Tadić za zajedničke sednice vlada Srbije i Hrvatske

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Predsednik Srbije Boris Tadić je u susretu sa hrvatskim predsednikom Ivom Josipovićem u Bačkom Monoštoru predložio da vlade dve države dogovore praksu redovnog održavanja zajedničkih sednica. Ukazujući da su dobri odnosi dve države od presudne važnosti za stabilnost i prosperitet celog regiona, Tadić je naglasio da bi tešnja saradnja institucija Srbije i Hrvatske svim susednim narodima i državama jasno pokazala da region ima zajedničku budućnost u Evropskoj Uniji. Ako naše dve zemlje smognu snage da gledaju na probleme prošlosti na način koji je sasvim drugačiji od tradicionalnog, to će pokazati njihovu iskrenu zrelost i spremnost da preuzmu odgovornost u novom vremenu, kako bi projektovale budućnost celog regiona - naglasio je predsednik Tadić.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=58088&Itemid=26

Рађа ли се нови,највећи илити син у ПМ?
 
Или је пијан или је дрогиран - ...

Ma u zadnje vreme slabo je u BG pa nije primio dozu


v2tp4w.jpg
 
Ma neka gledaju kako im narod zivi, aj' sto je besparica, nego sto vise ni jednu licnu kartu ne mozes da izvadis kako treba, .ebale ih njihove taxe, procedure, cekanje i glupost policijska!:evil:

Ništa mi ne pričaj sestro slatka, ovde treba doći u tri sata noću da bi se možda, naglašavam možda! dobio famozni broj.
Pojedini pokrenuli biznis- naplaćuju čekanje u redu:dash:
 
Ебига,демокрација:mrgreen:

Ma kakva demokraCija, skroz sam se razocarala u Dacica!!!
:evil::evil::evil:

Ništa mi ne pričaj sestro slatka, ovde treba doći u tri sata noću da bi se možda, naglašavam možda! dobio famozni broj.
Pojedini pokrenuli biznis- naplaćuju čekanje u redu:dash:

OFF:

Ma i ovde...treba da dodjes u 4 popodne sa svim dokumentima da ti ZAKAZU za sutra dA IH PREDAS, ALI SAMO POD USLOVOM da tog dana ne bude mnogo ljudi, tj. da se ne ispuni "kvota".:evil::evil::evil:

A da ne pricam sto im uopste ne treba slika 9slikaju te tamo) ali traze sliku, a ovi po foto - radnjama naplacuju u kompletu po 6, ejjj, 6, pa ja se jedva odlucila da se slikam zbog L.K., a oni mi uturaju 6!!! Sta ce mi 6 treba mi jedna i to naplacuju 300 dinara???:evil::evil::evil::eek::eek::eek:

Stoka monopolisticka!
 

Back
Top