Josipović: Nisam se ispričao

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/04/15/0898006.html?pos=n0

''Žalim što je moj govor pogrešno prenesen. Premda je međunarodna zajednica pohvalila moj govor, on nije ničija naredba, pa ni Europske unije, a stojim iza svake svoje riječi. To nije bila isprika, nego sam izrazio žaljenje zbog ratnih zbivanja'', rekao je Ivo Josipović studentima u Mostaru.

Hrvatski predsjednik dao je kratku izjavu i prilikom obilaska mostarskog Starog mosta te je istaknuo kako je njegov istup ''bio govor prijateljstva, govor spremnosti da se priznaju vlastite pogreške te da se otvori jedna bolja i kvalitetnija budućnost pred nadolazeće promjene''...
a taman ga svi počeli hvalit
 
'Hrvatska nikad nije dijelila BiH, nego je morala ući na njen teritorij da bi obranila svoj teritorij, a BiH se počelo dijeliti prijedlogom povjerenstva Vijeća Europe 1992.', komentirao je Hebrang Josipovićevu izjavu u Sarajevu.

Ето,ушли су у страну земљу да би бранили своју.:mrgreen:
А кад срби бране своје у својој земљи.........
 
Ovaj Hebrang sa ovom konstatacijom sa ulaskom na tudji teritorij radi odbrane svoje zemlje,samo je objasnio zasto nije pobedio na predsednickim izborima u Hrvatskoj,Politicki pacer,sovinista i lazni moralista.Sto se tice Josipovica nije definitivno osoba koja ce se jednog dana moci podiciti svojom politickom karijerom.Muzika kao preokupacija i pisanje tuzbi protiv suseda,to je ipak njegov neki limit i tu je trebao sebe da trazi i ispunjava.
 
Poslednja izmena:

Back
Top