Blind dates

Steffan:
Kakva su vasa iskustva i sta uopste mislite o tome?

Nemam iskustva sa tim, ali nekako sam skepticna po tom pitanju. Ne bih pristala na blind date, jer prosto ne verujem da bi se desilo da ispadne da mi se ta osoba bas svidja. Ne zato sto sam nesto probirljiva, nego prosto, po zakonima verovatnoce.

Nisam sigurna da li mislis na sastanke tipa onih kada ti prijatelji preporuce nekog ili kad nekog vec znas, recimo sa neta, ali se niste videli. U ovom drugom slucaju, ako o nekome vec znam neke stvari i procenila sam ga kao osobu, mozda bi uspelo prijateljstvo. Ali ljubav...ne, ne verujem. Nikako na nevidjeno.
 
storm cloud:
Nisam sigurna da li mislis na sastanke tipa onih kada ti prijatelji preporuce nekog...
Cak ni prijatelji ponekad nisu u stanju da procene da li ti neko odgovara. To se ne moze znati. Ali, na kraju krajeva - nije li isto? Sta ti garantuje da ti osoba koju si upoznao u nekom klubu vise odgovara od nekoga sa kojim ces se tek videti, a ne znas kako izgleda? Kontekst upoznavanja je drugaciji. Ali u principu je sve isto.
 
Snezna_kraljica:
storm cloud:
Nisam sigurna da li mislis na sastanke tipa onih kada ti prijatelji preporuce nekog...
Cak ni prijatelji ponekad nisu u stanju da procene da li ti neko odgovara. To se ne moze znati. Ali, na kraju krajeva - nije li isto? Sta ti garantuje da ti osoba koju si upoznao u nekom klubu vise odgovara od nekoga sa kojim ces se tek videti, a ne znas kako izgleda? Kontekst upoznavanja je drugaciji. Ali u principu je sve isto.

Upravo taj kontekst upoznavanja pravi znacajnu razliku, samim tim sto se to zove date. Ne kazem da je obavezujuce, ali drugacije je kad nekog samo upoznas, a drugacije kad ga upoznajes uz neka ocekivanja sa obe strane. Teze/komplikovanije je posle nekog odbiti, nego ako ti pridje u klubu. Bar ja tako mislim, ali opet kazem, nemam iskustva sa tim.
 
storm cloud:
Upravo taj kontekst upoznavanja pravi znacajnu razliku, samim tim sto se to zove date. Ne kazem da je obavezujuce, ali drugacije je kad nekog samo upoznas, a drugacije kad ga upoznajes uz neka ocekivanja sa obe strane. Teze/komplikovanije je posle nekog odbiti, nego ako ti pridje u klubu. Bar ja tako mislim, ali opet kazem, nemam iskustva sa tim.
Da, u pravu si. Zato bi trebalo jasno utvrditi pozicije pre date-a. Da ne bude iznenadjenja... Ne treba se previse nadati, a i treba se uveriti da i druga strana nema prevelika ocekivanja. U suprotnom, pritisak je veliki...
 
Snezna_kraljica:
Hm. Da li si ti to imao neko lose iskustvo u poslednje vreme sa time? 8)

hahahaha well, I've been around, I've did stuff.. :wink: ne Snezna, nemam losih iskustava tog tipa, naprotiv.. :roll: Zasto bih sa ovom temom evocirao nesto lose?! Pa ja bas zelim da se jos malo nasladjujem skorasnjim utiscima.. mmmmmmmm :P :P :P
 
storm cloud:
Snezna_kraljica:
storm cloud:
Nisam sigurna da li mislis na sastanke tipa onih kada ti prijatelji preporuce nekog...
Cak ni prijatelji ponekad nisu u stanju da procene da li ti neko odgovara. To se ne moze znati. Ali, na kraju krajeva - nije li isto? Sta ti garantuje da ti osoba koju si upoznao u nekom klubu vise odgovara od nekoga sa kojim ces se tek videti, a ne znas kako izgleda? Kontekst upoznavanja je drugaciji. Ali u principu je sve isto.

Upravo taj kontekst upoznavanja pravi znacajnu razliku, samim tim sto se to zove date. Ne kazem da je obavezujuce, ali drugacije je kad nekog samo upoznas, a drugacije kad ga upoznajes uz neka ocekivanja sa obe strane. Teze/komplikovanije je posle nekog odbiti, nego ako ti pridje u klubu. Bar ja tako mislim, ali opet kazem, nemam iskustva sa tim.
Zasto?
svejedno kako se taj sastanak zavrsi,trebamo biti iskreni prema toj drugoj osobi,dann stehe dazu und sage ihr dan
nett und freundlich aber offen ehrlich und bestimmt
 
storm cloud:
Steffan:
Kakva su vasa iskustva i sta uopste mislite o tome?

Nemam iskustva sa tim, ali nekako sam skepticna po tom pitanju. Ne bih pristala na blind date, jer prosto ne verujem da bi se desilo da ispadne da mi se ta osoba bas svidja. Ne zato sto sam nesto probirljiva, nego prosto, po zakonima verovatnoce.

Nisam sigurna da li mislis na sastanke tipa onih kada ti prijatelji preporuce nekog ili kad nekog vec znas, recimo sa neta, ali se niste videli. U ovom drugom slucaju, ako o nekome vec znam neke stvari i procenila sam ga kao osobu, mozda bi uspelo prijateljstvo. Ali ljubav...ne, ne verujem. Nikako na nevidjeno.

Mislim na sve tipove sastanaka na slepo i iz bilo kojih pobuda.. :P :P

Ti si navela dva, po preporuci prijatelja i upoznavanjem nekog koga znas sa neta. Napravimo paralelu izmedju ta dva? Koja je razlika? Na kraju se sve svodi na isto, oba su sastanci na slepo ciji ishod nikada ne moze da se predvidi. Slazem se sto se tice zakona verovatnoce i da ce pre da se izrodi iz tog sastanka prijateljstvo nego ljubav, ali ipak nisam toliko iskljuciv kao i ti. Znam par slucajeva da su se parovi zaista zavoleli nakon upoznavanja na slepo, ali pitanje je samo u poredjenju sa koliko neuspelih slepih sastanaka!?! To je ono sto me upravo i zanima, vasa iskustva i misljenja o tome, cisto da bi videli na cemu smo.. hehehe :D :D :D

Posebno me zanimaju slepi sastanci izmedju clanova ovog foruma, ali ne insistiram na detaljima ko je sa kim i kako... :P :P
 
Snezna_kraljica:
Da, u pravu si. Zato bi trebalo jasno utvrditi pozicije pre date-a. Da ne bude iznenadjenja... Ne treba se previse nadati, a i treba se uveriti da i druga strana nema prevelika ocekivanja. U suprotnom, pritisak je veliki...

Slazem se sa tobom, ko se previse nada obicno se razocara na kraju, otuda i pritisak... ali jedna stvar mi i dalje nije jasna.. :arrow: da li to pricas na osnovu iskustva ili ti je teorija i dalje jaca strana? :wink:
 
Steffan:
Gazdarica:
Ih, Stefane, pa to ranije nije bilo nikakva tajna na forumu... Sve se znalo, ko je s kim i kako... :lol:

hahahahaha ma nemoj!!! Ako je tako onda mi kazi sa kim sam ja i kako!??! hehehe :lol:
(bezuslovno povlacim ovo pitanje ukoliko moderatori mogu da citaju tudje PP-ove) :D :D :D
Rekoh Stefane, RANIJE... Citaj malo pazljvije... :wink:
A, znalo se, zato sto ljudi nisu to ni krili... Bilo je i topica, koji su se bavili time...
Bila neka lijepa vremena...
 
Gazdarica:
Rekoh Stefane, RANIJE... Citaj malo pazljvije... :wink:
A, znalo se, zato sto ljudi nisu to ni krili... Bilo je i topica, koji su se bavili time...
Bila neka lijepa vremena...

Zvuci na 70-te... :D mnogo ljudi sa foruma je tada zaceto.. :wink: samo to bi vise moglo da se nazove seks na slepo... :P :P :P
 
Steffan:
Gazdarica:
Rekoh Stefane, RANIJE... Citaj malo pazljvije... :wink:
A, znalo se, zato sto ljudi nisu to ni krili... Bilo je i topica, koji su se bavili time...
Bila neka lijepa vremena...

Zvuci na 70-te... :D mnogo ljudi sa foruma je tada zaceto.. :wink: samo to bi vise moglo da se nazove seks na slepo... :P :P :P
O, boze, pa da li tebi treba sve crtati...? :roll:
Era o kojoj pricam, zavrsena je negdje zimus...
Ne znam da li je neki od tih parova, opstao do sada...
 
Ma, ljudi to je cista razonoda!
Zasto da ne. Ako se vec izrodi nesto iz toga, da li to bila ljubav... prijateljstvo... to je onda jedan veeelikkkkiiii plus (kao sto rece jedan moj very good prijatelj :wink: )!
8)
 
snoshaj efendija:
Gazdarica:
Ih, Stefane, pa to ranije nije bilo nikakva tajna na forumu... Sve se znalo, ko je s kim i kako... :lol:

Mislis, rostiljanje i druzenje uz caskanje? Koliko skapirah, to je poenta foruma a ne ne daj Boze, nesto drugo.
Contradictio in adjecto. 8)
Bice da imas problema s kapiranjem... Daj se malo sredi, jer ti ovakvo stanje nikako ne ide uz imidz... :wink:
 
Gazdarica:
Steffan:
Zvuci na 70-te... :D mnogo ljudi sa foruma je tada zaceto.. :wink: samo to bi vise moglo da se nazove seks na slepo... :P :P :P
O, boze, pa da li tebi treba sve crtati...? :roll:
Era o kojoj pricam, zavrsena je negdje zimus...
Ne znam da li je neki od tih parova, opstao do sada...

Pa ako ih nema vise na Krstarici verovatno nekako "opstaju".. hehehe :P :P :P

A da li ti kao moderator smes da se zabavljas sa clanovima foruma ili ti je to zabranjeno iz profesionalnih razloga?!? hhahahahaah :lol:
 
Dadaa:
Ma, ljudi to je cista razonoda!
Zasto da ne. Ako se vec izrodi nesto iz toga, da li to bila ljubav... prijateljstvo... to je onda jedan veeelikkkkiiii plus (kao sto rece jedan moj very good prijatelj :wink: )!
8)

Cuvaj se ti tog "prijatelja", da ti se kojim slucajem ne uvuce u krevet.. :P :P :P
 

Back
Top