Prijateljica sa kafom u ruci ili dobra torbacica?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako vi razvrstate zene sa kojima cete biti?

Znaci neke veze pocinju druzenjem a neke torbanjem. Koliko vidim vecina veza pocinje druzenjem. Ali ja to ne mogu, ako ja nju shvatim kao prijatlejicu, mogu je cak i istorbat ubuducnosti , ali nikad necu moci biti sa njom, jer ona mi je prijateljica, a tu samo po sebi nema nekih spektakularnih emocija.
 
startna greshka broj jedan: postati sa mnom prijatelj ako me zelish torbati :mrgreen:

na svoje prijatelje gledam k'o na bracu tako da....

a ionako iskrenost najvishe cijenim,fino reci shta zelish...pa cemo da razmotrimo situaciju :)
ushtedimo oboje vrijeme na taj nacin,zar ne?

wrong
ne treba nikada jasno pokazivati namere. Tako si najotvoreniji za raznorazne napade i manipulacije.
Treba pokazati sta zelis, ali ne bas skroz jasno i nedvosmisleno.
 
ah kako bi zivot bio lak, kad bi svi samo rekli sta hoce, eh? :D

bio bi puno jednostavniji....
ali ne vidim razlog zashto da ne kazesh direktno,ako vec znash da sam taj tip osobe,zashto bi i dalje slao neke signale i mucio se s tim...samo postoji mogucnost da te zagotivim k'o prijatelja....i onda prc...dzaba si gubio vrijeme...

ali ima i cura koje moraju da upoznaju prvo osobu pa tek onda neshto...
 
bio bi puno jednostavniji....
ali ne vidim razlog zashto da ne kazesh direktno,ako vec znash da sam taj tip osobe,zashto bi i dalje slao neke signale i mucio se s tim...samo postoji mogucnost da te zagotivim k'o prijatelja....i onda prc...dzaba si gubio vrijeme...

ali ima i cura koje moraju da upoznaju prvo osobu pa tek onda neshto...

pa vidi jeste, slazem se da je svaka cura za sebe.. Ali sve one vole manje vise isti pristup. Ako pridjes onako skroz direktno obicno ces ispasti svinja idiot, a i ona se nece osecati sigurno bas, i najverovatnije ce ti okrenuti ledja samo- to je barem po nekom mom posmatranju, iako nikada nisam praktikovao ovo. Ali ako pridjes malo manje napadno, onda postoji veca sansa.
A mislim da je u prirodi coveka, da pokusava da nekako zayebe drugoga, tako da tu spadaju i devojke, a ako im odmah otkrijes, i nedvosmisleno otkriejs svoje karte, u principu rizikujes da te izigra- opet neka moja observacija.
Isto tako i kada devojka otkrije odmah svoje karte, obicno bude ismejana :D. Ne znam zasto je to tako, ja sam generalno protiv toga, ali sam primetio da je to neko zlatno pravilo. Ko se otkrije- biva ismevan :D
 
Kako vi razvrstate zene sa kojima cete biti?

Znaci neke veze pocinju druzenjem a neke torbanjem. Koliko vidim vecina veza pocinje druzenjem. Ali ja to ne mogu, ako ja nju shvatim kao prijatlejicu, mogu je cak i istorbat ubuducnosti , ali nikad necu moci biti sa njom, jer ona mi je prijateljica, a tu samo po sebi nema nekih spektakularnih emocija.

slabo ja razvrstavam, sve ja to na gomilu :D
 
direktno nije isto shto i nekulturno...

ja sam rekla i stojim iza toga...da kad mi pridje lik i kaze "daj pi*ke znam da imash" da ce dobiti pivo od mene za foru :mrgreen:
ostalo nece,jer sam je l' te zauzeta....

e sad inace,meni ne treba neko ko ce mi reci a jesi ti meni super,ajmo piti kafe,pivo ovo ono,cisto druzenje....pa ga ja zagotivim,i onda napravi neki mutavi ulet...ma mrsh...

em shto se ne bih nastavila druziti,em shto nije dobio pi*ke...samo je vrijeme izgubio...

a da je rekao svidjash mi se,si za neko pivo da se nadjemo ponekad...pa ja onda znam o cemu je rijec...to vec moze....
 
direktno nije isto shto i nekulturno...

ja sam rekla i stojim iza toga...da kad mi pridje lik i kaze "daj pi*ke znam da imash" da ce dobiti pivo od mene za foru :mrgreen:
ostalo nece,jer sam je l' te zauzeta....

e sad inace,meni ne treba neko ko ce mi reci a jesi ti meni super,ajmo piti kafe,pivo ovo ono,cisto druzenje....pa ga ja zagotivim,i onda napravi neki mutavi ulet...ma mrsh...

em shto se ne bih nastavila druziti,em shto nije dobio pi*ke...samo je vrijeme izgubio...

a da je rekao svidjash mi se,si za neko pivo da se nadjemo ponekad...pa ja onda znam o cemu je rijec...to vec moze....


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Kako je ovo dobro.:hahaha:
 

Back
Top