Top lista strasti

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Ovako izleda top lista sadrzaja na Krstarici :
1. Ljubav i seks (13611)
2. Religija (2605)
3. Tinejdžeri (2426)
4. Ženski kutak (1434)
5. Savremen muškarac (577)
6. Zdravlje (302)
7. Posao i novac (235)
8. Dom i porodica (133)

Ja to vidim ovako :
Ljubav i seks nas zanima najvise na svetu ;tinejdzere ,savremenog muskarca a bogami i savremenu zenu.
Za zdravlje se ne brinemo bas preterano , a sto se tice posla i novca ni tu ne brinemo posebno. Jagode i boca vina nam dovoljno :lol: :lol:
Dom i porodica nam i nisu neka briga jer sve se to manje vise ispoljava kroz isti "ljubav i Sex.
I na kraju Religija , e tu MOLIMO BOGA DA NAM OPROSTI SVE GRESNE MISLI I PONASANJA KOJA ISPOLJAVAMO U OVOJ NASOJ TOP LISTI.
:lol: Lepo smo mi to smislili zar ne :roll:
 
A shto mislis da je religija druga? ... Ljudi ovde napricaju razne bahanalije, pa neki moraju da skoknu do religije da ispovede svoje grehe :twisted:

Ja se za to ne brinem... Sredio sam Luciferu da nabavi mazut po niskoj ceni (bila neka frka, pakao se ohladio), pa mi je sve oprosteno :lol:

Poz.
 
Hej Stari, :shock: what a pleasant surprise :D !!!! A ima Boga verovatno... A sto se tice ove tvoje lestvice, dobro opazanje i zakljucak,... ajde sto tinejdzere najvise interesuje sex (pa i ljubav) ali sta je sa nama???? No, ne verujem da ce nas to poslati Luciferu... pa i da me posalje, ja ne zalim, volem sex vise no leba da jedem...
poz
 
kety:
Hej Stari, :shock: what a pleasant surprise :D !!!! A ima Boga verovatno... A sto se tice ove tvoje lestvice, dobro opazanje i zakljucak,... ajde sto tinejdzere najvise interesuje sex (pa i ljubav) ali sta je sa nama???? No, ne verujem da ce nas to poslati Luciferu... pa i da me posalje, ja ne zalim, volem sex vise no leba da jedem...
poz
He he , pa nismo ni za bacanje valjda :) ima jos da se trci i da se radi :)) samo od zrelog voca dobra rakijica. :roll: :lol:
 
zanimljiv uvodni post...

mislim da to nije toliko lista strasti, kako kaze tema... vise je to lista onoga u vezi sa cim se do sada najmanje govorilo i sta je odjednom postalo bum a ne tabu...

...pre je to top lista pitanja i odgovora u vezi sa onim o cemu najmanje znamo...

strast je i dalje najvise religija i mitologija... to su dve misterijei nepoznanice koje najvise skakljaju mozgove savremenih ljudi (muskaraca, zena, dece i vanzemaljaca)
 

Back
Top