Mnogi su je hteli, ja je nisam dao

Ja sam imao ribu koja je bila jedinica kad sam prvi put otisao kod nje bilo je u fazonu kao da sam otisao na informativni razgovor u policiju zbog pljackanja trezora narodne banke.. nikako im se nisam svideo a ja primeran decko, cale joj je sizeo kad mi se javi na telefon a keva da ne pricam svasta..
 
Ja sam imao ribu koja je bila jedinica kad sam prvi put otisao kod nje bilo je u fazonu kao da sam otisao na informativni razgovor u policiju zbog pljackanja trezora narodne banke.. nikako im se nisam svideo a ja primeran decko, cale joj je sizeo kad mi se javi na telefon a keva da ne pricam svasta..

Kako bi tebi bilo,da te gleda u oci lik,koji ti deka cerku:mrgreen:
 
Nisam zlato, nije da nisam nikad pravila probleme, naprotiv, ali ako nesto nisam rizikovala niti cu, to je poverenje roditelja. Oni veruju u moj izbor. Jedini decko sa kojim sam ih upoznala je moj sadasnji, uvek su znali kada sam u vezi sa nekim, samo kazem-ako zove taj i taj, to je moj decko, cisto da znate :)
Nikad nije bilo problema. Tata se uplasio da ne budem povredjena kada sam se zaljubila u decka koji je 110km daleko, ali kada ga je upoznao, video koliko me on voli, obozava, stiti i cuva, cak nam je dao zeleno svetlo da stanujemo zajedno kao studenti :) Hvala im na tome, ali mi smo poverenje zasluzili i opravdavamo ga svakodnevno :heart:
 

Back
Top