Skoplje: U sukobu policije i Roma u ovom gradu povredjeno 17 policajaca, Blic

Роми бране свој леб али да гаџаш полицију са камење од 5 кг то је веч претеризам.Иначе општо у Македонију је осуџен тај поступак македонске власти.Ипак је неко дозволио да та роба уџе на границе.

Karlos je malo pojasnio sta se desilo.

Ipak neprimerno je da se specijalci u punoj ratnoj opremi pojave na pijaci.

Za to mora da postoji neki veoma jak razlog sto se iz vesti ne moze sagledati, a ako tog razloga nema onda takva reakcija policije sigurno nije primerena.
 
Karlos je malo pojasnio sta se desilo.

Ipak neprimerno je da se specijalci u punoj ratnoj opremi pojave na pijaci.

Za to mora da postoji neki veoma jak razlog sto se iz vesti ne moze sagledati, a ako tog razloga nema onda takva reakcija policije sigurno nije primerena.

Слушај пријатељу ми Балканци смо неке ствари погрешно сватили.Реч демократија не значи да можемо свашта да радимо.Вакве призоре гледамо и у далеко поразвијених демократијама.Као пример чу ти посочити Грчку.Но да се вратимо на Шутку.Као што рекох овај чин је осуџен од овдашњу јавност.Крив је онај ко је послао те специјалце.И увек је исто.Страда мала риба.Роми су добили подршку од јавности али шта то вреди?Ту робу је унео неко вечи.Далеко мочнији али......
 
Pa za crnu goru je velesila,a da ce najebati to oce :hahaha:

Uostalom meni je samo bitno da priznajes da je izdaja.

Priznajes da cg kuchkica i to mi se svidja,pomak :D

Ja nijesam spominjao Crnu Goru, nego Makedoniju :mrgreen:
Uostalom, termin izdaja sam koristio zbog toga što ga je korisnik pomenuo, pa se ja nadovezao na to, a izdaja sigurno nije termin kojim bih ja okarakterisao poteze naših vlada.
A vidim, evo svi najebasmo, počevši od Slovenije, pa nadalje...:hahaha::hahaha:
Ko se odvojio od Srbije, može samo da mu bude bolje :mrgreen:
 
Zike,da nisi vaspitavan dezerterskom ideologijom od prandjeda do oca znao bi da je izdaja slabog saveznika jos veca izdaja a da "izdaja" jakog saveznika nije izdaja no poslushnost;)

Tako ces verovatno i majku rodjenu mlatnuti necim po glavi da je dotuces ne bi li se u sto ranijoj mladosti dokopao nasledstva......."pa sta jaku li sam kevu dokrajcio":sve sa ovim......:hahaha:

Dakle nadji tamo nekog casnog Srbina da ti objasni nesto o izdaji,"cojstvu i junashtvu"

:mrgreen:

A vidim, evo svi najebasmo, počevši od Slovenije, pa nadalje...:hahaha::hahaha:
Ko se odvojio od Srbije, može samo da mu bude bolje
:mrgreen:

Ti to cg poredis sa Slovenijom:dontunderstand:

Vidim kako ste se svi usrecili:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ja nijesam spominjao Crnu Goru, nego Makedoniju :mrgreen:
Uostalom, termin izdaja sam koristio zbog toga što ga je korisnik pomenuo, pa se ja nadovezao na to, a izdaja sigurno nije termin kojim bih ja okarakterisao poteze naših vlada.
A vidim, evo svi najebasmo, počevši od Slovenije, pa nadalje...:hahaha::hahaha:
Ko se odvojio od Srbije, može samo da mu bude bolje :mrgreen:

ко о чему, ***** о поштењу:hahaha:
 
Podrška Romima u borbi protiv fašističkog režima u Makedoniji!!!
PRAVDA ZA ROME!
:mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas:

ma jok bice Pravda za Urosa :hahaha: :hahaha: :hahaha:

hro-stadion.jpg


ciganin podrzava ciganina :mrgreen::hahaha:
 
Zike,da nisi vaspitavan dezerterskom ideologijom od prandjeda do oca znao bi da je izdaja slabog saveznika jos veca izdaja a da "izdaja" jakog saveznika nije izdaja no poslushnost;)

Tako ces verovatno i majku rodjenu mlatnuti necim po glavi da je dotuces ne bi li se u sto ranijoj mladosti dokopao nasledstva......."pa sta jaku li sam kevu dokrajcio":sve sa ovim......:hahaha:

Dakle nadji tamo nekog casnog Srbina da ti objasni nesto o izdaji,"cojstvu i junashtvu"

:mrgreen:

Samo je problem što se ne radi o izdaji, ni jakog ni slabog saveznika :mrgreen:
Što se tiče ovog komentara o nasljedstvu, ja sam totalno nezavistan od roditelja, a imovine imam i više nego što mi treba.
Jel o onome čojstvu i junaštvu što je napisao onaj naš Kuč?? A znaš li što su bili Kuči?
 
Pa nekad ste isto govorili i za Sloveniju :hahaha:

Jeste i?:D

Vi ste Slovenija?Ili Hrvatska?Ili Baznija?Ili Makedonija?

I svi imate veci standard nego SFRJ,tako?

Cuti bre tu,nemate leba da jedete i pricate o nekom boljem vremenu :roll:

Armiju i ostale stvari necu ni da zamisljam:roll:

Samo je problem što se ne radi o izdaji, ni jakog ni slabog saveznika :mrgreen:
Što se tiče ovog komentara o nasljedstvu, ja sam totalno nezavistan od roditelja, a imovine imam i više nego što mi treba.
Jel o onome čojstvu i junaštvu što je napisao onaj naš Kuč?? A znaš li što su bili Kuči?

Jok,radi se o shisarkama,daj ne budali.
 
Jeste i?:D

Vi ste Slovenija?Ili Hrvatska?Ili Baznija?Ili Makedonija?

I svi imate veci standard nego SFRJ,tako?

Cuti bre tu,nemate leba da jedete i pricate o nekom boljem vremenu :roll:

Armiju i ostale stvari necu ni da zamisljam:roll:



Jok,radi se o shisarkama,daj ne budali.

Армију немој ни спомињати.Па видели смо данас колико нам армије вреду.Ствар решава нека друга армија.И неки други који командују са позадине.
 

Back
Top