих оних који су нам донели ову светску еконоску кризу?Можемо ли да се одупремо њиховој анти-комунистичкој хистеричној пропаганди и придружимо најмоћнијим државама НР Кини и Индији?

И на крају,могу ли српска деца да се самоорганизују у бунту,одбијајући разно-разне пројекте Европске Уније,а прихвате оне који нам долазе од много напреднијих школараца са Истока?

Капиталисти,буржуји,либерали,социјал-демократе: ДОК СЕ ВАМА СМРКАВА,НАМА СВИЋЕ!
 
Школски пројекат ''Ја волим Стаљина'' осмишљен је од стране две ученице из Хонг Конга Janice i Ooni.С обзиром на то да је Стаљинова популарност немерљива како у Русији,тако и у нама далекој Кини и Индији,сматрате ли да и Србија треба да подржи овај школски пројекат?

ВИДЕО:


:worth: :worth: :worth:

Јасно је да ми немамо Комунистичку Партију попут оних у Азији,које су веома јаке,организоване и на крају крајева владајуће.Међутим,може ли народ Србије да се одупре про-западном лудилу губитника,истих оних који су нам донели ову светску еконоску кризу?Можемо ли да се одупремо њиховој анти-комунистичкој хистеричној пропаганди и придружимо најмоћнијим државама НР Кини и Индији?

И на крају,могу ли српска деца да се самоорганизују у бунту,одбијајући разно-разне пројекте Европске Уније,а прихвате оне који нам долазе од много напреднијих школараца са Истока?

Капиталисти,буржуји,либерали,социјал-демократе: ДОК СЕ ВАМА СМРКАВА,НАМА СВИЋЕ!

Moc zapada se urusava, EU se deli na staru evropu i srednju evropu pod uticajem SAD, Rusija, Kina, Indija i brazil se povezuju i izlaze u prvi plan, oni ce se pitati u ovom stolecu, a mi Srbi trebamo gledati na istok, sunce izlazi odatle:mrgreen:
 
август 1941 депортација кримских немаца
18. мај 1944 Сталин депортира кримске Тартаре
26. јун 1944 депортација Грка, Бугара и Јермена
30.јун 1945 расформиранје републике и основање кримске области
1944-1948 масовно преименовање кримских села, улица из грчких, немачких топонима у руске (око 90% свих топонима Крима)
29. октобра 1948 Севастопољ постаје административни центар кримске области
19. фебруара 1954 Никита Хрушчев за 300. годишњицу Перејаславског споразума одвоји Крим из Руске републике у припоји републики Украјини.

Jeb.. ja ruski komunizam.:cool:
 
Pakt Ribentrop-Molotov ili kako se službeno zvao Pakt o nenapadanju između Njemačke i Saveza Sovjetskih socijalističkih Republika je u stvari bio sporazum o nenapadanju između Njemačkog Trećeg Reicha i Sovjetskog Saveza. Potpisan je 23. kolovoza 1939. god. u Moskvi od strane sovjetskog ministra vanjskih poslova Vjačeslava Molotova i njemačkog ministra vanjskih poslova Joachima von Ribbentropa. Međusobni pakt o nenapadanju bio je na snazi do početka Operacije Barbarossa 22. lipnja 1941. god. kada je Njemačka napala SSSR.
Iako je službeno bio označen kao "pakt o nenapadanju", ovaj sporazum je obuhvaćao i tajni protokol kojim je izvršena podjela interesnih sfera u nezavisnim zemljama Finskoj, Estoniji, Latviji, Litvi, Poljskoj i Rumunjskoj. Tajni protokol je eksplicitno predviđao "političke i teritorijalne promjene" u oblastima navedenih zemalja što je ovaj sporazum pretvorilo u agresivni vojni savez usprkos njegovom službenom nazivu. Kao posljedica ovog sporazuma sve navedene zemlje su napadnute i okupirane bilo od strane Njemačke bilo od strane SSSR-a. Jedino je Finska, koja je dva puta vodila rat sa Sovjetskim Savezom tokom Drugog svjetskog rata, uspela da sačuva svoju nezavisnost ali je bila prinuđena da ustupi određene teritorije.

Jeb.. ja ruski komunizam.:cool:
 

Неко је толики англофил да и у својој рођеној земљи прича на енглеском....:rumenko:

@strani placenik

Антифашизам је тековина руских комуниста и сва наклапања о некаквом про-западном (либералном) антифашизму су бесмислена.Што се тиче пакта Рибентроп-Молотов и птице на грани су знале да је тај пакт привремен и да се спрема стравичан сукоб.Захваљујући том пакту Стаљин је успео да организује трупе,окупи народ и поведе га до коначне победе. :super:
 
Неко је толики англофил да и у својој рођеној земљи прича на енглеском....:rumenko:

@strani placenik

Антифашизам је тековина руских комуниста и сва наклапања о некаквом про-западном (либералном) антифашизму су бесмислена.Што се тиче пакта Рибентроп-Молотов и птице на грани су знале да је тај пакт привремен и да се спрема стравичан сукоб.Захваљујући том пакту Стаљин је успео да организује трупе,окупи народ и поведе га до коначне победе. :super:

Privremeno,2 godine i pakt je prekrsio Hitler.Da nije bilo Amerike i alavosti Hitlera ko zna sta bi bilo.Sto se tice naroda pamte ga oni u Rusiji i van dobro.:hahaha:
 
Школски пројекат ''Ја волим Стаљина'' осмишљен је од стране две ученице из Хонг Конга Janice i Ooni.С обзиром на то да је Стаљинова популарност немерљива како у Русији,тако и у нама далекој Кини и Индији,сматрате ли да и Србија треба да подржи овај школски пројекат?

ВИДЕО:


:worth: :worth: :worth:

Јасно је да ми немамо Комунистичку Партију попут оних у Азији,које су веома јаке,организоване и на крају крајева владајуће.Међутим,може ли народ Србије да се одупре про-западном лудилу губитника,истих оних који су нам донели ову светску еконоску кризу?Можемо ли да се одупремо њиховој анти-комунистичкој хистеричној пропаганди и придружимо најмоћнијим државама НР Кини и Индији?

И на крају,могу ли српска деца да се самоорганизују у бунту,одбијајући разно-разне пројекте Европске Уније,а прихвате оне који нам долазе од много напреднијих школараца са Истока?

Капиталисти,буржуји,либерали,социјал-демократе: ДОК СЕ ВАМА СМРКАВА,НАМА СВИЋЕ!

Не само да треба него треба и да направи још.Као на пример:Ја волим Кастра,Ја волим Тита,Ја волим Мао или Ја не волим Буша,Ја не волим Клинтона итд.итд.
 
Privremeno,2 godine i pakt je prekrsio Hitler.

To se i ocekivalo i sta sad oces da kazes time.... :cool:

Da nije bilo Amerike i alavosti Hitlera ko zna sta bi bilo.

Koja je uloga bila u II sv. ratu americkih sisica....:roll: Pa oni nisu otvorili ni drugi front nakon 1945,vec su nacisti bezali u zapadne zemlje da ne bi popili metak u potiljak.

Sto se tice naroda pamte ga oni u Rusiji i van dobro.:hahaha:

Naravno da ga pamte...vise od 60% Rusa ga smatra pozitivnom istorijskom licnoscu,Nepal,Kina,Vijetnam,Koreja i Indija ga vide kao nekoga ko je je zaduzio covecanstvo.

:worth:

Прво да васкрсну 66 милиона људи.

Tih 66 milona su vaskrsli jos pocetkom 90'ih kada su se istrazivali Staljinovi navodni zlocini.Ne samo da su prostom matematikom razni istoricari dokazali kako je nemoguce da je u SSSR-u pobijeno 66 milona,vec su poceli da se pricaju i vicevi o tome.

Gebels nacisticki propagandist : "Hiljadu puta ponovljena laz postaje istina i moramo raditi na tome kako bi ljudima isprali mozgove".

Evo na primer :

forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan

1000...

Forumasu sa nick/om "strani placenik"...impotenatan si ne moze da ti se digne. :mrgreen:
Jel su svi poverovali.... jesu.... hvala propaganda je uspela.
Psiholozi su ispitali kako ona utice na ljudski mozak...
 
Poslednja izmena:
To se i ocekivalo i sta sad oces da kazes time.... :cool:



Koja je uloga bila u II sv. ratu americkih sisica....:roll: Pa oni nisu otvorili ni drugi front nakon 1945,vec su nacisti bezali u zapadne zemlje da ne bi popili metak u potiljak.



Naravno da ga pamte...vise od 60% Rusa ga smatra pozitivnom istorijskom licnoscu,Nepal,Kina,Vijetnam,Koreja i Indija ga vide kao nekoga ko je je zaduzio covecanstvo.

:worth:



Tih 66 milona su vaskrsli jos pocetkom 90'ih kada su se istrazivali Staljinovi navodni zlocini.Ne samo da su prostom matematikom razni istoricari dokazali kako je nemoguce da je u SSSR-u pobijeno 66 milona,vec su poceli da se pricaju i vicevi o tome.

Gebels nacisticki propagandist : "Hiljadu puta ponovljena laz postaje istina i moramo raditi na tome kako bi ljudima isprali mozgove".

Evo na primer :

forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan.
forumas strani placenik je impotenatan

1000...

Forumasu sa nick/om "strani placenik"...impotenatan si ne moze da ti se digne. :mrgreen:
Jel su svi poverovali.... jesu.... hvala propaganda je uspela.
Psiholozi su ispitali kako ona utice na ljudski mozak...

:rotf::rotf::rotf:
 
Школски пројекат ''Ја волим Стаљина'' осмишљен је од стране две ученице из Хонг Конга Janice i Ooni.С обзиром на то да је Стаљинова популарност немерљива како у Русији,тако и у нама далекој Кини и Индији,сматрате ли да и Србија треба да подржи овај школски пројекат?

ВИДЕО:


:worth: :worth: :worth:

Јасно је да ми немамо Комунистичку Партију попут оних у Азији,које су веома јаке,организоване и на крају крајева владајуће.Међутим,може ли народ Србије да се одупре про-западном лудилу губитника,истих оних који су нам донели ову светску еконоску кризу?Можемо ли да се одупремо њиховој анти-комунистичкој хистеричној пропаганди и придружимо најмоћнијим државама НР Кини и Индији?

И на крају,могу ли српска деца да се самоорганизују у бунту,одбијајући разно-разне пројекте Европске Уније,а прихвате оне који нам долазе од много напреднијих школараца са Истока?

Капиталисти,буржуји,либерали,социјал-демократе: ДОК СЕ ВАМА СМРКАВА,НАМА СВИЋЕ!

Гледала сам тај видео ,требало би се осмислити исти и у Србији!

ЈА ВОЛИМ СТАЉИНА
 

Back
Top