Parlamentarni izbori .

Izbori :

  • DS-G17+

    glasova: 0 0,0%
  • SNS-DSS-NS

    glasova: 9 52,9%
  • LDP

    glasova: 0 0,0%
  • SPS-JS-PUPS

    glasova: 1 5,9%
  • SRS

    glasova: 7 41,2%
  • SPO

    glasova: 0 0,0%
  • Stranke nacionalnih manjina

    glasova: 0 0,0%
  • Ostalo

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Kada bi recimo u skorije vreme bili parlamentarni izbori za koga biste glasali i zasto?Pitanje je jednostavno.Ja bih verovatno za SNS ako bi se udruzili sa Novom Srbijom i Kostunicom,zato sto su ovi dovoljno vladali i pokazali se.Naravno anketa je tajna :D
 
Poslednja izmena:
Pa svi oni tamo bleju,ali za nekog mozes da glasas ili ne to je vec tvoja stvar..A sto se tice ovog drugog,ja sam da se ukine republika ali od toga nema nista..

Lek za Srbiju je - ne glasaj ni za koga
I da, liberalna diktatura je idealan model za Srbiju.
Lopovima seći prste, ruke i obeležavati žigom na čelu i obrazima - bi bio jedan od modela rešavanja, protivu lopovluka u Srbiji.
 
Извини али анкета је глоопост као и тема......
Низакога од понуђених гоовнара не треба гласати, једноставно треба да ради метла и обогађена мотка.....
 
Извини али анкета је глоопост као и тема......
Низакога од понуђених гоовнара не треба гласати, једноставно треба да ради метла и обогађена мотка.....

Tačno, trebaju novi ljudi, a ovi prvo treba da objasne i dokažu šta su dobro učinili za narod i državu, a onda da plate za sve ove godine zaostajanja Srbije pod njihovom vlašću.
 
Извини али анкета је глоопост као и тема......
Низакога од понуђених гоовнара не треба гласати, једноставно треба да ради метла и обогађена мотка.....

Tačno, trebaju novi ljudi, a ovi prvo treba da objasne i dokažu šta su dobro učinili za narod i državu, a onda da plate za sve ove godine zaostajanja Srbije pod njihovom vlašću.

Pa ajde ja ponavljam to pitanje kada ce da radi vise ta metla?I ti novi ljudi da dodju mislis da nece da kradu kao i svi ostali,dok god ima ljudi lopovluk ce postojati samo ce neki manje neki vise..
 
Kada bi recimo u skorije vreme bili parlamentarni izbori za koga biste glasali i zasto?Pitanje je jednostavno.Ja bih verovatno za SNS ako bi se udruzili sa Novom Srbijom i Kostunicom,zato sto su ovi dovoljno vladali i pokazali se.Naravno anketa je tajna :D

Šta reći za Nikolića, koji je na velika vrata u stranku primio, osvedočenog, zatvaranog i još uvek pod istražnim postupkom, lopova Kneževića, ex gradonačelnika Zrenjanina ( a čitam vesti, kako u Kini streljaju funkcionere, koji kradu od države i naroda )

Ima još jedan problem : kako nepismenima zabraniti da glasaju za budale, koje nas upropašćavaju ?
 
glasaš za samog sebe, to uradi

pa ja nisam na glasackom listicu. a ako bi dopisao sopstveno ime taj listic bi bio nevazeci. sobzirom da rezim na vlasti ima svoj broj pristalica koji zive od njega i pljacke drzave, jasno je da sam ja na taj nacin prakticno izgubio jer oni ostaju na vlasti.

u demokratiji nema idealnog resenja imas samo izbor da glasas za manje zlo i eliminises u tom trenutku vece zlo. nije bas idealno resenje ali je jedino realno na zalost.
 
Šta reći za Nikolića, koji je na velika vrata u stranku primio, osvedočenog, zatvaranog i još uvek pod istražnim postupkom, lopova Kneževića, ex gradonačelnika Zrenjanina ( a čitam vesti, kako u Kini streljaju funkcionere, koji kradu od države i naroda )

Ima još jedan problem : kako nepismenima zabraniti da glasaju za budale, koje nas upropašćavaju ?

To je uobicajna stvar,navedi jednu skupstinsku stranku koja je ,,cista'' ..?
Zabranis im zakonom mada to nije demokratski:mrgreen:.
 
pa ja nisam na glasackom listicu. a ako bi dopisao sopstveno ime taj listic bi bio nevazeci. sobzirom da rezim na vlasti ima svoj broj pristalica koji zive od njega i pljacke drzave, jasno je da sam ja na taj nacin prakticno izgubio jer oni ostaju na vlasti.

u demokratiji nema idealnog resenja imas samo izbor da glasas za manje zlo i eliminises u tom trenutku vece zlo. nije bas idealno resenje ali je jedino realno na zalost.

Onda smisliš, kako da se pobede
 
ako državu treba neko da vodi, to treba pametan i pametni ali od 1980. godišta, pa na dalje
Pokazalo se, šta rade Titovi pioniri i pionirke.

po meni totalno pogrešno dati nesposobnoj deci da vode državu........u kolevci demokratije je vladao savet staraca.....ljudi sa iskustvom....ne balavci.....neko od kog možeš nešto da naučiš a ne da ih učiš.....prvo rezultati .....pa iskustvo....političari da....političke stranke ne,zakonom ih zabraniti jer su leglo korupcije,lopovluka i vratiti smrtnu kaznu.......
 

Back
Top