Kad je svaka zena neverna?

Kada se poklope samo dva uslova:


1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)

2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.


Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:

"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."
Procitala sam sve od pocetka i mislila da odgovorim ovom PAMETNOM coveku, ali me mrzi da citiram svaku glupost koju je izgovorio:dash:!I ne spominji Desanku u TOM kontekstu!!!!Neces je ti sa svojim stavovima NIKADA shvatiti !!!!
 
Kada se poklope samo dva uslova:


1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)

2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.


Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:

"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."

Kada voli mushko pred sobom? Naravno, a kada voli shto nema samo je kao
i svaki obichan chovek i njegova desna kvrgava ruka ne zakucana josh o krst.

Will Budic'
 
Mirko 212 misli da zna mnogo o ženama jer je povaljao one koje su nevjerne. Koliko samo
griješiš! No, zašto bih ja tebi trebala govoriti da su muškarci pokvarena roba u braku, koji
varaju gdje stignu, za prevaru uvijek treba dvoje...
 
Kada se poklope samo dva uslova:


1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)

2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.


Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:

"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."

Potrebno je mnogo vise uslova, a najvazniji je da nije zadovoljna. Desanka Maksimovic je samo jedna od zena i ne moze da bude dokaz, a i stih je pogresno protumacen..:)
 
Poslednja izmena:
E... Teme je pre Hrista ali evo sad... Ocajne domacice, Sex i Grad, FACEBOOK i ostale SOCIjALe, MTV kompletna programska sema PON - NED (ima jos kanala E!, FOX life & crime i sta ja znam), saveti svakorazni, radijacija (mislim jos ko zna sta???), doprinelo je da danasnje devojcice, devojke pa i zene sazrevaju ranije, kapiraju prave vrednosti DANASNJEG ZIVOTA jer kako rece neki tamo raper "srecu kupujem na gram", slusaju nekakve estrade, nema tu vise cale keva od kuce vaspitanje i tako to, vec sisa na fejs giv a lil bejs. Imao sam kratke veze i vezice i jednu ozbiljnu od godinu i polutak i videvsi sta mi sleduje (pored mora molim te, volim te, secem vene ne moze bez mene) otisao sam iako sam je voleo do koske ostavivsi je da ceka nekog bogatijeg, lepseg, umnijeg itd. Skraticu pricu... "88 sam i stvarno respect za starije ali mislim da je moderna zena modifikovani izraz za danasnju kurvu, stoga sve zene su moderne jer nece valjda dozvoliti da ne budu kao Cloe i Kim, i nailazice se na more toga e ti si nezreo, seres, nisi u pravu ja svog decka i mog muza i mog verenika volim najvise na svetu, napravio si gramaticku gresku itd. Postavljanjem ovakvih tema na netu nece doprineti tome da daju iskrem odg, cuj iskren, jer ne da su neverne vec i sve vise lazu. Postoji stara muskarac kurcem zena srcem. Sve su neverne, 300 puta vece stoke od nas i lazu za medalju. To je cista istina i buducnost nece biti drugugugujacija. Ja zenu ne trazim kad samo pomislim na brak i zajednicu sa modernom jos i decu da mi rodi pa da me zarobi auuuuuuuuuuu....
 

Back
Top