Latinoamerichka

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Umoran forumash se dovukao u svoj topli dom, namshten po njegovom momachkom ukusu...
Previshe je mrzovoljan da bi jeo.
Upalio je tv.
Ugasio ga.
Pogledao kroz prozor.
Osmehnuo se nezno na svog cetvorotockasha.
(malo mu se i digao)
Pogledao je u laptop.
(josh malo mu se podigao)

otvorio je svoj omiljeni pdf LJIS

4 obavestenja....
1 privatna poruka posetilaca...

siroko se osmehnuo...



vi nastavite, a ja cu se vratim posle ....

:heart:
 
stize pp forumasice, ciju je siku video na forumu pre par dana i pomislio da nije losa, mozda da ima malo punija usta zbog onog utiska o dobroj pusacici al nema veze ima dobro dupe to je najbitnija zenska "osobina"...elem gl cuda to je pp te forumasice....u kome kaze "ej izvini ako te smaram al rece da studiras pravo pa me interesuje koja si godina, znas i ja sam na tom faksu i treba mi jedna knjiga staro izdanje ne mogu nigde da je nadjem a treba mi za kolokvijum pa da te pitam da je nemas ti mozda?...jako mi je hitno a niko od kolega to nema ne znam vise sta da radim :("
on naravno u zaletu odgovara : "nemam pojma pogledacu pa bi mogli da se nadjemo na kafici da ti dam ako imam a ako nemam nema veze mogli bi opet na kaficu kao kolege da se upoznamo :zper: "

:lol:
 
stize pp forumasice, ciju je siku video na forumu pre par dana i pomislio da nije losa, mozda da ima malo punija usta zbog onog utiska o dobroj pusacici al nema veze ima dobro dupe to je najbitnija zenska "osobina"...elem gl cuda to je pp te forumasice....u kome kaze "ej izvini ako te smaram al rece da studiras pravo pa me interesuje koja si godina, znas i ja sam na tom faksu i treba mi jedna knjiga staro izdanje ne mogu nigde da je nadjem a treba mi za kolokvijum pa da te pitam da je nemas ti mozda?...jako mi je hitno a niko od kolega to nema ne znam vise sta da radim :("
on naravno u zaletu odgovara : "nemam pojma pogledacu pa bi mogli da se nadjemo na kafici da ti dam ako imam a ako nemam nema veze mogli bi opet na kaficu kao kolege da se upoznamo :zper: "

:lol:

a zajedničko učenje...? :per:
 
nedugo zatim, stize mu josh jedna poruka od "forumashice" sa potvrdnim odgovorom...i njenim brojem telefona...na shta mu se digao josh vishe...mislio je da ce eksplodirati...tako srecan odlazi u kupatilo da malo prosheta machora...misleci na susret s njom... :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Umoran forumash se dovukao u svoj topli dom, namshten po njegovom momachkom ukusu...
Previshe je mrzovoljan da bi jeo.
Upalio je tv.
Ugasio ga.
Pogledao kroz prozor.
Osmehnuo se nezno na svog cetvorotockasha.
(malo mu se i digao)
Pogledao je u laptop.
(josh malo mu se podigao)

otvorio je svoj omiljeni pdf LJIS

4 obavestenja....
1 privatna poruka posetilaca...

siroko se osmehnuo...



vi nastavite, a ja cu se vratim posle ....

:heart:

Da je serija američka pp bi bio od ultra hot zgodne forumašice koja je videla njegovu razgolićenu sliku na Slikama forumaša, pa očarana njegovim trbušnjacima, želi da ga pita u kojoj teretani vežba....

Pošto je serija latiniamerička pp je verovatno od vanbračne ćerke njegovog oca kojoj se takođe sviđaju njegove pločice na stomaku i htela bi da se vide, ali sexa biti neće...pošto su u srodstvu.....:roll:
 
Da je serija američka pp bi bio od ultra hot zgodne forumašice koja je videla njegovu razgolićenu sliku na Slikama forumaša, pa očarana njegovim trbušnjacima, želi da ga pita u kojoj teretani vežba....

Pošto je serija latiniamerička pp je verovatno od vanbračne ćerke njegovog oca kojoj se takođe sviđaju njegove pločice na stomaku i htela bi da se vide, ali sexa biti neće...pošto su u srodstvu.....:roll:

ako uzmemo englesku produkciju bice i sexa :zcepanje:
 
Da je serija američka pp bi bio od ultra hot zgodne forumašice koja je videla njegovu razgolićenu sliku na Slikama forumaša, pa očarana njegovim trbušnjacima, želi da ga pita u kojoj teretani vežba....

Pošto je serija latiniamerička pp je verovatno od vanbračne ćerke njegovog oca kojoj se takođe sviđaju njegove pločice na stomaku i htela bi da se vide, ali sexa biti neće...pošto su u srodstvu.....:roll:
:zper:

26136135864580281911317.jpg
 
nedugo zatim, stize mu josh jedna poruka od "forumashice" sa potvrdnim odgovorom...i njenim brojem telefona...na shta mu se digao josh vishe...mislio je da ce eksplodirati...tako srecan odlazi u kupatilo da malo prosheta machora...misleci da susret s njom... :hahaha:
Nas forumas je sad srecan,i on odgovara na pp,ali dolazi do dramaturgije:D
Javlja mu se bas sad i ona forumasica sa kojom je bio do skora na vezi,i on pocinje groznicavo da kuca,sad se vreme meri u sekundama.:sad2:
Boji se neceg,i to "nesto" ga sustize vec kroz par minuta"potrebno je da prodje 60 sekundi izmedju slanja dva pp-a:eek:
I krsta hebe,jel:whistling:
 

Back
Top