Kad je svaka zena neverna?

Kada se poklope samo dva uslova:


1. Kada postoji u blizini osoba koja zenu privlaci (makar i samo malo!)

2. Kada je zena sigurna da za njeno neverstvo niko nikada nece saznati.


Desanka Maksimovic je TO ISTO, samo fino izrekla u pesmi:

"Ne ostavljaj me nikada samu kad neko svira...."


potpuno netacno.
barem u mom slucaju.
da bih bila neverna potreban je samo jedan uslov - da sam izgubila konekciju sa partnerom sa kojim sam u vezi.
 
potpuno netacno.
barem u mom slucaju.
da bih bila neverna potreban je samo jedan uslov - da sam izgubila konekciju sa partnerom sa kojim sam u vezi.


OPOMENA

Čuj, reći ću ti svoju tajnu:
ne ostavljaj me nikad samu
kad neko svira.

Mogu mi se učiniti
duboke i meke
oči neke
sasvim obične.

Može mi se učiniti
da tonem u zvuke
pa ću ruke
svakom pružiti.

Može mi se učiniti
lepo i lako
voleti kratko
za jedan dan.....


Draga Dive, ovo je pisala zena, a ne muskarac...:roll:
 
Kad je nezadovolj(e)na. Prosto.

A ne, ne radi se tu o nezadovoljstvu, tu se radi o necem mnogo dubljem, tako reci iskonskijem...

Covek NIJE MONOGAMNO BICE po svojoj prirodi i s vremena na vreme treba PROMENE.

U braku je samo iz klasnih razloga.

I muskarci i zene i kada su najzadovoljniji po nekada zazele promenu jer to im je zapisano u genima.

A brak nije.
 
OPOMENA

Čuj, reći ću ti svoju tajnu:
ne ostavljaj me nikad samu
kad neko svira.

Mogu mi se učiniti
duboke i meke
oči neke
sasvim obične.

Može mi se učiniti
da tonem u zvuke
pa ću ruke
svakom pružiti.

Može mi se učiniti
lepo i lako
voleti kratko
za jedan dan.....


Draga Dive, ovo je pisala zena, a ne muskarac...:roll:

Ovo je pisala zena, MOZDA iz vecite zenske potrebe da voljenog muskarca ucini ljubomornim, da mu "dosapne" kako lako moze da je izgubi, da ga natera da je zagrli cvrsce :)
 
Ovo je pisala zena, MOZDA iz vecite zenske potrebe da voljenog muskarca ucini ljubomornim, da mu "dosapne" kako lako moze da je izgubi, da ga natera da je zagrli cvrsce :)

Neeeeee....draga....

To je ZIVA ISTINA....

Vrlo lepo recena.

Imao sam prilike da u zivotu "maznem zene" kada je bila prava prilika i to one za koje bi svi njihovi poznanici i prijatelji dali obe ruke u vatru da nikada ne bi prevarile svoje muzeve.....:sad2:
 
Neeeeee....draga....

To je ZIVA ISTINA....

Vrlo lepo recena.

Imao sam prilike da u zivotu "maznem zene" kada je bila prava prilika i to one za koje bi svi njihovi poznanici i prijatelji dali obe ruke u vatru da nikada ne bi prevarile svoje muzeve.....:sad2:

To sto si ti doziveo nema nikakve veze sa onime sto je Desanka pisala. To je samo dokaz da zena moze da deluje onako kakva u stvari nije, nista vise. Ili, da su se mnogo lozile na tebe. Ili, da si mnogo dobar frajer. Ili, da im je naprosto bilo dosadno. Ili, da nisu imale dugo sex sa partnerom. Ili, da im je samopouzdanje bilo poljuljano, pa su htele nekoga da zavedu. Ili...da nastavim? :)
 
To sto si ti doziveo nema nikakve veze sa onime sto je Desanka pisala. To je samo dokaz da zena moze da deluje onako kakva u stvari nije, nista vise. Ili, da su se mnogo lozile na tebe. Ili, da si mnogo dobar frajer. Ili, da im je naprosto bilo dosadno. Ili, da nisu imale dugo sex sa partnerom. Ili, da im je samopouzdanje bilo poljuljano, pa su htele nekoga da zavedu. Ili...da nastavim? :)

Nista od svega toga.

Jednostavno sam znao da svakoj zeni posle par godina muz - dosadi i da u svakom braku ipak monotonija preovlada. (Vecina ih to ne priznaje, ali ja znam da je tako)

Malo bi da promenu, bar na momenat, pa sam to koristio kad sam mogao.

Jedino sto sam morao da napravim je bila strogo diskretna situacija.

Recept je jednostavan i vrlo efikasan..
 
OPOMENA

Čuj, reći ću ti svoju tajnu:
ne ostavljaj me nikad samu
kad neko svira.

Mogu mi se učiniti
duboke i meke
oči neke
sasvim obične.

Može mi se učiniti
da tonem u zvuke
pa ću ruke
svakom pružiti.

Može mi se učiniti
lepo i lako
voleti kratko
za jedan dan.....


Draga Dive, ovo je pisala zena, a ne muskarac...:roll:

dargi Blajbingeru, naravno da su na tudjim ocima uvek trepavice duze..pogotovo ako se svako jutro budis pored krmeljivog partnera:mrgreen:
ali ja napisano citam na drugaciji nacin..ne ostavljaj me samu - ne tumacim bukvalo..pre bih rekla da je svom partneru porucila da se ne udaljava emotivno od nje.
 
Poslednja izmena:
Nista od svega toga.

Jednostavno sam znao da svakoj zeni posle par godina muz - dosadi i da u svakom braku ipak monotonija preovlada. (Vecina ih to ne priznaje, ali ja znam da je tako)

Malo bi da promenu, bar na momenat, pa sam to koristio kad sam mogao.

Jedino sto sam morao da napravim je bila strogo diskretna situacija.

Recept je jednostavan i vrlo efikasan..

Svako svakome dosadi nakon par zajednickih godina. To ipak ne znaci da ce prevariti, kao sto neko vara, a da nije proslo ni par meseci veze. Te zene su ocigledno htele da budu sa tobom, i to je jedini DOVOLJAN razlog.
 
Nista od svega toga.

Jednostavno sam znao da svakoj zeni posle par godina muz - dosadi i da u svakom braku ipak monotonija preovlada. (Vecina ih to ne priznaje, ali ja znam da je tako)

Malo bi da promenu, bar na momenat, pa sam to koristio kad sam mogao.

Jedino sto sam morao da napravim je bila strogo diskretna situacija.

Recept je jednostavan i vrlo efikasan..
Svaka zena je takva,tvoja i moja takodje.A i mi smo takvi samo se foliramo malo.

:bye:.
 
Svaka zena je takva,tvoja i moja takodje.A i mi smo takvi samo se foliramo malo.

:bye:.
43802.jpg
 
Nista od svega toga.

Jednostavno sam znao da svakoj zeni posle par godina muz - dosadi i da u svakom braku ipak monotonija preovlada. (Vecina ih to ne priznaje, ali ja znam da je tako)

Malo bi da promenu, bar na momenat, pa sam to koristio kad sam mogao.

Jedino sto sam morao da napravim je bila strogo diskretna situacija.

Recept je jednostavan i vrlo efikasan..

A kako si ti to znao? :think:
Jel ti to vrebas udate zemske,koje su par godina u braku,pa se pojavis da malo
osvezis monotoniju ili sta?
Mislim,da ne shvatis pogresno,ali generalizacija stvari u bilo kom
segmentu je vrlo ogranicen stav,ili blaze receno nezreo i zelen.
Da je danas potpuno poremecen sistem vrednosti,to je tacno,
ali fraza "sve ste i svi su isti" deluje prilicno ofucano,i vise je znak
sopstvenog nezadovoljstva i prebacivanja lopte tj krivice na drugog.
PS.Nista licno,ali nismo sve "iste" ,niti ste vi svi "isti" :bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top