honorarni poslovi

Catgirl

Zainteresovan član
Poruka
193
Ej, cao svima!
Zanima me da li neko zna za neki posao koji bi odgovara studentu sa gomilom obaveza.Hocu reci da li neko zna za neki honorarni posao-ozbiljan naravno, jer moje buduce studije zavise od toga.Moracu sama da se izdrzavam a nema vremena za puno radno vreme, tako da mi treba vasa pomoc.Ja vec radi neke multilevl seme ali me to vec umara, a zarada je slaba bez mnogo truda.
Mnogo bi mi znacila svaka informacija zato unapred HVALA! :lol:
 
Napisi mi sta sve znas da radis?
Sta bi volela da radis?
Iz kog si mesta?
I koliko si spremna dnevno da radis?
I koju platu ocekujes?

Posto radim kao direktor u uspesnoj firmi mozda ti nesto nadjem na odredjeno ili preko studenskog.
Na koji fakultet ides?

Pisi,vredi pokusati!
 
interesuje me, da li postoji neki honorarni posao, od kog bi student mogao da napravi neki novac, a da pritom ne zapostavi studije? Letos sam u Kanadi krecio, radio na gradilistu, sa mermernim kuhinjama i kupatilima, i zaradio sam poprilicno dobro. Medjutim, do sada je sve otislo. Interesuje me da li postoji tako neki posao, jer mi je mrsko da trazim svojima pare za materijal na faksu, da se vidim sa devojcicom....?
Hvala za bilo kakvu informaciju!
 
Re: Honorarni poslovi

--------------------------------------------------------------------------------

Plakete mozes da lepis za LDP sve je ekstra placeno.
Svako vece pravimo zuraje i ekstra se provodimo

Bez uvrede, ali za LDP ne bih lepio plakate da me placaju 3000 evra mesecno.... Pre cu da radim na gradilistu, barem cu ciniti nesto ispravno. I to na srpskom gradilistu. Hvala u svakom slucaju!
koje promocije mogu muskarci da rade?
 
Re: Honorarni poslovi

--------------------------------------------------------------------------------

Plakete mozes da lepis za LDP sve je ekstra placeno.
Svako vece pravimo zuraje i ekstra se provodimo

Bez uvrede, ali za LDP ne bih lepio plakate da me placaju 3000 evra mesecno.... Pre cu da radim na gradilistu, barem cu ciniti nesto ispravno. I to na srpskom gradilistu. Hvala u svakom slucaju!
koje promocije mogu muskarci da rade?
8-)8-)8-)
 
Pa ti bi se prodao i Hašimu Tačiju, da dodje ovde da pravi kampanju....

BLJAK !

P.S. Uostalom, verovatno MORAŠ popiti 24 Red Bula svako veče, da UMIRIŠ SAVEST......

Zar nema neka max dnevna doza, tipa 2,3 komada??? Mozda pocinje da utice?

Ajdete bre, decko hoce da pomogne, ponudi posao, a vi ga napadnete. Kome je frka i ko hoce da radi taj ne bira mnogo. A ovo za H. Tacija je preterivanje. Ostavite decka na miru, on bar radi nesto, verovao u to ili ne on dobija pare a ne radi nista strasno
 

Back
Top