fensi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
fancy...
...mrzi seljaka da gugla...u stvari lažem da me mrzi, ne umem...
...elem...u više navrata sam pročitao da neko kaže za nekoga da je "urban", malopre jedna reče "fensi"...
...aj urban smo raščistili jednom...i naravno nisam dobio odgovor...
...aj sad da raščistimo šta to znači kad se neko "fensi" obuče, pa devojke pišnu u gaće od sreće kad ga ugledaju...kaže..."sav je fensi"...?
...koji je to uopšte detalj na njemu, koji ga čini fensim...? :lol:
...uopšte...šta znači fensi?

...objasnite glupom i neobrazovanom dilajtu...:rumenko:
 
a šta je to super moderno...? ko to definiše...?
...i jel samo skupo fensi, ili ne...

...aj da ima veze sa ljisom...
...makar malo...
...daklem...da li više volite fensi osobe ili nefensi osobe...
...dali bi ste se radije jebbali sa fensi osobom ili sa nefensi osobom...
...da li ste voleli fensi osobu i koji ume bolje da uzvrati ljubav...fensi il nefensi...?

...jel sad bolje...?
 
Ja za nekoga kazem da je fensi,kad ide u one elitne klubove,koji na otvaranju postave crveni tepih,nose samo firmirano,najradije bi se oblijepili u etikete tih svojih krpica...i idol im je Jelena Karleusha :mrgreen:
 
fenser je valjda onaj sto fura izbeljene farmerke belu majicicu i te fore :bljak:
nemam pojma svi ti obuceni ko peskirici su mi fensi a samim tim i bljak

mozda gresim mozda taj izraz ima neko drugacije znacenje...sad cu ja da gluglam kad tebe mrzi :lol:
 
Ja za nekoga kazem da je fensi,kad ide u one elitne klubove,koji na otvaranju postave crveni tepih,nose samo firmirano,najradije bi se oblijepili u etikete tih svojih krpica...i idol im je Jelena Karleusha :mrgreen:

dobro...slično kao i sa urbanim ljudima...svi bi da budemo urbani i in, a kažete da slušaju Džej Kej...a vi ne slušate Džej Kej...i ko je sad tu lud, a ko zbunjen...
 
a šta je to super moderno...? ko to definiše...?
...i jel samo skupo fensi, ili ne...

...aj da ima veze sa ljisom...
...makar malo...
...daklem...da li više volite fensi osobe ili nefensi osobe...
...dali bi ste se radije jebbali sa fensi osobom ili sa nefensi osobom...
...da li ste voleli fensi osobu i koji ume bolje da uzvrati ljubav...fensi il nefensi...?

...jel sad bolje...?

:lol: Pa sad mnogo ulazis dubiozno u pitanja :lol:
Ko diktira modu, cuj :lol:
Svetski trendovi itd. A ko diktira njih, jel to sledece?
 
fancy je moderno sa ukusom, moze da se veze za bilo koji stil

fensi je vezano za sponzoruse, prenapucavanje i generalno gledajuci los ukus bez granica

jedno je pravo znacenje, drugo je znacanje koje smo dali mi kada smo doticnu rijec preuzeli
 
fancy je moderno sa ukusom, moze da se veze za bilo koji stil

fensi je vezano za sponzoruse, prenapucavanje i generalno gledajuci los ukus bez granica

jedno je pravo znacenje, drugo je znacanje koje smo dali mi kada smo doticnu rijec preuzeli

znam ja lutko šta znači i šta podrazumeva fancy u engleskom jeziku...
...mene interesuje šta znači ovde, dakle u Srbiji...dobro ajde...i u Crnoj Gori...
 
a šta je to super moderno...? ko to definiše...?
...i jel samo skupo fensi, ili ne...

...aj da ima veze sa ljisom...
...makar malo...
...daklem...da li više volite fensi osobe ili nefensi osobe...
...dali bi ste se radije jebbali sa fensi osobom ili sa nefensi osobom...
...da li ste voleli fensi osobu i koji ume bolje da uzvrati ljubav...fensi il nefensi...?

...jel sad bolje...?

Najvise volEm fancy cipele, to je prava ljubav :zaljubljena:
 
fensi je pink televizija:lol:
za mene fensi ima prizvuk jeftinoce, neukusa i psihologije mase, bolje reci- copora.
pa kad se pojavi na tv-u onaj debeli obucen u zensko, sa stiklama, perikom, kompletnom sminkom, sisetinama i sl, to bi trebalo da bude fensi.
fensi su zene koje u prvi plan na najagresivniji nacin izbacuju sise.
fensi je najcesce neukus, ulicarenje, neimanje kriterijuma, izopacene vrednosti.
fensi je kad devojka svakodnevno prica kako se napila, kako se ubila od pica, misleci da je to to, da je cool, da je faca.
fensi je sve sto mediokriteti, palancari, plitki i izgubljeni umovi urade a jeftino je, droljasto, jadno, tuzno i neukusno.
 
ma nemam pojma,sjecam se teme za urbane ljude....imala sam drugaciju definiciju od ostalih,ali eto...

uglavnom fensi djecaci ovdje u BL su vishe zene nego mushkarci....to se shminka,pazi shta se oblaci,bitno je da imash rezervisan separe u svakom "elitnom" klubu...
fensi djevojcice zive u Mangu...jedu njihove kataloge za dorucak...i ne kupuju nishta od proshlogodishnje kolekcije...:mrgreen:
 
fensi je pink televizija:lol:
za mene fensi ima prizvuk jeftinoce, neukusa i psihologije mase, bolje reci- copora.
pa kad se pojavi na tv-u onaj debeli obucen u zensko, sa stiklama, perikom, kompletnom sminkom, sisetinama i sl, to bi trebalo da bude fensi.
fensi su zene koje u prvi plan na najagresivniji nacin izbacuju sise.
fensi je najcesce neukus, ulicarenje, neimanje kriterijuma, izopacene vrednosti.
fensi je kad devojka svakodnevno prica kako se napila, kako se ubila od pica, misleci da je to to, da je cool, da je faca.
fensi je sve sto mediokriteti, palancari, plitki i izgubljeni umovi urade a jeftino je, droljasto, jadno, tuzno i neukusno.

vidiš...to isto mislim i ja...pazi ti...fizos misli...jeote...:eek:
...al ne mislimo svi isto...pa bi da čujem i mišljenje one druge strane...

...al sve mi se čini da nećemo da je čujemo...:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top