Milano,Bocconi

ciao...mislim da na bocconi-ju moraz znati italijanski jel su predavanja iskljucivo na IT....ako se nesto nije promenilo skoro. ja kad sam htela da apliciram za bocconi(u 96) nije bilo mogucnosti da se prate predavanja na engleskom pa sam otisla na drugi fax. ako te interesuje pisi jugogirl@hotmail.com
 
Cao,
Ej pa i ja sam tamo aplicirao. Poslao sam juce svoju aplikaciju!!!!!! Koja koincidencija!!! Pa treba da polozis TOEFL. Ja sam o polozio sa finim rezultatom (270-computer bazed). Odakle si inace i koji smer ces tamo da studiras, ja sam se prijavio na International Economy...
Daj da razmenimo iskustva o toj skoli. Sta znas o njoj, ja ne bas puno osim da je dobra i velike su mogucnosti za zaposlenje... Iz koje si gimnazije?
Pozdrav...
PISI
 
Cao,
Ej pa i ja sam tamo aplicirao. Poslao sam juce svoju aplikaciju!!!!!! Koja koincidencija!!! Pa treba da polozis TOEFL. Ja sam o polozio sa finim rezultatom (270-computer bazed). Odakle si inace i koji smer ces tamo da studiras, ja sam se prijavio na International Economy...
Daj da razmenimo iskustva o toj skoli. Sta znas o njoj, ja ne bas puno osim da je dobra i velike su mogucnosti za zaposlenje... Iz koje si gimnazije?
Pozdrav...
PISI

Eeej, vidim da si pre dosta godina postavio ovaj tekst, ali ako si primljen tada jel bi mogao da mi kazes nesto vise, kako ti se svidja, jesi dobio stipendiju, jel tesko, da li zivis u domu ili stanu...etc Hvalaaa :D
 

Back
Top