Mali princ obaveštenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Ovu temu ću neprekidno otvarati, dokle god se kod korisnika i u njihovom međusobnom komuniciranju ne postigne nivo kazivanja dostojan suštine, zrelosti i dubine teme.

Izvlačenja iz konteksta svake reči i rečenice koja se ovde napiše i prevođenje na svoj jezik, u svoj lični svet gorčine i pametovanja je dalje zabranjen.

Ovo nije maraton za dominaciju.

Niko ovde nije došao da bi ga drugi prevaspitavao.
Niko nije osuđen da bude stalno izopačeno citiran.

Nije ovo naučni skup na kome se iznose činjenice.
Nije ovo skupština u kojoj ide replika za replikom.
Nije ovo ni klinika u kojoj svako od nas leči svoja podsvesna ili svesna nezadovoljstva.
Svi ih imamo, ali se visina naše svesnosti ogleda upravo u samokontroli.

Vodim ovaj forum već dve godine. Za to vreme imala sam i imam periode krize identiteta, preispitivanja, osećaje teskobe, nekad čak i depresije.

Nadam se da u tim trenucima ni prema kome nisam pokazala nepoštovanje, niti je kroz moje postove moglo da se nazre moje psihičko stanje.

Ukoliko vam fali komunikacija, a ne možete da je ostvarite u tzv. realnom životu, dobrodošli ste i u ovaj virtuelni, ali i u njemu vladaju slični kanoni uspostavljanja komunikacije.

Ovaj forum zamišljen je, istina, da svako kazuje svoje mišljenje, na način, stilom i odabirom reči kakav želi, pod uslovom da maksimalno uvažava ostale načine, stilove i izbore.

Implicitno nipodaštavanje članova i njihovih razmišljanja je veći prekršaj od eksplicitnog. Neljudskiji, sramniji.

Ova tema je javna opomena svima onima koji na forum dolaze da svoje prazno, odnosno slobodno vreme upotpune pražnjenjem drugih i oduzivanjem slobode.

Niko nema to pravo. Ni vi, ni ja.

Ja ne želim da negujem vampirizam na forumu.

Nikog ne nameravam da kaznim, samo opominjem.

Štaviše, molim. Za dobro svih. I onih koji ne vide u ovom postu neko moje dobro za njih, a ima ga.

Molim vas da razumete i da ovde stvaramo atmosferu tolerancije.

Hvala svima koji razumeju.

Očekujem promenu vašeg ličnog nastupa, prvenstveno kada je ova tema u pitanju. Promenu na bolje.

Unapred hvala za to.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top