Kad je svaka zena neverna?

Kada se poklope samo dva uslova:
1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)
2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.
Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:
"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."

Pa naravno da ženama kao i muškarcima dune da bi nekad promenile partnera... dal' iz radoznalosti, izazova, dosade, nezadovoljstva... diskutabilno je...
Ali isto tako, osobe koje poseduju neke moralne norme, i znaju šta treba a šta ne uraditi... neće počiniti taj blud...

Prosto ko pasulj...;)
 
Pa naravno da ženama kao i muškarcima dune da bi nekad promenile partnera... dal' iz radoznalosti, izazova, dosade, nezadovoljstva... diskutabilno je...
Ali isto tako, osobe koje poseduju neke moralne norme, i znaju šta treba a šta ne uraditi... neće počiniti taj blud...

Prosto ko pasulj...;)

Moralne norme je smislio covek i one nikad nisu iznad prirodnih zakona...

Moral je volja vladajuce klase pretocena u nepisane norme ponasanja.

Covek nastoji da se drzi morala i uzdrzava se od svoje prirode, ali ne uvek i ne stalno.

Ako se uslovi poklope - nikakav moral nece zadrzati pojedninca da se pokaze u pravom svetlu svoje prirode...

Jedan brutalni primer: sve se susdrzavamo da ubijemo nekoga koga mrzimo jer to nije moralno i nosi sa sobom potencijalno tesku cenu u vidu dugogodisnjeg lisavanja slobode...

Ali u momentu ratova, krize morala ili prirodnih katastrofa, i najveci intelektualci se pretvaraju u zveri koje su spremne na najgrozniji zlocin...Samo treba da se poklope uslovi i da ono prirodno, iskonsko i zivotinjsko, sto svi nosimo negde duboko u sebi, odjednom izbije na povrsinu u punom sjaju i potisne sve sto su nam vaspitanjem, verom i moralom godinama usadjivali...
 
Kada se poklope samo dva uslova:


1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)

2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.


Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:

"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."

Žena vara kada hoće da vara,kao i muškarac..sve druge okolnosti su nebitne,zašto,zbog čega...Ljudi varaju,jer prosto hoće da varaju..kao i alkoholičari,koji hoće da piju...piju,jer to vole,kao i ovi šro varaju...varaju,jer očigledno vole da varaju..nema tu neke filozofije,ja mislim.Ili si takav mentalni sklop koji je sklon varanju,ili nisi.:)
 
Žena vara kada hoće da vara,kao i muškarac..sve druge okolnosti su nebitne,zašto,zbog čega...Ljudi varaju,jer prosto hoće da varaju..kao i alkoholičari,koji hoće da piju...piju,jer to vole,kao i ovi šro varaju...varaju,jer očigledno vole da varaju..nema tu neke filozofije,ja mislim.Ili si takav mentalni sklop koji je sklon varanju,ili nisi.:)

Tako je Sunasce moje....

Interesantno je da prevara nije bas vezana sa ljubavlju.

Neki misle da samo muskarci varaju bez ljubavi, radi trenutnih zadovoljstava, a zene varaju jer su zaljubljene ili vole drugu osobu...

Medjutim, ja mislim da ovo nije tacno: i zene varaju iz cistog zadovoljstva, ne mora ljubav da bude prisutna.

Mogu i da vole svog muza i da ga prevare.

Malo gimnastike van kuce, s vremena na vreme, cak moze da bude pozitivno za brak.
 
Tako je Sunasce moje....

Interesantno je da prevara nije bas vezana sa ljubavlju.

Neki misle da samo muskarci varaju bez ljubavi, radi trenutnih zadovoljstava, a zene varaju jer su zaljubljene ili vole drugu osobu...

Medjutim, ja mislim da ovo nije tacno: i zene varaju iz cistog zadovoljstva, ne mora ljubav da bude prisutna.

Mogu i da vole svog muza i da ga prevare.

Malo gimnastike van kuce, s vremena na vreme, cak moze da bude pozitivno za brak.

Apsolutno se slazem. kazem ja da umes ti bolje :D:D:D

:ok::lol::lol::lol:
 
Narocito su opasna mesta: automobil, lift, kancelarija, vikendica, voz (osobito nocu)....

Otprilike tako nešto;)

Jedino kad joj se ukaze prilika,inace nije.:))

Ovaj je puqo qo zvechqa.Trebalo bi da se ozzeni josh 4 puta da nauchi neshto i istrese taj qesh qoji stisqa.

Naj naj ...
Debele i brkate ? :)
ma furunašice su najvernije!
možda neki sajber-seksizj tu i tamo al' niko nija saveshen :mrgreen:

Postoje zhene a postoje i zhene. No wat im sayin.


Ijaooooooooooooooo kakva se ovde ekipa skupila :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Pitanje se odnosi na uzrok koji bi izazvao da svaka ili velika vecina zena bude neverna. Postoji mnogo faktora tako da je nemoguce izmisliti sablon koji bi uzrocio neveru. Nacine prevare i posledice mozemo staviti u sablon, ali to ovde nije pitanje.Uostalom, kao i sva pitanja u jednoj vezi stvar su odnosa uslovno receno partnera
 
Poslednja izmena:
Blajb
Ne znam za sve zene, ali ako je tako ja sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo :mrgreen:
Nikada, citaj nikada nisam prevarila.
Da nisam jednom, upss 2 puta pomislila na to - jesam.
Razlog, nisam se dugo pre toga osecala voljenom, bila sam zapostavljena, itd....
A onda sam lepo razmislila, otvoreno popricala, rekla sta mi je na srcu.....
I lepo covek obecao da ce se stvari promeniti.
Da li su se promenile , drugom prilikom ;)
 
Neeeeee....draga....

To je ZIVA ISTINA....

Vrlo lepo recena.

Imao sam prilike da u zivotu "maznem zene" kada je bila prava prilika i to one za koje bi svi njihovi poznanici i prijatelji dali obe ruke u vatru da nikada ne bi prevarile svoje muzeve.....:sad2:

Definicija egocentrika po Vukajliji:

Vrlo, vrlo težak tip sa nenormalno jakom gravitacionom silom svoje ličnosti. Pored njega svi gube na specifičnoj težini. Što god krene od egocentrika, višestruko mu se vrati. Od običnih stvori najveće probleme ili najveće uspehe uz kuknjavu ili vatromet, sve najbolje zna i naravno njegove su najbolje – ribe. Doduše, pored njega su male, skoro da se i ne vide, ali funkcionalne- ko slim mobilni.
:mrgreen:
 

Back
Top