Kad je svaka zena neverna?

To sto si ti doziveo nema nikakve veze sa onime sto je Desanka pisala. To je samo dokaz da zena moze da deluje onako kakva u stvari nije, nista vise. Ili, da su se mnogo lozile na tebe. Ili, da si mnogo dobar frajer. Ili, da im je naprosto bilo dosadno. Ili, da nisu imale dugo sex sa partnerom. Ili, da im je samopouzdanje bilo poljuljano, pa su htele nekoga da zavedu. Ili...da nastavim? :)

Zena je u pravu Blaybinger.
 
što zgodnija i lepša---to nevernija
po stepenu neverstva meri se njena sposobnost zavođenja

Muskarci se cesto plase da pridju lepim zenama. " Out of my league" razmisljanje dovodi do toga da su cesto najruzniji muskarci sa najlepsim zenama.

Vudi Allen, Bata Paskaljevic, Era Ojdanic..cula sam i za onog Velju sto vodi emisiju "Duhovnici" na Studiju B..svi oni su vazili ili vaze za velike svalere, a ne bi im uzeo orah iz ruke. Ali, se ne plase lepih zena..imaju zvaku i hrabrost

Tako da ne verujem da su najlepse najnevernije,jer ih se muskarci bas-bas boje.
 
Ako hoces da budes srecan jedan dan - napi se.
Ako hoces da budes srecan mesec dana - ozeni se.
Ako hoces da budes srecan celog zivota - gaji cvece.

:bye:
Ne nego sve treba gledati kao ŠALU.Nekad je neslana nekad je čak i tebi smešna,ali na kraju se uvek nekako nasmeješ onom što te je mučilo,svom nerviranju zbog tamo nekog ko ti je mnogo dalji nego što misliš i ima mnogo lošije mišljenje o tebi nego što se bojiš:neutral:Tako je danas,ne moš se skoro na nikoga osloniti osim na sebe,a prijateljstva,ljubavi osim onih par pravih su ''virtuelna'',gde jedna strana uvek to smatra ''šemom'' a druga vezom:lol:
 
z:dm4::kpozdrav:
Muskarci se cesto plase da pridju lepim zenama. " Out of my league" razmisljanje dovodi do toga da su cesto najruzniji muskarci sa najlepsim zenama.

Vudi Allen, Bata Paskaljevic, Era Ojdanic..cula sam i za onog Velju sto vodi emisiju "Duhovnici" na Studiju B..svi oni su vazili ili vaze za velike svalere, a ne bi im uzeo orah iz ruke. Ali, se ne plase lepih zena..imaju zvaku i hrabrost

Tako da ne verujem da su najlepse najnevernije,jer ih se muskarci bas-bas boje.


Ovo je potpuno tacno.Ganjao sam iskljucivo extra ribe,retko je bilo uzalud.Jesam bio frajer kao mlad covek,mada...i sad nisam za bacanje,koristim steceno iskustvo.:gace:
Bona.:))
 
Poslednja izmena:

Back
Top