da ili ne

jesu ili nisu

  • jesu

  • nisu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vjerovatno da ih ima,nisam o tome razmišljala.Primjetno je da je tako privlačno biti "moralna vertikla" ovdje na Forumu i to mi nije najjasnije,ne vidim nikakav razlog za to.
 
Nisu, al primetila sam da se ovde nekad daje tacan odgovor na pitanje, a ne svoje misljenje.
Ono kao u testu, znas koji odgovor nosi najvise poena, onaj najispravniji najmoralniji i tako to, pa njega biras..
Mada kad razmislim bolje to i jeste ok, ako izuzmemo zajjebanciju ako neko ovde postavi pitanje i zelis da mu pomognes bolje da kazes sta je najbolje i najmoralnije uraditi nego da kazes sta bi ti uradio/la..
 
jesu li zene mahom lazni moralisti... :hahaha:

Da. jesu nažalost....i muka mi je od toga...i muka mi je što fp pokušava nešto da uradi, ali ne može i sve dok se ne rešimo tog lažnog morala i imidža nevine curice nećemo uraditi ništa...a i ne treba....nekad stvarno počnem da sumnjam u inteligenciju pojedinih pripadnica ženskog roda...na kraju krajeva ako ne na inteligenciju onda na sve što njih čini ženama.
 
vjerovatno da ih ima,nisam o tome razmišljala.Primjetno je da je tako privlačno biti "moralna vertikla" ovdje na Forumu i to mi nije najjasnije,ne vidim nikakav razlog za to.

hey to su neverovatno stvari , izgleda da je to onaj tas koji dovodi u ravnotezzu situaciju gde su svi muskarci vejiki ebachi na forumu.... e sad sta je bolje... predstaviti se kao lazni moralista ili kao veliki bachje :roll: (nije diskriminacija jer bi u tom slucaju ovaj odgovor na temu "jesu" bila istina)
...mislim da je ovo drugo za svaku kritiku :rumenko:
 
hey to su neverovatno stvari , izgleda da je to onaj tas koji dovodi u ravnotezzu situaciju gde su svi muskarci vejiki ebachi na forumu.... e sad sta je bolje... predstaviti se kao lazni moralista ili kao veliki bachje :roll: (nije diskriminacija jer bi u tom slucaju ovaj odgovor na temu "jesu" bila istina)
...mislim da je ovo drugo za svaku kritiku :rumenko:

A zašto se ljudi jednostavno ne bi predstavljali onakvima kakvi jesu...
 
moralista, pa valjda jesam, a kritiku dobijam sto nisam lazna, juce mi jedna koleZa rece da sam komplikovana sto ebem uvek samo po jednog :D...missim, ako zena vec treba da se bude moralista za vas muske je bolje da je lazna....od ovih odistinskih bas i nemate neke ebachke koristi....:D
 
moralista, pa valjda jesam, a kritiku dobijam sto nisam lazna, juce mi jedna koleZa rece da sam komplikovana sto ebem uvek samo po jednog :D...missim, ako zena vec treba da se bude moralista za vas muske je bolje da je lazna....od ovih odistinskih bas i nemate neke ebachke koristi....:D

ti nisi u stanju da izadjes na kraj ni sa jednim penisom a kamoli sa dva :mrgreen:
...ovo drugo nije vredno komentara :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top