Kako se osvaja svet?Vrlo jednostavno

Prosto resenje ograniciti broj dece na dvoje,a za belce na 3 pa posle kao u Kini ko rodi vise dete mu gubi sva prava i na zdravstvenu zastitu i sve i zaustavio si rast islama! Msm u Francuskoj 8 na jednu porodicu,id u pm pa od cega ih odgajaju?Ne znam ljudi,ali da su Nemci zavrsili posao kad je trebalo u drugom svetu bi ziveli i nebi se bojali da nas muslici ne kolonizuju!
 
Prosto resenje ograniciti broj dece na dvoje,a za belce na 3 pa posle kao u Kini ko rodi vise dete mu gubi sva prava i na zdravstvenu zastitu i sve i zaustavio si rast islama! Msm u Francuskoj 8 na jednu porodicu,id u pm pa od cega ih odgajaju?Ne znam ljudi,ali da su Nemci zavrsili posao kad je trebalo u drugom svetu bi ziveli i nebi se bojali da nas muslici ne kolonizuju!

To bi trebao biti neki scenario u Novom svetskom poredq
 
Prosto resenje ograniciti broj dece na dvoje,a za belce na 3 pa posle kao u Kini ko rodi vise dete mu gubi sva prava i na zdravstvenu zastitu i sve i zaustavio si rast islama! Msm u Francuskoj 8 na jednu porodicu,id u pm pa od cega ih odgajaju?Ne znam ljudi,ali da su Nemci zavrsili posao kad je trebalo u drugom svetu bi ziveli i nebi se bojali da nas muslici ne kolonizuju!
Pa Nemci su bili u odlicnim odnosima sa mujama odakle dolazi velika vecina ovih po Evropi , pogotovo sa Bliskog istoka , gde su im se uvlacili i potkupljivali skupo njihove vodje... a i u Bosni su imali muslimansku SS diviziju ...
A i ovo o ogranicenju radjanja je nemoguce sprovesti u drzavama savremene Evrope zbognacina na koje su ustrojene , a i sve da se nekim cudom sprovede , opet ce se razmnozavati u Alziru,Maroku , Avfganistanu , Iranu i Siriji do mile volje ...
 
Pa dobro da li ste normalni? Kako mozes da bacis atomsku bombu na sebe? Muslimani te nece ubijati,isceznucemo zato sto se oni brzo kote a mi imamo malo dece i kako ce atomska bomba ili ruske rakete to da zaustave?

:per:

-amil-Basajev-r.a.-1.jpg
 
Pa Nemci su bili u odlicnim odnosima sa mujama odakle dolazi velika vecina ovih po Evropi , pogotovo sa Bliskog istoka , gde su im se uvlacili i potkupljivali skupo njihove vodje... a i u Bosni su imali muslimansku SS diviziju ...
A i ovo o ogranicenju radjanja je nemoguce sprovesti u drzavama savremene Evrope zbognacina na koje su ustrojene , a i sve da se nekim cudom sprovede , opet ce se razmnozavati u Alziru,Maroku , Avfganistanu , Iranu i Siriji do mile volje ...

Jeste ali ovi iz Baznije su Muslimizirani Srbi,belci zato su im dopustili,trebalo im saveznika koje ce da posalju u Staljingrad da ginu i da se bore protiv partizana da bi rasteretio svoje jedinice,a ovi danas muslimani dolaze sa bliskog istoka niti su beli,niti su mirni,niti ima neke koristi od njih! Oni neka kolonizuju sta hoce,Evropa bi morala da ostane i bude kontinent belih sa svojim kulturama,a ova multinacionalna sranja nek prodaju drugima. Trebalo bi broj manjina posmatrati i odrzavati konstatnim,da manjine nebi na kraju postale vecina kao u Makedoniji,a kad se primeti rast trebalo bi taj broj smanjiti raznim politickim i pravnim zackoljicama! Ako zive na selu ne dati im da sagrade bunar ili tako nesto sto im je neophodno za zivot,ili ne ulagati u te oblasti,a ako su u gradu en dati im da prosiruju kuce,menjaju krov,otezavati im zaposlenje dok se ne vrate na zeljeni nivo!
 
A da počnete da pravite decu ,umesto što serenadate o ubijanju tuđe?

woo hoo genije a od kojih para da ih odgajim? Da li meni vlast finasira za 3,4,5 dete kao neku cigansturu? Jok druze,za mene nema pomoci,za moja prava niko se ne bori,dok za prava manjina svi su tu! Moj konkretno grad je mrtav,imam 4 sobe u kuci jedna je kuhinja,druga je moja soba,a u druge dve nemam grejanje jer zivim na periferiji grada,a pare nemam da ugradim centralno grejanje,a vode se leti desi da nemam ni po 10 sati,a zimi struje nema nekim danima kad je jaca oluja! Nemam osnovne uslove za zivot,a da nekog dovedem i da imam decu? Jos ni faks nisam zavrsio,a posla sigurno necu imati kad zavrsim isti,pravo je cudo sto obican covek moze da prezivi ovde,sa ovakvim uslovima! drzava ne pomaze narod koji bi trebalo da pomaze,ona pomaze tamo neke lelemude koji ce sutra zavrsiti ispod nekog mosta,koji ce skupljati karton i biti socijalni slucaj na teretu budzeta i siptare i neke babe i dede na Kosovu! Divno,jebeno divno!
 
A da počnete da pravite decu ,umesto što serenadate o ubijanju tuđe?

:eek:

:rtfm:

http://3.***************/_QfVWU-2pVL4/SqAtz_Nxb5I/AAAAAAAAIEs/QfDBkU2Go64/s1600/People%2Blay%2Bflowers%2Band%2Blight%2Bcandles%2Binside%2Bthe%2BBeslan%2Bschool%2Bgymnasium%2Bon%2BSeptember%2B3,%2B2009%2Bwhile%2Bcommemorating%2Bthe%2Bfifth%2Banniversary%2Bof%2Bthe%2B2004%2Bterrorist%2Bhostage%2Btakeover.jpg

Ne znam ko ubija djecu i u čije ime???
 
:eek:

:rtfm:

http://3.***************/_QfVWU-2pVL4/SqAtz_Nxb5I/AAAAAAAAIEs/QfDBkU2Go64/s1600/People%2Blay%2Bflowers%2Band%2Blight%2Bcandles%2Binside%2Bthe%2BBeslan%2Bschool%2Bgymnasium%2Bon%2BSeptember%2B3,%2B2009%2Bwhile%2Bcommemorating%2Bthe%2Bfifth%2Banniversary%2Bof%2Bthe%2B2004%2Bterrorist%2Bhostage%2Btakeover.jpg

Ne znam ko ubija djecu i u čije ime???

Ubijati teroriste , svuda i na svakom mestu kao besne pse.
Propagiranje naci ideja kako to uradiše neki gore, nikada.

Pravite decu, neka nas bude što više
 
woo hoo genije a od kojih para da ih odgajim? Da li meni vlast finasira za 3,4,5 dete kao neku cigansturu? Jok druze,za mene nema pomoci,za moja prava niko se ne bori,dok za prava manjina svi su tu! Moj konkretno grad je mrtav,imam 4 sobe u kuci jedna je kuhinja,druga je moja soba,a u druge dve nemam grejanje jer zivim na periferiji grada,a pare nemam da ugradim centralno grejanje,a vode se leti desi da nemam ni po 10 sati,a zimi struje nema nekim danima kad je jaca oluja! Nemam osnovne uslove za zivot,a da nekog dovedem i da imam decu? Jos ni faks nisam zavrsio,a posla sigurno necu imati kad zavrsim isti,pravo je cudo sto obican covek moze da prezivi ovde,sa ovakvim uslovima! drzava ne pomaze narod koji bi trebalo da pomaze,ona pomaze tamo neke lelemude koji ce sutra zavrsiti ispod nekog mosta,koji ce skupljati karton i biti socijalni slucaj na teretu budzeta i siptare i neke babe i dede na Kosovu! Divno,jebeno divno!
Pa to je zato sto si razmazen , muja nema 4 siobe , nego jednu , a kupa se jednom mesecno na potoku , pa napravi desetoro dece , iako mu je 10 puta gori standard nego tebi , koji sa 20 godina , zdrav i prav kukas ko neka zadusna baba .... mislim nemam ja nista protiv tebe , al je smesno vase kukanje za cistotom nacije i rase , a trebaju vam uslovi ko Bekamu i Viktoriji da bi nesto napravili i uvek i obaveznu su vam "oni drugi " krivi za sve .... :roll:
 
Pa to je zato sto si razmazen , muja nema 4 siobe , nego jednu , a kupa se jednom mesecno na potoku , pa napravi desetoro dece , iako mu je 10 puta gori standard nego tebi , koji sa 20 godina , zdrav i prav kukas ko neka zadusna baba .... mislim nemam ja nista protiv tebe , al je smesno vase kukanje za cistotom nacije i rase , a trebaju vam uslovi ko Bekamu i Viktoriji da bi nesto napravili i uvek i obaveznu su vam "oni drugi " krivi za sve .... :roll:

Немоооо жваку да ми заборављаш!:rtfm::rtfm::rtfm:

"ГДЕ МИ ЈЕ ЖВАКА!?
БЕЗ ЖВАКЕ НЕ МОГУ ДА РАДИМ!" :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Pa to je zato sto si razmazen , muja nema 4 siobe , nego jednu , a kupa se jednom mesecno na potoku , pa napravi desetoro dece , iako mu je 10 puta gori standard nego tebi , koji sa 20 godina , zdrav i prav kukas ko neka zadusna baba .... mislim nemam ja nista protiv tebe , al je smesno vase kukanje za cistotom nacije i rase , a trebaju vam uslovi ko Bekamu i Viktoriji da bi nesto napravili i uvek i obaveznu su vam "oni drugi " krivi za sve .... :roll:

Bas zato sto su kao zivotinje zive u takvim ne ljudskim uslovima! Ti kada budes imao svoje dete ako ga vec nemas,gledaces da mu bude sto lakse i da ima sto srecnije detinjstvo,a ne da zivi u smecu i da gladuje! Nema se odakle da se zena i dete izdrzavaju,jos ako ih imas vise od jednog ti si gotov! Kada budem imao uslove tj kada ih budem stekao imacu vise od 2 deteta,to sam rekao sebi!
 
Muslimani su siromasni.

Sto siromasniji sto vise dece.

Nase brabrabrabake su imali vise dece nego muslimani u Beogradu ili Cacku.

Zakljucak Religija i broj dece nemaju veze jednom za drugom.

Jeste ali tada medicina nije bila razvijena kao danas! Mada nema logike,zasto muslici koji zive u Francuskoj gde nemogu biti siromasni i da hoce,imaju toliko dece? Pre ti pola dece pomre dok su mala od bolesti,a danas svih osmoro/desetoro prezivi!
 
Muslimani su siromasni.

Sto siromasniji sto vise dece.

Nase brabrabrabake su imali vise dece nego muslimani u Beogradu ili Cacku.

Zakljucak Religija i broj dece nemaju veze jednom za drugom.


Ma da Konstantine, na Internet uopste i posebno Youtube se svasta postavja.

Ova tema izlazi iz okvira realnosti sto su ozbiljni statisticari i demografi uocili i o tome pisali.

Ako nekog zanima mogu da postavim linkove ali postavljac klipa na Youtube definitivno samo zeli jeftine poene i da plasira navodnu ugrozenost.
 
Bas zato sto su kao zivotinje zive u takvim ne ljudskim uslovima! Ti kada budes imao svoje dete ako ga vec nemas,gledaces da mu bude sto lakse i da ima sto srecnije detinjstvo,a ne da zivi u smecu i da gladuje! Nema se odakle da se zena i dete izdrzavaju,jos ako ih imas vise od jednog ti si gotov! Kada budem imao uslove tj kada ih budem stekao imacu vise od 2 deteta,to sam rekao sebi!
Opet je to tvoj problem i tvoja odluka i konformizam ,nije ti za to kriv neki fazlija iz Magreba ili Arbije ,ni i ja ne bi voleo da zivim u njihovom okruzenju ,imao sam prilike po celoj Evropi da vidim kako to izgleda u imigranstkim kvartovima i delovima grada ...
al jednostavno nije neki crnac ili paki dosao tek tako posto mu se digo qurac u zapadnu Evropu , nego su upravo suprotno Evropljani dosli prvi u njihove zemlje ,drzali su ih vekovima kao kolonijalno poluroblje ili roblje ...
a onda kada su ih konacno oslobodili , onda su ih masovno dovlacili ili primali u sopstvene zemlje, posle II svetskog rata ,kako bi za sitne pare radili najgore poslove koje oni sami vise nisu hteli da rade i ovi se normalno vremenom namnozili i sad je nastala frka ...
al su za sve sami krivi , sto rece Seselj "pojeli su sva go*na koja su izasrali " ,kad vodis vekovima takvu politiku ne moze to da prodje bez posledica ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top