HAJMOSRBIJO! POMOZI JEDNOM OD TVOJIH CELJADA DA USPE!

Duxi89

Početnik
Poruka
3
zdravo prijatelji, zemljaci, sugrađani. Moje ime je Dušan Živković( Duxi). Imam 20 godina, i pored studiranja i mnogobrojnih hobija bavim se i pevanjem. Do skora sam nastupao isključivo po lokalnim manifestacijama, i jedino takos ebi na neki način gradio karijeru ( i sami znate koliko košta da se snimi album a tek d ase promoviše). Pre nekoliko nedelja naišao sam na konkurs za glas nove evropske zvezde Leonard Pospichal-a, i prijavio sam se za isti tako što sam poslao jednu od svojih pesama ( demo prepevan an engleskom, i rađen u home verziji). U trenutku kada pišem ovaj post, ostalo je još samo 24h do kraja glasanja. Prvih 50 ulaze u finale gde ih razmatra menadžer ovog pevača, i pobednik dobija evropsku turneju, cd a i duetsku pesmu, i peva vokale Leonardu. Ja sam ujedno jedini takmičar iz SRBIJE, pa s enadam da ćete mi pomoći da još jedan lokalni momak predstavi SRBIJU u najboljem svetlu u evropi is vetu. Evo linka gde možete poslušati pesmu,http://www.talenthouse.com/creativeinvites/preview/duxi/110 a glasanje se obavlja putem sms-a slanjem teksta- QGKKC2 na broj - +49 177 178 1208. Potrebno mi jen jos malo glasova d auđem u prvih 50. HVALA VAM UNAPRED!
 

Back
Top